IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
    Постът си нарушила. Съвестта ти изтерзана. Жените вдън душа вярващи и ги гризе. Соматично неразположение.
    Май имаше нещо подсъзнателно. Чак се учудих, че не можех да го идентифицирам, като някоя църна магия беше.
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


      Сега разбра ли колко ни е тежко в кръчмата......

      Може и да си го вдигнало....Симптомите си приличат а при някои хора ( като мен ), направо не се различават...)

      пп Червено или бяло ?
      червено беше чичо. А уж снощи ми хареса...
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Добър ден на компанията,
        понеже сме в кръчмата ще си призная един несполучлив опит за наздравица. Беше от тази сутрин, реших се да изпия на закуска чаша вино. После ми стана гадно, след един час, направо щях да колабирам, зави ми се свят и май и кръвното ми се свлече, а уж за да се вдигне го пих това вино Като изтощено куче дишах навън хладен въздух докато се освестя. То не било такава лесна работа с наздравиците ))))
        Поста си нарушила. Съвестта ти изтерзана. Жените вдън душа вярващи и ги гризе. Соматично неразположение.
        Last edited by Trakatrak'; 21.03.2016, 14:04.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Добър ден на компанията,
          понеже сме в кръчмата ще си призная един несполучлив опит за наздравица. Беше от тази сутрин, реших се да изпия на закуска чаша вино. После ми стана гадно, след един час, направо щях да колабирам, зави ми се свят и май и кръвното ми се свлече, а уж за да се вдигне го пих това вино Като изтощено куче дишах навън хладен въздух докато се освестя. То не било такава лесна работа с наздравиците ))))


          Сега разбра ли колко ни е тежко в кръчмата......

          Може и да си го вдигнало....Симптомите си приличат а при някои хора ( като мен ), направо не се различават...)

          пп Червено или бяло ?

          Коментар


          • Добър ден на компанията,
            понеже сме в кръчмата ще си призная един несполучлив опит за наздравица. Беше от тази сутрин, реших се да изпия на закуска чаша вино. После ми стана гадно, след един час, направо щях да колабирам, зави ми се свят и май и кръвното ми се свлече, а уж за да се вдигне го пих това вино Като изтощено куче дишах навън хладен въздух докато се освестя. То не било такава лесна работа с наздравиците ))))
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              И скромна, скромна....
              Това никога не съм го твърдяла. Имам толкова други положителни качества, че липсата на скромност дори не се забелязва.

              Да ти прохладна обедната биричка!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Попита какво е овощна градина - отговорих ти.
                Вярно е, че съм високоентелигентна, надарена с интуиция и способност да правя заключения, ама все пак вземи си задай точния въпрос, че да ти река какво и къде да прочетеш.
                Пък ако нямам отговор /в което дълбоко се съмнявам/, ще те пратя в Службата за съвети в земеделието за консултации.
                Наздраве!
                И скромна, скромна....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                  Како,знам си аз,че си перфектна не само с оптиката ... но май че повече ме касае наредба 11 или 10 ли да беше от 2010.
                  Разбираш,че и сам съм стигнал до повечето документация,но как ли я интерпретират държавните служители
                  Иииии .... мелба не ми свири,ама Чужденеция я превърна на съседен квартал,а така и не даваш координати,че поне с брадчеда да се срещна за обучителни лекции (щот нъл съм си кьорпе ,нищо че сложих още един плюс към 30+ )

                  Наздраве и благодаря на отзовалите се
                  Попита какво е овощна градина - отговорих ти.
                  Вярно е, че съм високоентелигентна, надарена с интуиция и способност да правя заключения, ама все пак вземи си задай точния въпрос, че да ти река какво и къде да прочетеш.
                  Пък ако нямам отговор /в което дълбоко се съмнявам/, ще те пратя в Службата за съвети в земеделието за консултации.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                    Търси тук: http://www.mzh.government.bg/mzh/bg/...e/naredbi.aspx
                    Може и да откриеш некъде нещо да ти е полезно. Аз съм любител само. Чичето може да е по-запознат.
                    Мммдаа ,точно към тез наредби се бях насочил,но така и не ми остана време да разбера има ли ги някъде накуп,камо ли да ги прегледам. Всъщност,май касаят ПРСР за стария срок,но дали са актуални и за новия до 2020 .... скоро ще разбера

                    Наздраве и успех
                    Страхът трудно се преодолява само със знания

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Братчед, кажи сега как да те открехна, като ти свиди една мелба да почерпиш!?
                      Хайде, от мен да мине. Цалувай ръка и чети чл. 6 от Наредбата.
                      http://www.lex.bg/bg/laws/ldoc/2135668969
                      Наздраве, де!
                      Како,знам си аз,че си перфектна не само с оптиката ... но май че повече ме касае наредба 11 или 10 ли да беше от 2010.
                      Разбираш,че и сам съм стигнал до повечето документация,но как ли я интерпретират държавните служители
                      Иииии .... мелба не ми свири,ама Чужденеция я превърна на съседен квартал,а така и не даваш координати,че поне с брадчеда да се срещна за обучителни лекции (щот нъл съм си кьорпе ,нищо че сложих още един плюс към 30+ )

                      Наздраве и благодаря на отзовалите се
                      Страхът трудно се преодолява само със знания

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Кажи нещо и за седмицата, де!
                        Наздраве!
                        Стесних си хоризонта ....Мисля от ден за ден ...

                        пп Тая седмица се очертава да е мнооого работна и хич не ми се връзва на новия мироглед...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Добро утро и успешен ден !
                          Не се изсулвай, ми почерпи Тянка с нещо ободряващо, че отива на прохода да заработва с карабина и байрак в ръка. Живи да са, живи да са народните айдуци!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Добро утро и успешен ден !
                            Кажи нещо и за седмицата, де!
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Добро утро и успешен ден !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Точно тъй дума и единият от най-добрите ми приятели.
                                С тези ти ритуале, дето переодически ги изпълнявам, досега да са ме претрепали с камънЕ
                                Наздраве!
                                Кво знаеш ти? На клади ги изгаряли.

                                Коментар

                                Working...
                                X