IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
    Добро утро, Кръчма!
    Дано намерите пътя към Храма в мъглата и някой да сложи кафе. Аз ще запаля огънят.

    https://m.youtube.com/watch?v=nvUWHz-7zNc
    Добро утро !
    Сладурана....
    ​​​​​​​

    Коментар


    • Добро утро, Кръчма!
      Дано намерите пътя към Храма в мъглата и някой да сложи кафе. Аз ще запаля огънят.

      ​​​​​​​https://m.youtube.com/watch?v=nvUWHz-7zNc

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Алоооу, недоразумението! Ти май си се надишал с лепилото за тапетите!? Къде си тръгнал сайбия на глътката ми да ставаш?
        Наздраве!
        Морален тормоз трябва. Всеки ден и с всички средства. Не че ще помогне. Ама, поне ще се забавлявам за какина сметка.

        Коментар


        • И още!
          Дано боговете не с е сърдят, че сме толкова ненаситни!


          Brothers In Arms

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Доброто старо време на рока.

            https://www.youtube.com/watch?v=UTud-9xwiS8
            Чиста амброзия ... но за душата!
            Наздраве!


            Mists Of Time

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
              Математиката пречи на пиенето. Мързелът също. Заемайте се с прости неща. Например да орете, да жънете, да вършеете. Тогава ще ви се допие. Стига с това интелектуалничене. Здрава работа трябва. Е, гледайте, Чичи кат се преработи на Дивото и после цяла седмица се налива с 2х30. Който не работи, няма да пие. Наздраве!

              Алоооу, недоразумението! Ти май си се надишал с лепилото за тапетите!? Къде си тръгнал сайбия на глътката ми да ставаш?
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                За десерт оставих най-интересното. Петте дебели бас жици ги дърпаше юначно една мацка. Една такава – врабчов тип, мъничка, ма храбра. Обикаляше сцената и правеше разни заигравки и етюдчета с Джони и другите пичуи. Разгряваше допълнително публиката, де.

                Тук допълнително ще напиша нещо, ма жените да н е четат. Ще ги възпра като ползвам малък и цветен шрифт. Известно е, че те не могат да прочетат така. Много фина, елегантно телосложение, гарнирано за съжаление с едрички и неудачно подбрани ботушки (ма рокаджии, какво да ги правиш) и дълга коса, кат на същинска фея, която стигаше до дупИто.

                Бяхме шарена група, стари рокаджии, но при нас имаше и професионален певец, който гледаше Джони с опитно око и беше дълбоко впечатлен от тембър, гама и техника на пеене, щадене на гърлото без компромис със звука, вдигане на звука в маската, издържливост.

                Приходите от концерта вероятно зорлем са стигнали за плащане на музикантите и съпътстващ масраф.
                Аз съм леко повреден и не мога да се отърва от разни дефектни размисли в обикновени житейски ситуации – кой къф го играе, как, колко и за какво иде реч.
                Считам, че честите посещения на бате Джони в България имат някакво друго, но не строго бизнес обяснение.
                Е, и за съм малко батка и знам това тире онова от този живот.

                Приятна вечер, макар че Аксел Руди Пел с Джони са от друга лига.

                Наздраве!


                "Take You Home"
                Доброто старо време на рока.

                https://www.youtube.com/watch?v=UTud-9xwiS8

                Коментар


                • Математиката пречи на пиенето. Мързелът също. Заемайте се с прости неща. Например да орете, да жънете, да вършеете. Тогава ще ви се допие. Стига с това интелектуалничене. Здрава работа трябва. Е, гледайте, Чичи кат се преработи на Дивото и после цяла седмица се налива с 2х30. Който не работи, няма да пие. Наздраве!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    и преди него, май доста преди...
                    Харесвам числата, имаt някаква хармоничност, понякога като че ли си играят с нас, забавляват се ))) сякаш нещо се опитват да кажат, нещо неподвластно на понякога сивото ежедневие, а не можем да ги раберем )))
                    (не е препоръка)
                    Почитателка съм на персийската поезия, та затова Хайям беше първия пример, който ми дойде на ум. Няма начин някой по-древен от него също да не се е заигравал с числата и да ги е нагласял спрямо звездното небе.

