IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
    Грую като се стиска аз ще сложа една торта за tnm и мен Наздраве, tnm!
    Под ТНМ имаш предвид ТоНчо Мърдата, нали? Благодарско! Вече облизвам размазалия се около устата ми крем.

    Коментар


    • А,ашхолсун.
      Бравус,много обичам.
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Грую като се стиска аз ще сложа една торта за tnm и мен Наздраве, tnm!
        Attached Files

        Коментар


        • Я,па комунизъм, само дрътите тъй искат,има си и други форми на управление,къде пак може да е ефтинко
          Ма да навлизаме в политиката

          Наздраве!
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • [QUOTE=tnm;n3249970]
            Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            А бе, Lelq ... Толкова години пишеш в тоз икономически форум и не разбра, че действието деление e здравословно само когато се извършава с единица.
            Наздраве, Lelq!
            Объркала съм се. Нали не излизам от Кръчмата, а тук се шири комунизъм ..
            https://m.youtube.com/watch?v=4cdZQ41rGAg

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Мисля, че у Кръчмата темплиери и разните им там производни няма. Или ако има, не си признават.
              Наздраве!
              Каке, тоз ден е славен за крал Филип ІV Хубави (като мен, а не като Чиче), що видел сметката на темполиерите и ги поограбил. А ако не знайш, имал и български произход, та бил на "ти" с крадненето. Наздраве за наште способни сънародници.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Пък на мен любимите числа са ми 13 и 7.
                Наздраве!

                П.П. Мисля, че тоя шоколад ще ти се отрази кофти на елегантната фигура. И за да не става зян като го фърлиш, дай го на мен и Lelq.
                Я, си глейте салатите и оставете шоколадчетата на млечношоколадовите момчета.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Аз най-любя, тача и милея за 13-то число, а заедно с него и 2, 3, 19, 24 и 29 - абе стана си втори тото шанс отвсякъде
                  Айде наздраве, че засега съм на чай с шоколад
                  Ми, аз съм известен поклонник на 13-ката. Дори се обаждат в петъчните й съвпадения да ме поздравяват. Иначе и аз имах числа за тото, но твърде несериозен. Всеки път като си давам парите ми кофти, пък да взема баш да спечела, съвсем ще ми прилошее. Ка Гошка. И ще викам: Аъъ, аъъ, спечелих бе, спечелих, ще ме утепат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Пък на мен любимите числа са ми 13 и 7.
                    Наздраве!

                    П.П. Мисля, че тоя шоколад ще ти се отрази кофти на елегантната фигура. И за да не става зян като го фърлиш, дай го на мен и Lelq.
                    А, не, за чоколатълът - твърдо нйе. Още откакто преди много години прочетох, че император Монтесума ръгал яко чоколатъл като питие, за да може да си върши качествено работата с едни 500 моми-ацетканки, та оттогава и аз не прощавам - на шоколада по-често
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • [QUOTE=Lelq;n3249963]
                      Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Пусни, леля, дано върже - авторски права върху числата нямам, така че желая искрено успех [/QUOTE

                      Шегувах се, ама днес готин ден, само за печалби. Може и да пробвам. После ще делим
                      А бе, Lelq ... Толкова години пишеш в тоз икономически форум и не разбра, че действието деление e здравословно само когато се извършава с единица.
                      Наздраве, Lelq!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Пък на мен любимите числа са ми 13 и 7.
                        Наздраве!

                        П.П. Мисля, че тоя шоколад ще ти се отрази кофти на елегантната фигура. И за да не става зян като го фърлиш, дай го на мен и Lelq.
                        tnm, дай още четри любими и с теб ще деля. И шоколад няма да откажа Наздраве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                          Честит Петък, 13-и! Патронен ден на фаталистите.
                          Мисля, че у Кръчмата темплиери и разните им там производни няма. Или ако има, не си признават.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • [QUOTE=Грую Груев;n3249955]

                            Пусни, леля, дано върже - авторски права върху числата нямам, така че желая искрено успех [/QUOTE

                            Шегувах се, ама днес готин ден, само за печалби. Може и да пробвам. После ще делим

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Аз най-любя, тача и милея за 13-то число, а заедно с него и 2, 3, 19, 24 и 29 - абе стана си втори тото шанс отвсякъде
                              Айде наздраве, че засега съм на чай с шоколад
                              Пък на мен любимите числа са ми 13 и 7.
                              Наздраве!

                              П.П. Мисля, че тоя шоколад ще ти се отрази кофти на елегантната фигура. И за да не става зян като го фърлиш, дай го на мен и Lelq.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Може да пусна тото Ако спечеля ще разделя
                                Пусни, леля, дано върже - авторски права върху числата нямам, така че желая искрено успех
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X