IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



    Четох, връщах се..., пак четох...

    Ми - така и не разбрах какво означава "твърдото и праволинейно вземане" - на това ледче..., което явно нещо - така сте се оплели- повече и от мен, че е станало зян /"язък за ледчето!"/...

    Какви фантазии ги гонят дамите, ама и сравненията им си ги бива. ))

    Редно е, да се обясни с повече думи какво означава - не само твърдо да вземеш това ледче, ама и някак праволинейно да бъдело /това, според канона ли е?/ То /ледчето/ - не се ли поема с щипка? И какво стана накрая? Новата редакция би трябвало да бъде: поех /взех/ ледчето твърдо и праволинейно, ама стана "язък за ледчето".

    Ето как се получават двусмислените текстове, затова трябва да се обяснява подробно.
    Фантазиите им са по-перверзни от нашите. Защото знаят да..... инквизират с кадифени ръкавици. И с чаша шампанско в ръка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Ти какво се хилиш като пукъл? Я, отивай да поливаш мушкатата, че нема те чакат си правиш гаргара с други цветя миризливи. Ммммм, ама и аромат!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

        Ъ,от него не щъ.
        Какво не щеш от него?! Да те прави на салата? Чудни хора са това веганите - искат да рупат салата, а тях на салата да ги правят не щат. Още един досеглив?!?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Trakatrak ще дава, ама нещо се покри. Прай се, че отмаря след почивката на морето.
          Пътувах, Каке, пътувах. Пътуването е като пиенето - в началото е кеф, а накрая си замаян и изтощен.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Добро утро !

            Нещо тая пуста работа ме нелегна, като младо маце Тракащия на плажа.....

            Ако може да дам един съвет на Тянка - Не му давай, колкото и да е загорял на плажа.......:p

            Пих 2х30 и направо съм се замъглил от кеф.....

            Наздраве !

            пп Аз отивам в сънищата - там където две - три девици ми радват душата ....Една реже салата от розови домати, друга налива кайсиева ракия, а трета ми .....слага лед в чашата...
            Как така се фърлаш в крайностите? Първом от Най-високото място ти идват слова, а после бълваш от блатото съвети. Аз си превъртам картинка по картинка от първото, та засега пренебрегвам издънката ти без дънки. Наздраве за първите осенили ни мисли след изтрезняване.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Ъъъ, ся ... Що изпадаш в таковата дълбоко заблуждение!? Той ша дава, не аз. Моя милост е твърдо и праволинейно по вземането.
              Наздраве!

              П.П. Язък за ледчето.


              Четох, връщах се..., пак четох...

              Ми - така и не разбрах какво означава "твърдото и праволинейно вземане" - на това ледче..., което явно нещо - така сте се оплели- повече и от мен, че е станало зян /"язък за ледчето!"/...

              Какви фантазии ги гонят дамите, ама и сравненията им си ги бива. ))

              Редно е, да се обясни с повече думи какво означава - не само твърдо да вземеш това ледче, ама и някак праволинейно да бъдело /това, според канона ли е?/ То /ледчето/ - не се ли поема с щипка? И какво стана накрая? Новата редакция би трябвало да бъде: поех /взех/ ледчето твърдо и праволинейно, ама стана "язък за ледчето".

              Ето как се получават двусмислените текстове, затова трябва да се обяснява подробно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                Ъ,от него не щъ.

                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Trakatrak ще дава, ама нещо се покри. Прай се, че отмаря след почивката на морето.
                  Ъ,от него не щъ.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Кво стана с даването,кой дава?
                    Аз искам!
                    Trakatrak ще дава, ама нещо се покри. Прай се, че отмаря след почивката на морето.

                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      добра вечер банда!)) да поздравим целия инвестор с нещо готино, като за изпроводяк на слънчевия август https://www.youtube.com/watch?v=V0xTGtuAaXA а наздравето - кой-както си хареса.
                      Бравос , Цаки ... как да не съгрешиш на тая музика !

                      Коментар


                      • добра вечер банда!)) да поздравим целия инвестор с нещо готино, като за изпроводяк на слънчевия август https://www.youtube.com/watch?v=V0xTGtuAaXA а наздравето - кой-както си хареса.
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Кво стана с даването,кой дава?
                          Аз искам!
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Ъъъ, ся ... Що изпадаш в таковата дълбоко заблуждение!? Той ша дава, не аз. Моя милост е твърдо и праволинейно по вземането.
                            Наздраве!

                            П.П. Язък за ледчето.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро !

                              Нещо тая пуста работа ме нелегна, като младо маце Тракащия на плажа.....

                              Ако може да дам един съвет на Тянка - Не му давай, колкото и да е загорял на плажа.......

                              Пих 2х30 и направо съм се замъглил от кеф.....

                              Наздраве !

                              пп Аз отивам в сънищата - там където две - три девици ми радват душата ....Една реже салата от розови домати, друга налива кайсиева ракия, а трета ми .....слага лед в чашата...
                              Ъъъ, ся ... Що изпадаш в таковата дълбоко заблуждение!? Той ша дава, не аз. Моя милост е твърдо и праволинейно по вземането.
                              Наздраве!

                              П.П. Язък за ледчето.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Добро утро !

                                Нещо тая пуста работа ме нелегна, като младо маце Тракащия на плажа.....

                                Ако може да дам един съвет на Тянка - Не му давай, колкото и да е загорял на плажа.......

                                Пих 2х30 и направо съм се замъглил от кеф.....

                                Наздраве !

                                пп Аз отивам в сънищата - там където две - три девици ми радват душата ....Една реже салата от розови домати, друга налива кайсиева ракия, а трета ми .....слага лед в чашата...

                                Коментар

                                Working...
                                X