IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    Ако няма да ходите на Референдума
    поне един бегъл поглед хвърлете на темата ))

    Наздраве
    Съни(тя), мисля, че за всичките години, през които съм писала във форум, а съм дала ясно да се разбере, защо "влизам" и пиша в него - за кеф, разтоварване и "убиване" на част от свободното ми време. Темите свързани с политика не предоставят такива възможности.
    Пък и въобще ме допада да чета размяната на коментари, в които липсата на доводи води до употребата на художествени определения
    Нали знаеш - всеки с интересите си.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      А бе ..., кво стана с текезасаркия тен и плажа у Портагалията /вчера братчетката се прибра от Иберия и сподели, че се е излежавала по плажовете/!?
      Наздраве!
      Нещо такова ще му вдигне градуса на Чичо,
      кат го чета баш за това си плаче...че и по-наблизо може да се излежава до някоя топла ...минерална вода ))

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Съни(тя), да не си нещо в грешка изпаднала, поради снимката с бебока!?
        Наздраве!
        Ако няма да ходите на Референдума
        поне един бегъл поглед хвърлете на темата ))

        Наздраве

        Коментар


        • Пак ли не си разбрал, Коле )

          Днес Прецаканчето черпи за рождения ден на сина им ... търчат да зареждат сега )
          Не се коси ти с организацията )

          Поздрав в очакване на лятото )
          https://www.youtube.com/watch?v=2oX2FSv4Rys

          ...или пък питаше ...за нещото на кокал) остави риба ще...ако ще и цаца )

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Добро утро !

            Много благодаря за съветите !!!
            Снощи нещо се трупирах от "пущината" и затова не съм отговорил...Иначе постоянно си мисля за съветите....
            Две думи за пътуването по света...Има чудесни страни и градове, с прекрасни усмихнати ( мацки ) хора, с изящни сгради и културни старини....
            АМИИИ, РАБОТИЛИ СА ХОРАТА, ТВОРИЛИ СА ! ХИЛЯДИ ГОДИНИ !!!
            Аз искам и тука да стане така ( затова си разкрасявам Дивото ).....

            Наивника винаги развива една идея към по-добро...
            Днес ще се замисля в тази насока....Има един проблем, но той е решим...
            Жената хич не обича да си губи времето по СПА ....Начи ми трябва заместителка, дето обича топлата вода и масажите...
            Ще помечтая....

            Наздраве !
            Усмихнат ден !
            А бе ..., кво стана с текезасаркия тен и плажа у Портагалията /вчера братчетката се прибра от Иберия и сподели, че се е излежавала по плажовете/!?
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              ПрецаканЧето бързо да почерпи )))

              Да им е живо и здраво синчето и къщата им винаги да е пълна с любов и време за истинските неща! ))

              Сипвам си чаша вино ...ма, първо някаква рибка ако има ... в краен случай и нещо по-устойчив кокал )

              Наздраве
              Съни(тя), да не си нещо в грешка изпаднала, поради снимката с бебока!?
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                ПрецаканЧето бързо да почерпи )))

                Да им е живо и здраво синчето и къщата им винаги да е пълна с любов и време за истинските неща! ))

                Сипвам си чаша вино ...ма, първо някаква рибка ако има ... в краен случай и нещо по-устойчив кокал )

                Наздраве
                къде бе ???
                кой ?
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • ПрецаканЧето бързо да почерпи )))

                  Да им е живо и здраво синчето и къщата им винаги да е пълна с любов и време за истинските неща! ))

                  Сипвам си чаша вино ...ма, първо някаква рибка ако има ... в краен случай и нещо по-устойчив кокал )

