IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
    Днес се изплиоскахме. Не съм на Какао макар да ми прилица от съм млад и енергицен а не като Цицо, Сега седаме на кайсиева - 45 гр. Наздраве!


    Най - по от БСП - 3....

    Наздраве !

    пп На твоята възраст можеш и 50 гр да изпиеш.....


    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Хммм, начи... Ти къде си развяваш ъъъ таквоз ...., тениската!?
      Наздраве!
      Днес се изплиоскахме. Не съм на Какао макар да ми прилица от съм млад и енергицен а не като Цицо, Сега седаме на кайсиева - 45 гр. Наздраве!

      Коментар


      • Айде наливайте.
        Аз черпя
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Стига сте спале след среднощното клатене на Какао бийч. Плажът ви зове. Пече! По едно виртуално от мен за тонизиране, че ако ме срещнете по плажовете ме черпете реално. Аз съм оня с омачканата шапка. Ма, сега да не вземе черпите всеки с омачкана, омазнена шапка. В моята има пъпеш, не тиква. Зрял-недозрял.
          https://www.youtube.com/watch?v=PD-MdiUm1_Y
          Хммм, начи... Ти къде си развяваш ъъъ таквоз ...., тениската!?
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Стига сте спале след среднощното клатене на Какао бийч. Плажът ви зове. Пече! По едно виртуално от мен за тонизиране, че ако ме срещнете по плажовете ме черпете реално. Аз съм оня с омачканата шапка. Ма, сега да не вземе черпите всеки с омачкана, омазнена шапка. В моята има пъпеш, не тиква. Зрял-недозрял.
            https://www.youtube.com/watch?v=PD-MdiUm1_Y

            Коментар


            • Добър вечер на всички, които са вчерашни и особено на тези от тях дето не са вчерашни. Малко тромпети за разсънване: Telemann: Trumpet Concertos Vol.1

              https://www.youtube.com/watch?v=7zCUaaZMyHo

              Коментар


              • Тея, де щат да плащат с биткойни май плачат да пият парите от пръщината преди да се втечнили. Да си обърнат койните в лефчета и котьоночки, па тогава да нахлуват шумно в кръчмата и да се провикват "Гарсон, на всички по едно квот си пожелаят, а за нас по бутилка от същото!"
                Да закриля България Св. Йоан Рилецо, че много й нужно напоследък.

                Коментар


                • Абе Колето дали приема койни? ??
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Добро утро !
                    Ей тва е Човек...
                    Вчера спечели от койни и днес черпи ....

                    Наздраве !
                    Ако не плати в койни, все едно не е платил
                    Наздраве и все да се намират хубави поводи някой да почерпи. Апропо, днес е денят на Ванката от Рилецо - небесния ни покровител, та макар да не съм вярващ, а той да е бил аскет, прекрасен повод за едно Наздраве!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Аз не сипвам.
                      Сипва Кольо.
                      Аз оправям сметката.
                      Добро утро !
                      Ей тва е Човек...
                      Вчера спечели от койни и днес черпи ....

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Аз не сипвам.
                        Сипва Кольо.
                        Аз оправям сметката.
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Иам да черпя,наливайте.
                          Наздаве
                          Ако ще сипваш - сипвай, щот гледам Кончаловски на БНТ 2 и съм в настроение намажа гърлото. Ама ти нищо не слагаш на масата.

                          Коментар


                          • Иам да черпя,наливайте.
                            Наздаве
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                              Ходих да направя инвентаризация на боеприпасите. Прав си - господинът не ще окряка до октомври.
                              Наздраве!

                              П.П. Обаче ..., аз до де достигна цитирана от него възраст, Trakatrak не ще става за трофей - ни за стената, ни за пред камината.
                              Ще ставам, ще ставам, не бързай. Разходи се по света. Из всичките континенти. Па едва тогава се обади обсъдим колизията.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Не леж на таз кълка, ами налагай каската и заемай кръгова отбрана. Ако шанцовия инструмент ти е наръки, вземи, та се окопай - за по-сигурно.
                                Наздраве, де!
                                Мола, мола, оня в Антарктида преди мен. Първом до там отскокни. Пътят минава през Патагония, Огнена земя, Магеланов проток, тайната нацистка база на Ледений континент и ако се прибереш ще пием по едно кафе. Инка.

                                Коментар

                                Working...
                                X