IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Добро утро !

    Да добавя тахан, орехи, чия към меда,....

    Да кажа и едно Наздраве !

    Приятен ден !
    Аз пък като нямам тахан го менкам с фъстък масло. После се чудя що наддавам.
    Кака да приготвя меда от магарешки бодил и да раздава на изтощени спекуланти, щото зима иде и до пролетта подпиране требва има.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      И може цял ден нищо друго да не ядеш. Много енергийни тез добавки.
      Наздраве!
      Сега разбра ли що пиша глупости по цял ден.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !

        Да добавя тахан, орехи, чия към меда,....

        Да кажа и едно Наздраве !

        Приятен ден !
        И може цял ден нищо друго да не ядеш. Много енергийни тез добавки.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Добро утро !

          Да добавя тахан, орехи, чия към меда,....

          Да кажа и едно Наздраве !

          Приятен ден !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Добро утро
            Кака, като каза мед,верно ли е, че по една лъжица сутрин на гладно било мн.добре за органиЗъма?
            Имам тука два буркана, ама нещо са ми в противоречие с диетата,или мога да ги бацна?
            Тва, свато, даней някъв подвеждашт въпрос!? Щот твоят организъм малце нефелен - знам ли та ква диета пазиш
            Наздраве!

            П.П. Сутрин на гладно, в комбинация с прясно изцеден лимонов сок.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Добро утро
              Кака, като каза мед,верно ли е, че по една лъжица сутрин на гладно било мн.добре за органиЗъма?
              Имам тука два буркана, ама нещо са ми в противоречие с диетата,или мога да ги бацна?
              От мЕдот, мисла, че нема да развАлиш деетата...
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Добро утро
                Кака, като каза мед,верно ли е, че по една лъжица сутрин на гладно било мн.добре за органиЗъма?
                Имам тука два буркана, ама нещо са ми в противоречие с диетата,или мога да ги бацна?
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                  Теб не те ли заточиха в Чужденеция? Тамън изчезна и си рекох, след меда са я взели технолог по виното само да мирне и се не разхожда около Орлово гнездо с карабина поне докато построят тунела и отклонят трафика от разбойническите пусии. Другия път дано те пратят по на север като Овидий, къде само на ветровете ще даваш указания да опрашват храсталаците. Наздраве с винце от трънки и дренки!
                  Са си прибирам от реална кръчма. Бяхме се събрали четири клявки, ама по едно време се появи полвинта отбор на хабитата по ръгби - яки, корави момчета и у заведението стана весело.
                  Наздраве!


                  П.П. Никва Чужденеция. Разчиствам част от имотите у хабитата с цел преместване на 150 кошера, че по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието дан се твърде разсейва по момите и да работи за изграждането си кат млад земеделец. Щот то у Чужденеция лесно, а у хабитата се искат умения за медопроизводство кога нема какво да пасат инсектите.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Гледай сега начи, 4i40 каква подвеждаща информация подава с тоз ник!?
                    Наздраве!
                    Теб не те ли заточиха в Чужденеция? Тамън изчезна и си рекох, след меда са я взели технолог по виното само да мирне и се не разхожда около Орлово гнездо с карабина поне докато построят тунела и отклонят трафика от разбойническите пусии. Другия път дано те пратят по на север като Овидий, къде само на ветровете ще даваш указания да опрашват храсталаците. Наздраве с винце от трънки и дренки!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Убаво, убаво....

                      Начи, не се гледа кой какви възможности и мераци има , а му се гледат годините....

                      Браво бре
                      !!!

                      Вече никакво чукане ...с коктейли по плажовете !

                      Наздраве !
                      Няма такоз нещо като отказване, начи .... Просто шта проверяваме дали си носиш илачите
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        Наздраве на целокупната Кръчма

                        И прекрасен ден аз изчезвам да се подготвям за морето ... че идвало циганското лято и не искам да пропусна още някое влизане в дълбокото ))
                        Тва по кои географски ширини?
                        Щото тука иде зима,е неска ме Удуха северняка
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Наздраве на целокупната Кръчма

                          И прекрасен ден аз изчезвам да се подготвям за морето ... че идвало циганското лято и не искам да пропусна още някое влизане в дълбокото ))

                          Коментар


                          • Убаво, убаво....

                            Начи, не се гледа кой какви възможности и мераци има , а му се гледат годините....

                            Браво бре !!!

                            Вече никакво чукане ...с коктейли по плажовете !

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Съни(тя), мисля, че за всичките години, през които съм писала във форум, а съм дала ясно да се разбере, защо "влизам" и пиша в него - за кеф, разтоварване и "убиване" на част от свободното ми време. Темите свързани с политика не предоставят такива възможности.
                              Пък и въобще ме допада да чета размяната на коментари, в които липсата на доводи води до употребата на художествени определения
                              Нали знаеш - всеки с интересите си.
                              Наздраве!
                              ТъНъМъ , попита дали не греша за деня и те насочих къде да погледнеш ...за "прозрението" ми

                              Правото да се интересуваш или не от която и да било тема в ежедневието ни си е твое ...и съм сигурна, че трябва да си забелязала, че никога не съм го оспорвала ... за когото и да било!
                              Ценя свободата, затова и спазвам принципа да не я отнемам от другите, които не забравят същото правило

                              Наздраве

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Преци, ти на Христова възраст ли си, казваш? 33х2=шейсе и шес. А аз се чудя шо тоя чичко пие все 30х2?
                                Чичето да отива да прави разсада за черито за догодина, що таа година се изложи и комбинатът нема кво да преработва цела зима. Затуй му толкоз отпуската - 50 дена.
                                Гледай сега начи, 4i40 каква подвеждаща информация подава с тоз ник!?
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X