IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Морген,тез родопски домати....
    Ха тъй ...удари и една ракийца , успокой топката !

    Коментар


    • Морген,тез родопски домати....
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Тъй, тъй ... То щот от работа по полето, полендаците чак загубват човешкият си образ.
        Наздраве!

        П.П. Кумата родопчанка - много набожна, много гласовита и много хубав пататник прави. Научи и мен и сега по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието ми прилага тормоз, че да му правя. И то голяма играчка, като всяка постна манджа.
        Дай рецепта, де! Моят нещо не се съвсем получава.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Говори само себе си. Мойте, от как съществува родата, са се каращисвали само няколко рода и то от само три махали.
          Наздраве!
          Ти па да не си им светила? Освен това габровчани с пестеливостта им ме съмняват, че са изгубеното еврейско коляно.
          Абе, къде изчезна обидчивото Чиче? Развали ни бъзик заигравката с Триъгълника. Ама не тоя при Надежда.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Н


            Нищо подобно,пречиствам се даже,карам го на чист въздух и плод и зеленчук.
            Е, значи затова. Казват, престанеш ли ядеш месо, ставаш човеколюбив, любезен, дружелюбен. Като Фюрера. Опазил ни Господ от вегетарианство! Наздраве за Вълчата салата!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Мълчи мъй, нема си разкриваме резервния произход. Я, иди провери чистотата на камъньете, ме не подведеш по ментовка пътекята. Наздраве с ментааа!
              Говори само себе си. Мойте, от как съществува родата, са се каращисвали само няколко рода и то от само три махали.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Добра вечер мили хора
                За пореден път се убеждавам,че планината ражда човеци,а полето-тикви.
                Наздраве,и по един пататник от мен
                Тъй, тъй ... То щот от работа по полето, полендаците чак загубват човешкият си образ.
                Наздраве!

                П.П. Кумата родопчанка - много набожна, много гласовита и много хубав пататник прави. Научи и мен и сега по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието ми прилага тормоз, че да му правя. И то голяма играчка, като всяка постна манджа.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Н
                  Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Мили ли сме ти? Явно добре си се почерпил.

                  Нищо подобно,пречиствам се даже,карам го на чист въздух и плод и зеленчук.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    По скоро се опитваш, да ме хързулнеш по арменски, ама аз ти бия отбой по еврейски / без да имам и грам такава кръф у вените си/
                    Наздраве!
                    Мълчи мъй, нема си разкриваме резервния произход. Я, иди провери чистотата на камъньете, ме не подведеш по ментовка пътекята. Наздраве с ментааа!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Добра вечер мили хора
                      За пореден път се убеждавам,че планината ражда човеци,а полето-тикви.
                      Наздраве,и по един пататник от мен
                      Мили ли сме ти? Явно добре си се почерпил.

                      Коментар


                      • Добра вечер мили хора
                        За пореден път се убеждавам,че планината ражда човеци,а полето-тикви.
                        Наздраве,и по един пататник от мен
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Менкаме си камъчета, а не ги препродаваме. Верно че се опитвам да хързулна Кака по еврейски, ама тя пък по еврейски се не фаща. Неблагодарна кака - какво шарено бъбрече й давам в замяна на безлично зеленикаво кашонче. Почерпи я един ром й доде акълът в главата. Наздраве за равностойните сделки.
                          По скоро се опитваш, да ме хързулнеш по арменски, ама аз ти бия отбой по еврейски / без да имам и грам такава кръф у вените си/
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Не съм влизАл в Кръчмата от сумА ти време и сте я обърнали на еврейския квартал в Анверпен .....
                            Малеей, съкровище! Върна ме години назад, в часовете по генетика - многу скучна наука. Професорът срещаше голяма трудност да улови фниманието ни с таз суха материя, та затова се налагаше от време на време да вмъква някой друг интересен факт. Един от тях беше баш за тез евреи.
                            Те не само търгуват, но и векове нерад са били най-добрите ювелири в Европата. И това, зарад един малък дефект у генетиката, който се унаследява - късогледството. Щот късогледите хора в повечето случаи нямат пространствено виждане и понякога при висок диоптър им се губи чувството за обем и разстояние, ама на близо виждат всичко до най-малкия детайл, което при добро обучение може да ги направи ненадминати ювелири.
                            Евреите, известни със своята образованост и наблюдателност, забелезали, че късогледството се предава по наследство и затова няколкото богати бижутерски фамилии сключвали брак помежду си, с цел да не загубят способностите си.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Жегата се върна. Отивам пийна две-три ракии ледени. Без камъчета.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Не съм влизАл в Кръчмата от сумА ти време и сте я обърнали на еврейския квартал в Анверпен .....
                                Менкаме си камъчета, а не ги препродаваме. Верно че се опитвам да хързулна Кака по еврейски, ама тя пък по еврейски се не фаща. Неблагодарна кака - какво шарено бъбрече й давам в замяна на безлично зеленикаво кашонче. Почерпи я един ром й доде акълът в главата. Наздраве за равностойните сделки.

                                Коментар

                                Working...
                                X