IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    ... вие па - като в деЦката градина! Ще те пръсна, защото и ти ме изпръска...

    Ми - гледайте на нещата положително, де! Вижте сЯ: чичо и леля ще си имат близначета!

    Мое - по форумски да ви поканят за кръстници! А вие - все като котката и кучето! Я да се сдобрявате, че чичо моЕ да извади 50 литраКА от дюлевата за кръщавката на близнаците!

    И кажете какви имена сте избрали на децата /внимавайте - без имена, като: Издислав, Търпелин, Крачун, Ихтиандър, Анастасия-Шехерезада, Ния-Франческа, Мария-Беатрис, Mая-Естефания, Анабел-Дора, Ценцерушка, Нефертити, Салфетка, Стафида, Пътка, Марулка - това са все реално съществуващи имена на наши сънародници!/ ))

    Замислям се над възможността за избор на името ЛелИна-Венеция, или обратно поднесено е с по-добро звучене? Предлагам и това да отпадне!

    Да са здрави и щастливи младите - и още деца да си ... навъдят... ))
    "Благата вест" я сънува ли ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Ще ти пръсна аз на теб от лютивия полицейски спрей. Да ми се просълзиш и поклониш.

      ... вие па - като в деЦката градина! Ще те пръсна, защото и ти ме изпръска...

      Ми - гледайте на нещата положително, де! Вижте сЯ: чичо и леля ще си имат близначета!

      Мое - по форумски да ви поканят за кръстници! А вие - все като котката и кучето! Я да се сдобрявате, че чичо моЕ да извади 50 литраКА от дюлевата за кръщавката на близнаците!

      И кажете какви имена сте избрали на децата /внимавайте - без имена, като: Издислав, Търпелин, Крачун, Ихтиандър, Анастасия-Шехерезада, Ния-Франческа, Мария-Беатрис, Mая-Естефания, Анабел-Дора, Ценцерушка, Нефертити, Салфетка, Стафида, Пътка, Марулка - това са все реално съществуващи имена на наши сънародници!/ ))

      Замислям се над възможността за избор на името ЛелИна-Венеция, или обратно поднесено е с по-добро звучене? Предлагам и това да отпадне!

      Да са здрави и щастливи младите - и още деца да си ... навъдят... ))

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Смети му паяжините, но за по-сигурно и един Райд му пръсни. Нека да изпадне в дискомфорт.
        Наздраве, lelq!
        Мисля , че ползване на препарати е прекалено. Нали вестник е достатъчен?
        Наздраве, tnm!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Смети му паяжините, но за по-сигурно и един Райд му пръсни. Нека да изпадне в дискомфорт.
          Наздраве, lelq!
          Ще ти пръсна аз на теб от лютивия полицейски спрей. Да ми се просълзиш и поклониш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Тцъ, няма да се задавя. Щот имам тренинг в това направление.
            За твое здраве!

            П.П. Накарай някой друг да сипе, че аз съм в тежка невъзможност.
            Толку ли тежък мързел те хвана? Я, вземи хвани гората, че мецаните се пробудиха и са изгладнели. Ще им подхвърляш лукчета. Квато си лукава, това най ще ти отива. А от изпосталелите мецани ще взимаш светъл пример. Колко ви остана до края на поста? 15 дена! Тежко!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение



              Не се напъвам , че съм в положение и внимавам , ама мога да се напрегна да ти смета извисените паяжини И без това не ти вършат работа

              https://m.youtube.com/watch?v=3YqSs8tVmz4
              Ай, сега пък, после да ме обвиняват, че се гавря с трудна жена. Стой си кротко, не се протягай много.
              Last edited by Trakatrak; 12.04.2019, 21:04.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение



                Не се напъвам , че съм в положение и внимавам , ама мога да се напрегна да ти смета извисените паяжини И без това не ти вършат работа

                https://m.youtube.com/watch?v=3YqSs8tVmz4
                Смети му паяжините, но за по-сигурно и един Райд му пръсни. Нека да изпадне в дискомфорт.
                Наздраве, lelq!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Тцъ, няма да се задавя. Щот имам тренинг в това направление.
                  За твое здраве!

                  П.П. Накарай някой друг да сипе, че аз съм в тежка невъзможност.
                  Тъкмо допивам 20годишна ракия и остана 20 гр...
                  Начиии, пийте на воля и в "ограничено от горе" количество....

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Да се не задавиш от голем залък, при това неколко. Намазани с туткал. И вакса. Ай, сипи едно, съвсем да ти приседне.
                    Тцъ, няма да се задавя. Щот имам тренинг в това направление.
                    За твое здраве!

                    П.П. Накарай някой друг да сипе, че аз съм в тежка невъзможност.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Моите мрежи са от висше естество. Не са сходими с подлите ви самовилски напъни.


                      Не се напъвам , че съм в положение и внимавам , ама мога да се напрегна да ти смета извисените паяжини И без това не ти вършат работа

                      https://m.youtube.com/watch?v=3YqSs8tVmz4

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Арахната многопластов, затуй към него подхода мултифункционален - от всичко, по много
                        Да се не задавиш от голем залък, при това неколко. Намазани с туткал. И вакса. Ай, сипи едно, съвсем да ти приседне.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Чекай че се обърках , са кълнеш ли или пожелаваш здраве.
                          Комплексно обслужване. Та да влезне в клопката, да щракне капанът със зъбците и да я вдигне лепкавата мрежа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Чекай че се обърках , са кълнеш ли или пожелаваш здраве.
                            Арахната многопластов, затуй към него подхода мултифункционален - от всичко, по много
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Почеси се по задницата, бръкни си в ухото, после в носа и размахай заканително пръст.
                              Промеждутък може ли да има между действията, че четири ще ми дойдат много на един път?
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Мрежите, не помагат ли?
                                Моите мрежи са от висше естество. Не са сходими с подлите ви самовилски напъни.

                                Коментар

                                Working...
                                X