IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Командироваме Нашта кака от Габроу до отсрещния Тиквен град на юбилейния 13-ти фестивал на тиквата. Хем да напълни празното канче, от което шоколадчето се изпари в неясна посока, хем да направи некоя пакост на комшиите-полендаци, за да не се възгордяват, че са нещо повече и по-високо от баирджиите и чукарляците. Пожелаваме й да им смачка тиквите и да излапа най-сладките парчета.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

      Я па, всеки път си пазарувам от т.нар фрий шопове от големите тоблеронЕ и Cadbury /не знам що не го внасят в БГ/ И в тези големи опаковки си апвам. Докато една вечер и жената не реши да яде и гледа,останала само опаковката. И ми казва, аз не съм яля, а аз - ами да си яла, къде бля цяла седмица
      За тортички харесвам ореховите. И в хепи става, но най ме кефи в една пицария на Витошка.
      А виж, тук си дойдохме на думата - това е най-хубавият шоколад като цена/качество поне за мен. Наистина е много жалко, че го няма у нас - питал съм, имало някакви проблеми и затова не ставало. Дано почант да го внасят - перфектен е.


      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Все ми е тая къде я правят, просто е вкусна и много шоколадова, затова я харесвам. А балтът е криспи, както е модерно да се казва, и не се натрапва, а завършва симфоняиата на небцето с едни нежни тоналности, които са непосилни за която и да е квартална сладкарница
        Това за тнм-то, че вече и на шоколада ми се нахвърли, а а там си имам жена, дето омита всичко в шкафовете и пита за още, че даже се сърди, ако случайно в шкафа няма поне 2 големи линда от 300 грама. Та така - който с каквото се уредил
        Я па, всеки път си пазарувам от т.нар фрий шопове от големите тоблеронЕ и Cadbury /не знам що не го внасят в БГ/ И в тези големи опаковки си апвам. Докато една вечер и жената не реши да яде и гледа,останала само опаковката. И ми казва, аз не съм яля, а аз - ами да си яла, къде бля цяла седмица
        За тортички харесвам ореховите. И в хепи става, но най ме кефи в една пицария на Витошка.

        Коментар


        • Честит Петковден! Именяците да почерпят!
          Петя и волк
          https://www.youtube.com/watch?v=8hgqlFlGrE0
          https://www.youtube.com/watch?v=dsPzmD8WU5g
          https://rutube.ru/video/915de4403e9c...5be256a346546/
          https://www.dailymotion.com/video/xm...the-wolf_music
          https://www.youtube.com/watch?v=Ot7m9i70JDg
          https://www.youtube.com/watch?v=kEXDKQIJkS4

          Last edited by Trakatrak'; 14.10.2017, 11:31.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Под tnm има навпредвид баш tnm. Смятам, че е зле за добрата ти кондиция да ми надничаш в канчето.
            Наздраве!
            Аз на теб рекох ли ти да си хрускаш салатките? Понеже съм от движението за опазването на кръшните момини снаги, освен при продължение на човешкия род, та съм си вменил задължението да предотвратявам услаждането и угаждането ви. Може само се нагаждате към актуалната, модерната салатка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Добро утро !

              1. Правя преврат - не мога да съм на второ място ( отдоле....)
              2. Няма ме един ден и сте се освинили... Само за едене и пиене пишете....Пак оставихте Тракащия на сухо...
              Една замечтана келнерка няма ли на масата ? Само една !

              Наздраве !
              Чиче, откъде се обаждаш, алоууу, откъде се обаждаш? Тук се бяхме събрали групичка твои симпатизанти ти идваме на свиждане в Центъра за защита от домашен тормоз. Някой обаче каза, че вече са те репатрирали под домашен арест. Но ти не се безпокой. С отвличащ маньовър при жена ти (предложихме й на вратата биткойни за по 200 лефа единия и тя ни подгони не изпусне гювеча) отмъкнахме точилката. Та вече ще те налагат с възглавници. Дано не са много тежки. А няколко месеца нема можеш се фалиш сутрин с баница, че си намазал рогчето с чуждо масло, немско например. А точилката ще върнем некога,,,,, кога нема можеш прескачаш по чуждо.
              Last edited by Trakatrak'; 13.10.2017, 19:00.

              Коментар


              • Все ми е тая къде я правят, просто е вкусна и много шоколадова, затова я харесвам. А балтът е криспи, както е модерно да се казва, и не се натрапва, а завършва симфоняиата на небцето с едни нежни тоналности, които са непосилни за която и да е квартална сладкарница
                Това за тнм-то, че вече и на шоколада ми се нахвърли, а а там си имам жена, дето омита всичко в шкафовете и пита за още, че даже се сърди, ако случайно в шкафа няма поне 2 големи линда от 300 грама. Та така - който с каквото се уредил
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Ето, не съм дзифтар, вчера хапнах такава в Хепи, та още ме държи

                  Това е торта Линд... Да не мислиш, че я правят в Х... реклама, няма да им правя....

                  Коментар


                  • Добро утро !

                    1. Правя преврат - не мога да съм на второ място ( отдоле....)
                    2. Няма ме един ден и сте се освинили... Само за едене и пиене пишете....Пак оставихте Тракащия на сухо...
                    Една замечтана келнерка няма ли на масата ? Само една !

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Сърдечно благодаря! След тая торта, смятам, че кръшната ми снага ще стане още по.
                      П.П. Забравила си чашата с коняка /извинявам се за забележката/.
                      Веднага се поправям Наздраве!
                      Attached Files

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Под ТНМ имаш предвид ТоНчо Мърдата, нали? Благодарско! Вече облизвам размазалия се около устата ми крем.
                        Под tnm има навпредвид баш tnm. Смятам, че е зле за добрата ти кондиция да ми надничаш в канчето.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                          Грую като се стиска аз ще сложа една торта за tnm и мен Наздраве, tnm!
                          Сърдечно благодаря! След тая торта, смятам, че кръшната ми снага ще стане още по.
                          П.П. Забравила си чашата с коняка /извинявам се за забележката/.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            А, не, за чоколатълът - твърдо нйе. Още откакто преди много години прочетох, че император Монтесума ръгал яко чоколатъл като питие, за да може да си върши качествено работата с едни 500 моми-ацетканки, та оттогава и аз не прощавам - на шоколада по-често
                            Дай сега да се разберем като хората. В Клуба на пестеливите, де пият в тази Кръчма членуваме аз и 4i40. Управителният съвет в лицето на tnm /управител/ и 4i40 /зам. управител/ в пълно мнозинство и учудващо единомислие, гласува тая година да не се приемат нови членове.
                            Така че, - давай шоколада без да се твърде замисляш, нищо че на по-късен етап си черпил парче торта.
                            Наздраве!
                            Last edited by tnm; 13.10.2017, 21:02.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Ето, не съм дзифтар, вчера хапнах такава в Хепи, та още ме държи

                              Мерси

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                                Грую като се стиска аз ще сложа една торта за tnm и мен Наздраве, tnm!
                                Ето, не съм дзифтар, вчера хапнах такава в Хепи, та още ме държи

                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X