IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро !
    Гледам, всеки е прегърнал по едно студено питие и отпива мълчаливо....

    Наздраве !


    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Неее, не е същото.

      П.П. Добави ли ти още един нюанс кафе към тена?
      Вече съм шоколадово момче 60 % какао. До края ще вдигна на 70 %.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Пръво !....Относно половата немощ....Там съм кът вица :

        - Докторе, при жената и любовницата всичко е ок , но се притеснявам, че намалих ч....е.....

        Дръто разбра ли ме или само за детската градина си мислиш...?

        Второ ....!

        На Борсата положението е супер....Вече не я следя...( остава да преглътна една загуба от 30 к в Зрънчо и 20 К във Фонд имоти и положението е супер)...
        .Ако предположим , че имам още десетина години слънце в очите, мога да си тегля всеки месец по една максимална пенсия и да си кося тревата на вилата....Какво му трябва друго на човек ....?
        Жената чете някакви книги и ми вика - евреина се стиска цял живот за да умре богат..... КЛАСИКА !

        Наздраве !
        Евреинът умен човек, спестява ка габровец, ала зивее една идея по-дълго, за да види кръста на габровчанина колку голем се не метне в повечко. Ако си надмогнал борсата, си си надвил над масрафа.Честито и наздраве!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          При вас в нефта , целогодишно Коледа . Свети като елха . То за това нощите ти са като ден и не скучаеш
          Lelq,наздраве,щом си рекла,коледа да е
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Чичо това за отслабване ли !? )))
            Добра вечер
            Дечурлигата само за килата си мислят....
            По-възрастните мислим за диабетните си състояния....
            Орехите с черупките !
            Днес бях на вилата и унищожих 6 килограмова диня.....УжасТ...

            Наздраве !

            пп Нищо що е течно, не ми се пие...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

              Малии,Мамун червен,че и рецепти има
              При вас в нефта , целогодишно Коледа . Свети като елха . То за това нощите ти са като ден и не скучаеш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                С печено пиле Спомен от едно време в СССР-ту
                Малии,Мамун червен,че и рецепти има
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                  пп Счукани двадесет пресни ореха , двадесет листа от индрише, заляти с кайсиева ракия.
                  20 дни в хладилника.
                  Сутрин по 25 мл на гладно, нещо младо но запазено и захарта в граници !
                  Чичо това за отслабване ли !? )))
                  Добра вечер
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    И моят ден страотен. Водих по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието в Плевен на диетолог. Врътнаха му кранчето на еденито и пиенето и му рекоха да увеличи физическите натоварвания. Много харен дофтур, Господ здраве да му дава.
                    Наздраве!


                    пп Счукани двадесет пресни ореха , двадесет листа от индрише, заляти с кайсиева ракия.
                    20 дни в хладилника.
                    Сутрин по 25 мл на гладно, нещо младо но запазено и захарта в граници !
                    Last edited by 4i40; 25.08.2017, 23:58.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Мозе за затопляне чашата да слагаш току-що гръмнат фишек. Хем ще се облизваш доволно, ако си уцелила.
                      Неее, не е същото.

                      П.П. Добави ли ти още един нюанс кафе към тена?
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Still Got The Blues Gary Moore е подходяща, ама ще трябва вие да си я пуснете .
                        Наздраве , на всички присъстващи , пиещи и слушащи вефа ! Lelq днес има страхотен ден ! Пожелавам и на вас!
                        И моят ден страотен. Водих по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието в Плевен на диетолог. Врътнаха му кранчето на еденито и пиенето и му рекоха да увеличи физическите натоварвания. Много харен дофтур, Господ здраве да му дава.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Добро утро !
                          Малийй, ти с тез традиции и още нещо ще поискаш.....

                          пп За съжаление, личния момък Тракатрак е на гръцкото море, така че квот има....

                          Наздраве !
                          Уфф, бе, начи .... Трябва ли сега да те открехвам, че аз без да си искам, таквоз ... ми /го/дават
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Добро утро.
                            Начи,не мое ли да не спазваме чак толкова традициите,и да си го поркам коняка с квот ми е кеф?
                            Дет се вика: традициите не са това, което бяха
                            С печено пиле Спомен от едно време в СССР-ту

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Кой та метна и преметна, щото да съм на гръцки морета? И не съм личен момък, а отличен, дето сам се оценева и пофалва. Иначе добре се завръщаш като остър ъгъл в триъгълника, че нещо бе провесил нос от малосилие. Полово!
                              П.п. Качването на Хима ти върна малце силици.
                              Пръво !....Относно половата немощ....Там съм кът вица :

                              - Докторе, при жената и любовницата всичко е ок , но се притеснявам, че намалих ч....е.....

                              Дръто разбра ли ме или само за детската градина си мислиш...?

                              Второ ....!

                              На Борсата положението е супер....Вече не я следя...( остава да преглътна една загуба от 30 к в Зрънчо и 20 К във Фонд имоти и положението е супер)...
                              .Ако предположим , че имам още десетина години слънце в очите, мога да си тегля всеки месец по една максимална пенсия и да си кося тревата на вилата....Какво му трябва друго на човек ....?
                              Жената чете някакви книги и ми вика - евреина се стиска цял живот за да умре богат..... КЛАСИКА !

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Добро утро !
                                Малийй, ти с тез традиции и още нещо ще поискаш.....

                                пп За съжаление, личния момък Тракатрак е на гръцкото море, така че квот има....

                                Наздраве !
                                Кой та метна и преметна, щото да съм на гръцки морета? И не съм личен момък, а отличен, дето сам се оценева и пофалва. Иначе добре се завръщаш като остър ъгъл в триъгълника, че нещо бе провесил нос от малосилие. Полово!
                                П.п. Качването на Хима ти върна малце силици.

                                Коментар

                                Working...
                                X