IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    След малко.
    Сега е време за хапване и на диня.

    Наздраве !
    Днес кафето е с приоритет. Диня после

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      Добро утро , Кръчма! Едно двойно и силно ...кафе , за отскок
      След малко.
      Сега е време за хапване и на диня.

      Наздраве !

      Коментар


      • Добро утро , Кръчма! Едно двойно и силно ...кафе , за отскок

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Добра вечер пияници))) Какво ще кажете за едно последно наздраве и да скачаме вече по леглата ??!?!?))))
          Добро утро !
          ТО пак е заспало в колата и се събудило по зорите.....

          пп Поздрави за много добрия анализ на съвременните програмисти !

          На са чували за интеграли, диференциали,редове, матрици, обаче са супер и най - велики по света....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Добра вечер пияници))) Какво ще кажете за едно последно наздраве и да скачаме вече по леглата ??!?!?))))
            Ей да има някой буден, ,давай наливай....
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Добра вечер пияници))) Какво ще кажете за едно последно наздраве и да скачаме вече по леглата ??!?!?))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Наздраве Кръчма
                Много ми е убаво те така.
                Че и на заранта отивам шкембе да сърбам
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Гони го носталгията по баба Цола....

                  Наздраве !
                  Ами ..., всеки със странностите си. Обаче, понеже ни е другар по чашка, длъжни сме, да се съобразим с вкусовете му
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Оправдаваш ми се ти сега ... Дан си притеснен, дет ти разкрихме помислите относно Нинова:eek:!?
                    Наздраве!

                    П.П. А във филма Хеленчето какъв снайпер размяташе, малееей...
                    Гони го носталгията по баба Цола....

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                      Кака,жива да си.
                      Скоро не съм одил до етъра,иначе там не пропускам таз комбинация.
                      За билките,дано не ми требват вече,уж жива вода пия
                      И аз го пропускам като атракция. За последно пих такова кафе в Златоград.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Аз така го финтирам ме не праща при ония с бойните изкуства, щото съм по питейните такива. А Зарков слабак ми се види в тех.
                        Оправдаваш ми се ти сега ... Дан си притеснен, дет ти разкрихме помислите относно Нинова!?
                        Наздраве!

                        П.П. А във филма Хеленчето какъв снайпер размяташе, малееей...
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • https://dariknews.bg/novini/liubopit...-video-2043641

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                            НЬЕ !!!
                            Тука се приемат само ПАРИ !!!
                            срещо вертуални пари, ща ти начертая дигитална зелева чорба с пръжки...
                            ефтинко...
                            Коле,Нидей с лошУ,Утиваме у бъдещето,не оставай в миналото
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Пали колата и ела на Етъра. Точно такова ще ти приготвят, ем варено на пясък.
                              Наздраве!

                              П.П. Набрала съм ти златна пръчица и съм ти я изсушила. Зимъска, ако закъсаш с кариерата за инертни материали, ще ти изпратя.
                              Кака,жива да си.
                              Скоро не съм одил до етъра,иначе там не пропускам таз комбинация.
                              За билките,дано не ми требват вече,уж жива вода пия
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Алкохоля отпочна да не ти прощава. 4i40 та включи кат персонаж в третата част на Бесни страшни пенсии /филм, хамерикански/, а ти за фантазии за Нинова редиш. Мъка, мъкааа и печал.
                                Наздраве!.
                                Аз така го финтирам ме не праща при ония с бойните изкуства, щото съм по питейните такива. А Зарков слабак ми се види в тех.

                                Коментар

                                Working...
                                X