                  Наздраве

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    забравяш че чичовите години са мъдри - двойно повече от твоите и моите
                    Преци, ти на Христова възраст ли си, казваш? 33х2=шейсе и шес. А аз се чудя шо тоя чичко пие все 30х2?
                    Чичето да отива да прави разсада за черито за догодина, що таа година се изложи и комбинатът нема кво да преработва цела зима. Затуй му толкоз отпуската - 50 дена.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Бе ти у ред ли си, къде ще намери тоя рай чичо, който си има!?!? И за какво да го заменя - насила ли да си дава паретата, само за да каже бях там и там, аре нема нужда, "остави таз песен любовна"- е казал поета. Било съм и в италия и в германия франция еспаня, и др. не съм ходило в австралия но мерси нема нужда. от искъро по-дълбоко нема е казал шопа, със или без културата )))))забравяш че чичовите години са мъдри - двойно повече от твоите и моите
                      Личи си,че не си ходил по далече от Ойропата.
                      Дет се вика само от пътните знаци дето виждаш по пътя се обогатяваш.
                      Ама има си хора за всичко,мен материалното не ме блазни "много"
                      Предпочитам да видя Големия широк свят,хора,култури,мислене,това ти остава в душата,а не поредната играчка с давност
                      Чиче ако имаш мерак ще ти дам инфо за проверени места от далечен Китай,Тайланд,Виетнам,до до Калифорнийското крайбрежие
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Добро утро !

                        Много благодаря за съветите !!!
                        Снощи нещо се трупирах от "пущината" и затова не съм отговорил...Иначе постоянно си мисля за съветите....
                        Две думи за пътуването по света...Има чудесни страни и градове, с прекрасни усмихнати ( мацки ) хора, с изящни сгради и културни старини....
                        АМИИИ, РАБОТИЛИ СА ХОРАТА, ТВОРИЛИ СА ! ХИЛЯДИ ГОДИНИ !!!
                        Аз искам и тука да стане така ( затова си разкрасявам Дивото ).....

                        Наивника винаги развива една идея към по-добро...
                        Днес ще се замисля в тази насока....Има един проблем, но той е решим...
                        Жената хич не обича да си губи времето по СПА ....Начи ми трябва заместителка, дето обича топлата вода и масажите...
                        Ще помечтая....

                        Наздраве !
                        Усмихнат ден !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Попътувай бре чиче,туй на хубавото нещо.
                          Аз само за това мисля,къде да отидем с фемилито,ама имам бебе в момента и по-далеч от Европата няма да ми е комфортно.
                          Ходи по големия широк свят....
                          Пробвай и тяхните дюлевици
                          Бе ти у ред ли си, къде ще намери тоя рай чичо, който си има!?!? И за какво да го заменя - насила ли да си дава паретата, само за да каже бях там и там, аре нема нужда, "остави таз песен любовна"- е казал поета. Било съм и в италия и в германия франция еспаня, и др. не съм ходило в австралия но мерси нема нужда. от искъро по-дълбоко нема е казал шопа, със или без културата )))))забравяш че чичовите години са мъдри - двойно повече от твоите и моите
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Попътувай бре чиче,туй на хубавото нещо.
                            Аз само за това мисля,къде да отидем с фемилито,ама имам бебе в момента и по-далеч от Европата няма да ми е комфортно.
                            Ходи по големия широк свят....
                            Пробвай и тяхните дюлевици
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро ..!

                              Стоя пред компа на 50 гр смъртница и си мисля изпаднал в алкохолен делириум ... ( рядко ми се случва..)

                              " Да ева и живота....В работа и пиене ли ще мине....?"

                              И най - гадното е, че пиенето никакво.....Стои си в бутилките с надписи 2006, 2007, дюлева, гроздова специална, моя никаквица, смокинена..... ( Дето се вика, поне на Тракащия да дам за подобрител на дървената.... ) и чака да започна да пия кът хората....

                              Дали да не взема част от 50 дни отпуска дето я имам, да отида на спа или някаква екскурзия и да се отдам на живот......?

                              Пишете на воля, дайте акъл.....
                              Позната картинка.
                              При мен е придобило още по гадно измерение. Аз вече не си мисля да взема отпуск и да отида на СПА, а се двуумя дали да не отида на СПА и да си ходя на работа от там.
                              С тези 50 дни действай, щото 25 ще изгорят

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq
                                Отдай се на живот !
                                ...
                                според мен това ще му донесе най-голямата грешка))))
                                по-добре си е чичо да кара по стария начин, а въпроса за живота да получи вътрешна забрана да се появява като въпрос ))))
                                да си кара по стария начин и да казваме наздравици от врема на време))))
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X