IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Добро утро !
    Ще разкажа един истински виц за студентки с неясен ( за тях ) център на тежеста ....

    Явява се мацка на изпит по физика...( дет не я хваща обектива на Тарантул )
    Преподавателят я пита :
    Колежкеее, къде ви се намира центъра на тежестта ?
    Миии в петите....
    По-нагоре, колежкее...
    Мии, в коленете....
    По-нагоре, колежке...
    Мии, между краката.......
    Миии, колежке и с това между краката няма да си вземете изпита....

    Приятен ден !
    Не му създавай комплекси на Арахната сега. Съвсем ще му потънат гемиите.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Добро утро !

      Колежкеее,

      Приятен ден !
      Откъдето и да погледнеш, Чичи, все е поезия!

      Наздраве за прелестите!

      Precious

      Коментар


      • Добро утро !
        Ще разкажа един истински виц за студентки с неясен ( за тях ) център на тежеста ....

        Явява се мацка на изпит по физика...( дет не я хваща обектива на Тарантул )
        Преподавателят я пита :
        Колежкеее, къде ви се намира центъра на тежестта ?
        Миии в петите....
        По-нагоре, колежкее...
        Мии, в коленете....
        По-нагоре, колежке...
        Мии, между краката.......
        Миии, колежке и с това между краката няма да си вземете изпита....

        Приятен ден !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Навремето много обичах да правя ремонти из пещерата. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието благородно ми беше отстъпил това право, щото по-добре от него тормозех майсторите. Ич не можеха да ме пращат за това или онова, нито да ми обясняват как това, де го искам въобще не можело да стане. За да ми протичат гладко ремонтите обаче, трябваше да изпращам другите пълноправни членове на домочадието в продължително отсъствие.
          Наздраве!
          На това му се вика резултатно управление на процесите при оптимално използване на ресурса!

          Наздраве за здравата ръка!



          Just a Girl
          Last edited by nachev; 27.11.2018, 10:59.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Ще те пуснем на широкоформатен. Тази прелест не бива да се крие зад думите, от кои мязаш на скромна, тиха и притеснена кака. Ще те разгърнем в цялото ти величие. Айде, че майсторът не чака. А мен тапет ме чака.
            Навремето много обичах да правя ремонти из пещерата. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието благородно ми беше отстъпил това право, щото по-добре от него тормозех майсторите. Ич не можеха да ме пращат за това или онова, нито да ми обясняват как това, де го искам въобще не можело да стане. За да ми протичат гладко ремонтите обаче, трябваше да изпращам другите пълноправни членове на домочадието в продължително отсъствие.
            Наздраве!

            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Не мое ме фане обектива инак на драго сърце бих разкрасила ентириора.
              Наздраве!
              Ще те пуснем на широкоформатен. Тази прелест не бива да се крие зад думите, от кои мязаш на скромна, тиха и притеснена кака. Ще те разгърнем в цялото ти величие. Айде, че майсторът не чака. А мен тапет ме чака.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Ти да мълчиш, що по вашенско и многословието смятат за разсипничество. Си направиш една снимка, скръстила ръце на престилката, със затворена уста и напрегнат поглед. Кога имаш да кажеш нещо в Кръчмата, качваш снимката. Всички ще те разберем.
                Не мое ме фане обектива инак на драго сърце бих разкрасила ентириора.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Шта пращам у Чужденеция. Там слама и сайванти - бол. И работни моми с мотики все още се намират.
                  Наздраве!
                  Ти да мълчиш, що по вашенско и многословието смятат за разсипничество. Си направиш една снимка, скръстила ръце на престилката, със затворена уста и напрегнат поглед. Кога имаш да кажеш нещо в Кръчмата, качваш снимката. Всички ще те разберем.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                    Мъдро .... и технологично!
                    Ти нали знаеш, че това беше моя лична емоция и самокритика.
                    Няма и следа от коментар за твоята лична емоция.

