IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Ей на чужд гръб е много добре нали
    Айде наздраве,айде...
    Здрава ти е гърбината, ще понесе още много бъзик. Наздраве!

    Коментар


    • Ей на чужд гръб е много добре нали
      Айде наздраве,айде...
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Ма, той и легълце ли има в кръчмата? Много го разглезихте милорд Хемил. За едно сецване легло му сложите. Добре че кога го ухапа кон, не му турихте люлеещ стол със седло на него, да лекува душевната травма от агресора. Наздраве за терапевтичните приложения в кръчмата.
        П.п. Как е в пещерата? Тихо, спокойно, с постоянна температура, не те дебнат разни каки. С дон Емилио ще наминем опитаме дюлевата. Може пък от липсата на атмосферно налягане му се изпружи гръбначния дирек.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          [/B]

          Къвто си палавник може да поискаш и в легълцето му да подремнеш...

          Наздраве !
          Ма, той и легълце ли има в кръчмата? Много го разглезихте милорд Хемил. За едно сецване легло му сложите. Добре че кога го ухапа кон, не му турихте люлеещ стол със седло на него, да лекува душевната травма от агресора. Наздраве за терапевтичните приложения в кръчмата.
          П.п. Как е в пещерата? Тихо, спокойно, с постоянна температура, не те дебнат разни каки. С дон Емилио ще наминем опитаме дюлевата. Може пък от липсата на атмосферно налягане му се изпружи гръбначния дирек.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Ей, падна си ти на кефа.А преди, ох, кръста, прешлените, нервите.... Сега си стой и не мърдай. Ний услужливо ще дойдем на твойта маса ти изпием кайсиевата и ободем салатката.


            Къвто си палавник може да поискаш и в легълцето му да подремнеш...

            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Кайсиева и салата,хубаво е.
              Наздраве!
              Ей, падна си ти на кефа.А преди, ох, кръста, прешлените, нервите.... Сега си стой и не мърдай. Ний услужливо ще дойдем на твойта маса ти изпием кайсиевата и ободем салатката.

              Коментар


              • Кайсиева и салата,хубаво е.
                Наздраве!
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • [QUOTE=4i40;n3240644]
                  Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Ъъъъъъъммм, гледъм съм на високото ниво на хабитата се не излагами. Това Юнг- Мунк, Шилер-Милер, всичките на пръстче ги въртя в сериозните разговори. В несериозните - също. Наздраве за всестранната образованост и развитост (развинтеност) от 70-те, която ни изгради така хармонични! Ох, сви ма менискуса![/QUOTE]

                  Кой бре ...?
                  Оня дет си го навиваш на пръста ли ....
                  Лелееее, къф е този глас изотдолу? Това Чиче от дълбоката пещера ли се обажда? Глей кво прави Научно-техническата революция! Ще се заселваме вече и под земната кора, щом има връзка. България - нация техническа! Наздраве за постигнатите дългосрочни цели!

                  П.п. Трай бе, това с менискуса за отклоняване на вниманието.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



                    Наздраве!
                    A така .... Наздраве!
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • [QUOTE=Trakatrak;n3240637]

                      Ъъъъъъъммм, гледъм съм на високото ниво на хабитата се не излагами. Това Юнг- Мунк, Шилер-Милер, всичките на пръстче ги въртя в сериозните разговори. В несериозните - също. Наздраве за всестранната образованост и развитост (развинтеност) от 70-те, която ни изгради така хармонични! Ох, сви ма менискуса![/QUOTE]

                      Кой бре ...?
                      Оня дет си го навиваш на пръста ли ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Юнг, много философска взе да става темата. Викам, по-лежерно да я караме.
                        Наздраве!

                        П.П. Преди време решавахме едни тестове за архитипи, сравнени с животинското поведение. По спомени язе отговарях на орель кат етология.
                        Ъъъъъъъммм, гледъм съм на високото ниво на хабитата се не излагами. Това Юнг- Мунк, Шилер-Милер, всичките на пръстче ги въртя в сериозните разговори. В несериозните - също. Наздраве за всестранната образованост и развитост (развинтеност) от 70-те, която ни изгради така хармонични! Ох, сви ма менискуса!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Говори, говори, говори, аз те слушам, блажено се блещя и тръпна дори, а душата гори чак до зори. Кака се заканва! Защо ли ми звучи примитивно еротично. На това му се вика архетип!
                          Юнг, много философска взе да става темата. Викам, по-лежерно да я караме.
                          Наздраве!

                          П.П. Преди време решавахме едни тестове за архитипи, сравнени с животинското поведение. По спомени язе отговарях на орель кат етология.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Самички ще сте си пиете, я. Щот много капризни станахте с Trakatrak.
                            Наздраве!
                            Неееее, аз така разбивам триъгълника. Разцепвам единия ъгъл, земам му дюлевата, капвам вътре карамел и го носа си пием с другия ъгъл като го мамя, че това ром. Не само това го мамя.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Хммм, така начи ... Аз като дойда у Голямато село, ще видим на кого думите са без покритие.
                              Наздраве!
                              Говори, говори, говори, аз те слушам, блажено се блещя и тръпна дори, а душата гори чак до зори. Кака се заканва! Защо ли ми звучи примитивно еротично. На това му се вика архетип!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                                Стария Бен, се беше покрил от борсата и форума .... скука ..... и си викам денса да мина през Кръчмата ....
                                Аз пък от две седмици съм в едни забавления ... И за да не ми е самотно, карам и другите около мен да се забавляват



                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X