                    Както знаеш при мен единственото нещо, което може да победи природната ми любознателност е мързела - т.е. не ми се ровичка из нетя, за да издирвам математици, вписващи се в зададения модел.

                    Наздраве!

                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Казваш, запленен си от числата!?
                      Наздраве, Преци!

                      П.П. Не си единственият математик, който се занимава с астрология. Още от времето на Омар Хайям ви е дърпало към звездите/вероятно и преди него/
                      и преди него, май доста преди...
                      Харесвам числата, имаt някаква хармоничност, понякога като че ли си играят с нас, забавляват се ))) сякаш нещо се опитват да кажат, нещо неподвластно на понякога сивото ежедневие, а не можем да ги раберем )))
                      (не е препоръка)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение


                        Лъвчетата са готини образи, закачих нещо от него в една от допълнителните кофигурации и ако се е забавил за половин час, е щял да иде в девата, но нали си е вид коткa, хитро се е усетил да не го прави Най-готиния приятел ми е лъвче, добре, че ме изтърпява с мотането понякога ))
                        За астрологията - не е професионално, любителско е, колкото от интерес към числата)) Дори има известни мисли на айнщайн, че едва ли не - я признава за наука!? Няма време да търся за оригинал и дали е реално написано, но неговите неща би следвало, да се анализират дълбоко и постоянно, щото сякаш има пророчески неща, поглед от друга вселена, а и е обосновал идеята за мост между вселени )) (в последните години има отлив от интереса към макро идеите, бутат се в микросвета, може би шапионът ще е този, който ги свърже)
                        Казваш, запленен си от числата!?
                        Наздраве, Преци!

                        П.П. Не си единственият математик, който се занимава с астрология. Още от времето на Омар Хайям ви е дърпало към звездите/вероятно и преди него/
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm
                          Да си призная, лъвчетата по ми харесват. Макар че и те си имат своите чудатости. По-кльощавият е от тях. В кочинката му се влиза като при аудиенция - с предварително записване.
                          П.П. Много станахте астролозите у форума.
                          Наздраве!

                          Лъвчетата са готини образи, закачих нещо от него в една от допълнителните кофигурации и ако се е забавил за половин час, е щял да иде в девата, но нали си е вид коткa, хитро се е усетил да не го прави Най-готиния приятел ми е лъвче, добре, че ме изтърпява с мотането понякога ))
                          За астрологията - не е професионално, любителско е, колкото от интерес към числата)) Дори има известни мисли на айнщайн, че едва ли не - я признава за наука!? Няма време да търся за оригинал и дали е реално написано, но неговите неща би следвало, да се анализират дълбоко и постоянно, щото сякаш има пророчески неща, поглед от друга вселена, а и е обосновал идеята за мост между вселени )) (в последните години има отлив от интереса към макро идеите, бутат се в микросвета, може би шапионът ще е този, който ги свърже)

                          Коментар


                          • Ако има нещо в писанието ми, то е само в отражение на и вдъхновение от твоето. Такава му е и формата.

                            Като "халваджия за бозаджия" излизаме

                            Коментар


                            • Ньдей тъй, аз съм скромен и мъй срам...

                              Коментар


                              • А, забравих най-важното!

                                Наборе, признавам, че ми взе акъла с вчерашния коментар. Вече нямам никакви подозрения и относно времето, в което ти си ставал човек.
                                Как успя така да омесиш събитийно повествование и поетика, умът ми не го побира!
                                Няма изградени навици за четене на подобни текстове тук.
                                ТНМ, Траков и Императров са първите ни шпаги, ма ще трябва да се посместят малко на пейката на първия отбор!

                                Коментар

                                Working...
                                X