IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Оказа се, че в барчето имам метакса, ха сега..
    Кво да я правя,веднага реших да и намеря място...
    Наздраве.
    СипИ! От мен ядките.
    Click image for larger version

Name:	mixnuts-new.jpg
Views:	1
Size:	15.0 КБ
ID:	3161032


    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Две, но по 2 сантима....

      пп Тракащия, ще ти скъсам ...квото има за късане...
      Оня ден съм отворил снимката на русата със шампанското ( по долу в коментарите ) и съм я заебал на екрана...
      Да де....но "съкровището" отишла на компа да си прочете мейлите и се сблъскала с лъчезарното излъчване на руса шампониада...
      Получих мрачно, мълчаливо запитване...

      Убаво бях решил да и купя нов лаптоп, че и гръмна стария, но пуста икономичност ....
      За 1000 лв си създавам проблеми...

      Боже, опази!!!

      П.П. Затова у пещерата секи се има лафтоп и един конпютар за общо ползване. Инак мое се получи инфекция.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Оказа се, че в барчето имам метакса, ха сега..
        Кво да я правя,веднага реших да и намеря място...
        Наздраве.
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Две, но по 2 сантима....

          пп Тракащия, ще ти скъсам ...квото има за късане...
          Оня ден съм отворил снимката на русата със шампанското ( по долу в коментарите ) и съм я заебал на екрана...
          Да де....но "съкровището" отишла на компа да си прочете мейлите и се сблъскала с лъчезарното излъчване на руса шампониада...
          Получих мрачно, мълчаливо запитване...

          Убаво бях решил да и купя нов лаптоп, че и гръмна стария, но пуста икономичност ....
          За 1000 лв си създавам проблеми...

          Е, вече не е Съкровище начи, ами е Окупаторот на лаптопа. А теб кой ти е виновен като джиткаш из пиянско-еротични теми като Кръчмата. Вземи малко пепел от тема Забрана на дърва и въглища и си посипи главата с пепел.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Чакай сега, безценен съм аз защото съм Антон. Както се бъзиках оня ден, безценен съм щото и петаче нема да дадат за мен. А ти си Тянка, 155 см, 70 кила. Уха, сосно парче. За теб петаче ще дадат. Чичин даже две. Да пием за това справедливо да ни оценяват.
            Две, но по 2 сантима....

            пп Тракащия, ще ти скъсам ...квото има за късане...
            Оня ден съм отворил снимката на русата със шампанското ( по долу в коментарите ) и съм я заебал на екрана...
            Да де....но "съкровището" отишла на компа да си прочете мейлите и се сблъскала с лъчезарното излъчване на руса шампониада...
            Получих мрачно, мълчаливо запитване...

            Убаво бях решил да и купя нов лаптоп, че и гръмна стария, но пуста икономичност ....
            За 1000 лв си създавам проблеми...


            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Тцъ, бре! Аз съм Безценна, как тъй ша ма уценяват!? Просто у един клуб членуваме /" машинации, измами, далавери и ко"/, ама лабава работа ти казвам. Не знаят как да си харчат парите с кеф.
              Наздраве!
              Чакай сега, безценен съм аз защото съм Антон. Както се бъзиках оня ден, безценен съм щото и петаче нема да дадат за мен. А ти си Тянка, 155 см, 70 кила. Уха, сосно парче. За теб петаче ще дадат. Чичин даже две. Да пием за това справедливо да ни оценяват.

              Коментар


              • Добро утро !

                Как се бае против сняг ...?
                На пъп не ставало, щото много студено....

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                  Абе не сте ли навити да омешаме тема Политика и Кръчмата заедно...че кат му джасна две рикии колко шапки ше фърчат...и столове !
                  Не сме! Ама не вярвам Колето /като едноличен собственик на заведението/ и всичката изискана клиентела, дет посещаваме Кръчмата да имаме нещо против да идваш, да обръщаш по няколко питиета, да ти каца музата на рамото /или там къдет ти е нужна/ , че са ти върви спора у темата "Пепел от рози".
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Абе не сте ли навити да омешаме тема Политика и Кръчмата заедно...че кат му джасна две рикии колко шапки ше фърчат...и столове !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Теб ли са оценявали? Явно на малко литро са те оценили, щом така гневна. Наздраве за това да имаме оценители ласкатели, та да не ни продадат за една торба боб, както казвал бащата на нескопосания си син, мой другар по чашка.
                      Тцъ, бре! Аз съм Безценна, как тъй ша ма уценяват!? Просто у един клуб членуваме /" машинации, измами, далавери и ко"/, ама лабава работа ти казвам. Не знаят как да си харчат парите с кеф.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Морген.
                        Шкембе,кафе,ср*не,всичко по график.
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Щот нямаше де е славен, бре!! Оди ти веднаш на "купон" на независими оценители и да та видим дъл ща пофториш.
                          Наздраве!
                          Теб ли са оценявали? Явно на малко литро са те оценили, щом така гневна. Наздраве за това да имаме оценители ласкатели, та да не ни продадат за една торба боб, както казвал бащата на нескопосания си син, мой другар по чашка.

                          Коментар


                          • Сладък коняк,с шоколадче и пуретка-мамун дай и ний да близнем
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Ти да мълчиш шо си по-улегнала и от мен. Мързеше те да ходиш на славен извънградски купон. Срам! Наздраве за вещото порицание!
                              Щот нямаше де е славен, бре!! Оди ти веднаш на "купон" на независими оценители и да та видим дъл ща пофториш.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Спонтанна покупка.
                                Влязох да си купя цигари.
                                От стотиците бутилки в магазина и сигурно десетки дома ми се допи Метаха Метаха де, добрата стара метаха
                                Наздраве

                                Коментар

                                Working...
                                X