                    Наздраве!
                    Хер Начев, бърборим си ние с теб. Смятам, достатъчно разумни сме двамата и доста добре разбираме смисъла на думите, изразяващи чувствата в разменените коментари.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Слама няма,Преци, слама и сайванти. Къде ще се набуташ да те боцка у нашата пластмасова среда? Сега само на стиропорени топчета може се надяваш. Наздраве за стария стил на живот!
                      Шта пращам у Чужденеция. Там слама и сайванти - бол. И работни моми с мотики все още се намират.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Некоя чевръста съседка ти е легнала на сърце, дано и да е свободна, инак да се буташ между ангажирани хора - кажи мерси и най-добре не, ич беля, ако ще да е атИна-палада или делфийския оракул ))
                        Слама няма,Преци, слама и сайванти. Къде ще се набуташ да те боцка у нашата пластмасова среда? Сега само на стиропорени топчета може се надяваш. Наздраве за стария стил на живот!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                          Кво нещо е животът, КаКе (дето вика Траков)!
                          Бях се самонавил и аз, че Морган Фрийман ми е любим актьор. Още от времената на мис Дейзи, Непростимо и осбено Изкушението Шоушенк.
                          Ама нищо в този живот не трябва ад се приема за вечна даденост.
                          Присъствието и гласът му в тази поредица на НГео наистина са впечатляващи, но изневиделица отнякъде пропълзя като гъсеница подозрението, че този човек сам се приема твърде сериозно. Ужасно искаше да ме (ни) убеди, че сам е изследвал, разгадал и обяснил всички тайнства!
                          А когато се самообяви за част от "умните и красивите" и стана активен участник от оплюването в американската политика, усетих някакво прокъсване.
                          Той е просто един добър актьор и аз съм несправедлив към него, защото всяко човешко същество има право на емоции, пристрастия и предпочитания.
                          Ама е и един великолепен манипулатор, който се представя за това, което категорично не е.

                          Наздраве за тези, които лесно и убедително влизат в роли!

                          Sia - Cheap Thrills
                          Актьорите е добре да не са особено интелигентни, че да могат да се въплътяват в различни роли. Един дори се вживя в ролята на президент на световната суперсила. А в " повозването на мис Дейзи" Фрийман беше напълно в кожата си.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Хер Начев, когато нещо ме кефи, обичам да се оставям на течението. Избягвам да правя анализи.
                            Наздраве!
                            Мъдро .... и технологично!
                            Ти нали знаеш, че това беше моя лична емоция и самокритика.
                            Няма и следа от коментар за твоята лична емоция.

                            Наздраве!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Не знам какво толкова има в тези ботуши и камшици, може ли от миризмата на кожата да им харесва, че и господарка отгоре.разни хора разни идеали Нали не харесваше много еманципацията?
                              Не съм казал, че харесвам тези господарки.

                              Еманципацията си е добре, но - с мярка и здрав разум. А те така я засилиха, че се превърна във феминизъм. И сега която и да е американска сополанка да те обвини, че си я погледнал лъстиво в асансьора - автоматично отиваш в затвора, без да те слушат, че не било така. От другата страна виж понятието "pussy pass":
                              https://en.m.wiktionary.org/wiki/pussy_pass​​​​​​
                              https://www.urbandictionary.com/defi...term=pussypass

                              Ей за тая долу чиста измамничка за милиарди - нищо, а какъв рев ревнаха срещу Мъск с обявата му за преговори със саудитския фонд.
                              ​​​​​​​https://en.m.wikipedia.org/wiki/Elizabeth_Holmes

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                                Кво нещо е животът, КаКе (дето вика Траков)!
                                Бях се самонавил и аз, че Морган Фрийман ми е любим актьор. Още от времената на мис Дейзи, Непростимо и осбено Изкушението Шоушенк.
                                Ама нищо в този живот не трябва ад се приема за вечна даденост.
                                Присъствието и гласът му в тази поредица на НГео наистина са впечатляващи, но изневиделица отнякъде пропълзя като гъсеница подозрението, че този човек сам се приема твърде сериозно. Ужасно искаше да ме (ни) убеди, че сам е изследвал, разгадал и обяснил всички тайнства!
                                А когато се самообяви за част от "умните и красивите" и стана активен участник от оплюването в американската политика, усетих някакво прокъсване.
                                Той е просто един добър актьор и аз съм несправедлив към него, защото всяко човешко същество има право на емоции, пристрастия и предпочитания.
                                Ама е и един великолепен манипулатор, който се представя за това, което категорично не е.

                                Наздраве за тези, които лесно и убедително влизат в роли!

                                Sia - Cheap Thrills
                                Хер Начев, когато нещо ме кефи, обичам да се оставям на течението. Избягвам да правя анализи.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X