IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Колкото е по-хладно,толкова повече върви шкембето
    Наздраве.
    Наздраве!
    Благородно ти отстъпвам сакето, де ми го е пригласил Trakatrak'.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Колкото е по-хладно,толкова повече върви шкембето
      Наздраве.
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        По ме притеснява, че си паметливо момиче, помниш разни работи, та права разбор кви съм ги писал последните години и дали случайно не си злопаметна кат слон.

        Наздраве с водка, бира и саке!
        Трогната съм и веднага ти връщам жеста с кана червено вино, тава мазни свински пържоли, поръсени обилно с черен пипер и зелена люта чушка за гарнитура.

        П.П. Водката за 4i40, бирата за Lelq, а сакето ще се пробвам да го пробутам на свата.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Десет минути не мога да спра да се смея.

          П.П. Не само за крокодили, каймани и алегаторЕ. Така като съм се засилила, мое да закача на въдицата и някой гавиал.
          По ме притеснява, че си паметливо момиче, помниш разни работи, та права разбор кви съм ги писал последните години и дали случайно не си злопаметна кат слон.

          Наздраве с водка, бира и саке!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Много пък си просветена. Нито ми е на интересите, нито на паметта. Но се знае, че в Елада е било повседневие. Содомити! Не случайно и кентаври е имало.
            Не можах разбера подготвена ли си за риболов на каймани, алигатори и нилски крокодили. И да не вземеш се фалиш, щото кайманите изчезле след ваше тършуване из водите. Взема пак да пусна песничката "Болшая крокодила".
            https://www.youtube.com/watch?v=hsBnP3rgXEk
            Десет минути не мога да спра да се смея.

            П.П. Не само за крокодили, каймани и алегаторЕ. Така като съм се засилила, мое да закача на въдицата и някой гавиал.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Вай, голям смях ще настане, ако река Перловска се напълни с пойкилотермни.
              Тези чеснови филийки, дето си ги сложил на масата, всичките ли си ги наръсил с босилек или имаш някой друг пропуск?

              П.П. Гледам, фчера си писал за "разнородния" армейски състав и наличието на такъв в Древна Спарта. Все си мисла, че уклона, де го споменаваш е по-ярко изразен у Тива, най-вече в Свещения им отряд. Ама мое и да бъркам.
              Наздраве!
              Много пък си просветена. Нито ми е на интересите, нито на паметта. Но се знае, че в Елада е било повседневие. Содомити! Не случайно и кентаври е имало.
              Не можах разбера подготвена ли си за риболов на каймани, алигатори и нилски крокодили. И да не вземеш се фалиш, щото кайманите изчезле след ваше тършуване из водите. Взема пак да пусна песничката "Болшая крокодила".
              https://www.youtube.com/watch?v=hsBnP3rgXEk

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                То да не стане на тропическо езеро, че ще требва се преквалифицираш на любителка на крокодилски деликатеси.
                Вай, голям смях ще настане, ако река Перловска се напълни с пойкилотермни.
                Тези чеснови филийки, дето си ги сложил на масата, всичките ли си ги наръсил с босилек или имаш някой друг пропуск?

                П.П. Гледам, фчера си писал за "разнородния" армейски състав и наличието на такъв в Древна Спарта. Все си мисла, че уклона, де го споменаваш е по-ярко изразен у Тива, най-вече в Свещения им отряд. Ама мое и да бъркам.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Голям
                  Зачервило ти се е гърлото нещо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Къф сладолед? - Мокро и хладно. Кехлибарено обаче може, че от студения фронт изгладнявам.
                    Голям

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                      Добър ден и наздраве !
                      Един сладолед с нещо кехлибарено
                      Къф сладолед? - Мокро и хладно. Кехлибарено обаче може, че от студения фронт изгладнявам.

                      https://hranene.framar.bg/%D1%80%D0%...B2%D0%BA%D0%B8

                      Коментар


                      • Добър ден и наздраве !
                        Един сладолед с нещо кехлибарено

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Не, там много горещо. И всякви бациле щъкат. Пък и то в най-скоро време и Голямо село мое да добие облик на африканско такова.
                          Наздраве!
                          То да не стане на тропическо езеро, че ще требва се преквалифицираш на любителка на крокодилски деликатеси.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Ко прайти уа
                            Язе цоцкам бело вино и ми е мноооо рахат
                            Ще бурканирам гриловани тиквички. За пръв път. Селска идилия и житейска проза. Но на маса с ракийка ще развесели зимата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Нема се разубеждаваме, че ловът е добро и полезно нящо. В Африка нема ли ходиш?


                              http://pik.bg/%D0%B2%D1%8A%D0%BE%D1%...ews320342.html
                              Не, там много горещо. И всякви бациле щъкат. Пък и то в най-скоро време и Голямо село мое да добие облик на африканско такова.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Ко прайти уа
                                Язе цоцкам бело вино и ми е мноооо рахат
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X