IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

    Отиди на топло до някой океан за 2-3 години и е изчезнал ,личен опит
    Те така един съсед излекувал синузита в Либия ме съветваше се заселя из Сахара и си правя ракия от мандарини.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Се забравям, че ти си живото олицетворение на нестабилната Y-хромозома.
      Наздраве!
      Хромозомата стабилна - разцепена както се вижда. Ала фенотипът уклончив, разколебан. Наздраве за колебанията, които ни водят напред!

      Коментар


      • Напростихте ли се? Честити Сирни заговезни! Чиче да прескача огиня, де кака му е наклала по настояване на лелка с надежда да не успей го прескочи и поопърли задник. Хемил да гребе вода от морето и да гаси тлеещи чичови гащи. На това му се вика контрастен прескок с душ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

          На това, май му казват жива вода - преварена и 2/3 от нея без утайките пиеш ... Наскоро четох нещо, но не му обърнах особено внимание
          Имаш ли лични впечатления )

          Мен ме тръшна един грип преди месец, ама тръшна, че чак легнах ))) такова чудо не ми се е случвало
          Нямах наблизо ни витамини, ни ала-бала ... но бол подправки )) че и почивни дни
          И почнах чаша вряла вода - половин ч.л куркума, черно пиперче, колкото му пусна и малко като поизстине - лимон
          Изненадващо добра напитка )) поне така ми се сториха няколкото, изпити
          На втория ден забравих
          Живата вода е Алкалната вода с pH- над 8-9

          Може да се получи по много начини,има инфо в нета.
          Аз пия такава от 3-4 месеца и се чувствам много добре.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Люто не ми понася. Обелваш три конски кестена и ги настъргваш в 100 грама медспирт. След 72 часа се прецежда. Като заболи кофата намокряш памуче или две и в ноздрите. Вдишваш дълбоко докато отпуши. Другото е с масло от еквалипт капнато във вряща вода свалена от огъня и вдишваш. Също добре оправя.
            Се забравям, че ти си живото олицетворение на нестабилната Y-хромозома.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Добро утро !
              Кой пил, пил, кой ял, ял, кой дишал, да продължава.....
              Настана време за обяд и за чаша, две вино...

              Наздраве !
              Нека да са две.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Добро утро !
                Кой пил, пил, кой ял, ял, кой дишал, да продължава.....
                Настана време за обяд и за чаша, две вино...

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                  На това, май му казват жива вода - преварена и 2/3 от нея без утайките пиеш ... Наскоро четох нещо, но не му обърнах особено внимание
                  Имаш ли лични впечатления )

                  Мен ме тръшна един грип преди месец, ама тръшна, че чак легнах ))) такова чудо не ми се е случвало
                  Нямах наблизо ни витамини, ни ала-бала ... но бол подправки )) че и почивни дни
                  И почнах чаша вряла вода - половин ч.л куркума, черно пиперче, колкото му пусна и малко като поизстине - лимон
                  Изненадващо добра напитка )) поне така ми се сториха няколкото, изпити
                  На втория ден забравих
                  От поне 15 години у къщи апчета няма...глад му е оправията ! За който не го е пробвал ше е малко зор ама само първия ден...щото може и три дена ама за свикнали . После си кат двигател със сменено масло !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                    Нищо няма да ти помогне ...24 часа само преварена вода и след туй още 24 часа бавно захранване с плодове ...малко !
                    На това, май му казват жива вода - преварена и 2/3 от нея без утайките пиеш ... Наскоро четох нещо, но не му обърнах особено внимание
                    Имаш ли лични впечатления )

                    Мен ме тръшна един грип преди месец, ама тръшна, че чак легнах ))) такова чудо не ми се е случвало
                    Нямах наблизо ни витамини, ни ала-бала ... но бол подправки )) че и почивни дни
                    И почнах чаша вряла вода - половин ч.л куркума, черно пиперче, колкото му пусна и малко като поизстине - лимон
                    Изненадващо добра напитка )) поне така ми се сториха няколкото, изпити
                    На втория ден забравих

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                      Отиди на топло до някой океан за 2-3 години и е изчезнал ,личен опит
                      )) на Антарктида ...синузита ще е ледено блокче и няма да го мисли ))

                      Може и до най-близкия балкан, една дълга разходка в снега, огрят от слънчеви лъчи )

                      Наздраве, Кръчмата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Ти добре ли си, да гладувам два дена? От четвърт век не ми есе е случвало. А гладен бързо ме фаща.
                        Ти виждал ли си болно животно да яде ?! По умни са от нас ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Ти добре ли си, да гладувам два дена? От четвърт век не ми есе е случвало. А гладен бързо ме фаща.
                          Отиди на топло до някой океан за 2-3 години и е изчезнал ,личен опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Тоя лек ни съм го чувала, ни съм го виждала. Разкажи малко по-обстойно - рецепта, доза, действие/бездействие/-

                            П.П. Лъжица много, много лют , сух и смлян червен пипер, смесен със същото количество сладък, много сладък пчелен мед. По няколко пъти на ден, като добавка към твоя лек.
                            Люто не ми понася. Обелваш три конски кестена и ги настъргваш в 100 грама медспирт. След 72 часа се прецежда. Като заболи кофата намокряш памуче или две и в ноздрите. Вдишваш дълбоко докато отпуши. Другото е с масло от еквалипт капнато във вряща вода свалена от огъня и вдишваш. Също добре оправя.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Желязна лейди с кадифени ръкавици....( някой, кът Тракащия, може да си представи и камшик, но това е друга бира...)
                              Една 15 г Плиска....
                              Наздраве!
                              Мисля, че за парфюмът се разбрахме преди няколко дни.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Ходи се бъзикай в политиката. Аз си имам лек с ракия (спирт 70 %) и конски кестен.
                                Тоя лек ни съм го чувала, ни съм го виждала. Разкажи малко по-обстойно - рецепта, доза, действие/бездействие/-

                                П.П. Лъжица много, много лют , сух и смлян червен пипер, смесен със същото количество сладък, много сладък пчелен мед. По няколко пъти на ден, като добавка към твоя лек.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X