IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ".......... Днес си направих тест за интелигентност......Тестът излезе отрицателен......."
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Абе. рекъл съм, докато не премахнат засадата, футболът нема се оправи, та не съм голям любител на съвременния му вариант, че ми е много бърз и скупчен. Нещо като хокея стана. Но когато у нас идват големи отбори, тръпката се завръща. Както преди 30-40 години когато идваха големи шампиони, та дори ги биехме. Не се забравят такива моменти. Цялата страна се наточваше. Да пием за обединяващите ни големи спортни победи!
      Абе всичко много хубаво,ама не мое се кара само на история и спомени,трябва и бъдеще

      Аре стига, че много спортно стана,Наздраве.
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Туй за мен е най простия спорт-ритнитопковци.
        Този спорт е на 20 век,сега сме 21

        Арабелите наляха маса леФ у Острова и не само и незаслужено,патладжани де не могат си напишат името, станаха милионери,и се изкриви много работата.

        Туй мойто мнение,който не го сппделя да не го приема лично.

        Наздраве
        Абе. рекъл съм, докато не премахнат засадата, футболът нема се оправи, та не съм голям любител на съвременния му вариант, че ми е много бърз и скупчен. Нещо като хокея стана. Но когато у нас идват големи отбори, тръпката се завръща. Както преди 30-40 години когато идваха големи шампиони, та дори ги биехме. Не се забравят такива моменти. Цялата страна се наточваше. Да пием за обединяващите ни големи спортни победи!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Има ли топчиииии?
          Туй за мен е най простия спорт-ритнитопковци.
          Този спорт е на 20 век,сега сме 21

          Арабелите наляха маса леФ у Острова и не само и незаслужено,патладжани де не могат си напишат името, станаха милионери,и се изкриви много работата.

          Туй мойто мнение,който не го сппделя да не го приема лично.

          Наздраве
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Има ли топчиииии?

            Коментар


            • Хубаво,аз съм на крушова+ новата реколта туршия
              Наздраве.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Какво пиете бре?
                Висококласна дървеняшка! Рядка партида, специална селекция!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Мъкъ, мъка, мъка ... Пладове и зиленчуци са му на 4i40 мотивацията
                  Наздраве!
                  За плодовете ясно. Морковът ми звучи малко двусмислено.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Това ша е от преди годините на мойта младост. Нещо непознато ми се види.
                    Наздраве!
                    Нье, тогава ромът Бг още по-романтично изглеждаше, а въздействието му свеждаше набързо до романтика. Но спри спомен, не връщай ме в младостта боздуганна.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Малко преди твоята младост е....
                      Пило се е на корабите с череп и пресечени кости на флаговет...

                      Наздраве !
                      Това ме подсеща за Мечо. Кой го знай по кои морета и океани се е запилял.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Това ша е от преди годините на мойта младост. Нещо непознато ми се види.
                        Наздраве!
                        Малко преди твоята младост е....
                        Пило се е на корабите с череп и пресечени кости на флаговете...

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Ахъ...
                          Като моркова пред магарето...Оре и се напиня да го стигне....

                          Ако може на връвчицата да е една синя слива....

                          Наздраве !
                          Мъкъ, мъка, мъка ... Пладове и зиленчуци са му на 4i40 мотивацията
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Какво пиете бре?
                            Грог "Косатка", че времето захладня.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              За кака едно ромче домашно, демек нашенско, за де ме светна как да ви стрескам в голям формат. Наздраве до главобол!
                              Това ша е от преди годините на мойта младост. Нещо непознато ми се види.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Какво пиете бре?
                                Дюлева !!!!!
                                С последните градински домати ...
                                СУУУУУУПЕР Е !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X