IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро !
    Есента беше кратка, но красива....Продължи 11ч 32мин.....
    Да ева и времето - върнах се болен от вилата - студ, вятър дъжд, който за малко да премине в сняг.....

    Трябва ми помощница да ми бере чушките...
    А, сетих се за една дама....
    https://www.blitz.bg/svyat/ti-da-vid...ews545581.html
    Наздраве !

    Коментар


    • Добро утро.
      Честит празник.
      Наздраве
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        ДА !
        Що да го връзвам - има си секретни копчета и лепенка за тази цел....
        Мисля, че два - три дни в голямата жега го махнах и ми изтръпна крака и започна да пари парезата....

        пп Нощем го махам...Няма да ти казвам защо, за да не изплуват стари спомени в главата ти....
        Ааааа, разбрах! Изрязал си копчетата от сутиените на лельата и си ги пришил на пояса. Находчиво! Хем да си го върнеш на лелчето, хем пестеливо за теб. А скалп имаш ли все още? Дали не играете у вас на индиански игри? Не случайно вчера бързо и доволно се шмугна в пещерата. Наздраве за лечебните пособия!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Пак се фали и изтъква какъф предпазеноопаз(с)ен бил. Трябваше му намеря по-дълбока пещера. И през лятото ли с шал? Как го връзваш? Като пиеш 2х30 не ти ли се подмокря шала?
          ДА !
          Що да го връзвам - има си секретни копчета и лепенка за тази цел....
          Мисля, че два - три дни в голямата жега го махнах и ми изтръпна крака и започна да пари парезата....

          пп Нощем го махам...Няма да ти казвам защо, за да не изплуват стари спомени в главата ти....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Добро утро !
            Начи, за мен няма зиме - лете, младо - старо...
            Аз съм винаги с пояс от стар, натурален, вълнен шал. Да не стяга а топли и предотвратява изпотяването....

            Наздраве за основната клетка на соц. обществото !
            Пак се фали и изтъква какъф предпазеноопаз(с)ен бил. Трябваше му намеря по-дълбока пещера. И през лятото ли с шал? Как го връзваш? Като пиеш 2х30 не ти ли се подмокря шала?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Основен постулат от семейното битие и житие:
              Здрав кръст, здраво семейство!
              Наздраве!
              Добро утро !
              Начи, за мен няма зиме - лете, младо - старо...
              Аз съм винаги с пояс от стар, натурален, вълнен шал. Да не стяга а топли и предотвратява изпотяването....

              Наздраве за основната клетка на соц. обществото !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Основен постулат от семейното битие и житие:
                Здрав кръст, здраво семейство!
                Наздраве!
                Не го депресирай, че ще се върне при кончето кое го ухажваше.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Друг някъв фабричен дефект имаш ли? Да са чуди човек как въобще все още си в експлоатация!?
                  Наздраве!

                  П.П. Много я мразех философията. Преди време в една друга тема от форума, един друг писач всякак се опитваше да ме предума да му пригласям във философските дебати, ама не успя.
                  Да де, ама аз ти предлагам дървена философия, която е много по-занимателна. Кво ли разбират жените от дървоплетство. На тях им дай дърдорят само по съществени теми - клюки, сплетни и други разни одумвания. Да пием за пълнотата на осмислената реч! Щото безсмислената не всекиму е достъпна и разбираема. Подходящо обкръжение трябва.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Добро утро.
                    Хубав прохладен ден,от кога го чакам
                    Кафенце на тифирич,и пазим кръстчето
                    Основен постулат от семейното битие и житие:
                    Здрав кръст, здраво семейство!
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Ъъъъъъъммм, гледъм съм на високото ниво на хабитата се не излагами. Това Юнг- Мунк, Шилер-Милер, всичките на пръстче ги въртя в сериозните разговори. В несериозните - също. Наздраве за всестранната образованост и развитост (развинтеност) от 70-те, която ни изгради така хармонични! Ох, сви ма менискуса!
                      Друг някъв фабричен дефект имаш ли? Да са чуди човек как въобще все още си в експлоатация!?
                      Наздраве!

                      П.П. Много я мразех философията. Преди време в една друга тема от форума, един друг писач всякак се опитваше да ме предума да му пригласям във философските дебати, ама не успя.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Понеже ми се дояла такава хубавица, пък не мога поради разни специфики, черпа с моите парчета, а очаквам да се отблагодарите с:
                        1. Шоколадови изкушения;
                        2.Екзотични плодове;
                        3. Фини алкохолни напитки и коктейли;
                        4. От пиле млеко;
                        5. Агнешко, без да уточнявам от какъф характер.


                        Емилчо, иде сезон, де не е излишно слагаш пояс на кръстчето. Лично патил от теферичи.

                        Коментар


                        • Добро утро.
                          Хубав прохладен ден,от кога го чакам
                          Кафенце на тифирич,и пазим кръстчето
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Ей на чужд гръб е много добре нали
                            Айде наздраве,айде...
                            Здрава ти е гърбината, ще понесе още много бъзик. Наздраве!

                            Коментар


                            • Ей на чужд гръб е много добре нали
                              Айде наздраве,айде...
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Ма, той и легълце ли има в кръчмата? Много го разглезихте милорд Хемил. За едно сецване легло му сложите. Добре че кога го ухапа кон, не му турихте люлеещ стол със седло на него, да лекува душевната травма от агресора. Наздраве за терапевтичните приложения в кръчмата.
                                П.п. Как е в пещерата? Тихо, спокойно, с постоянна температура, не те дебнат разни каки. С дон Емилио ще наминем опитаме дюлевата. Може пък от липсата на атмосферно налягане му се изпружи гръбначния дирек.

                                Коментар

                                Working...
                                X