IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Окончателно и безвъзвратно те мразя..... защото :

    1. Използваш прекрасно циганско лято да се пърлиш на слънцето..
    2. Имаш бяла черница а аз досега 3 пъти съдих черна и все се не лови....( последната е на 3 г и ми минава между краката..колкото да я препи....)..
    3. Показваш уникални градини, дето ми са в мечтите..( между другото съседите ме стреснаха с факта, че някакви ми снимали къщата и двора. Оказа се, че искали да я ползват за модел....)

    Затова те наказвам - вместо 44 г ти пращам 2 х 22 г, за да копат, плевят и подрязват квот намерят да стърчи.....

    Наздраве !

    пп Изпих последната дюлевица....Радост и мъка..!
    Ми, като ти се е явил смог в кесията и нямаш психическата нагласа да дадеш 800 кинта на някой ландшафтен архитект, така ще е. Само погледи и въздишки за дръвчета и тревички.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Цинга-манго лятото продължава. Цял ден кълцах голяма бяла черница докато я докарам до прическа "канадска ливада". Толку се уморих, че дори отказах почерпка с ракийка. Ще рече, че не съм се много уморил, но съм правил фасони.
      Пензиране правиш ли?

      Един познат остана в шах, когато му подрязах част от леторастите... и особено - като му клъцнах един над 3-метров "пич", който той имаше за водещ..., но на дюлята не ѝ трябва среден клон, който хвърчи в небето и не плододава... На другата година всичко беше отрупано с плод.

      Тогава стана дума и за пензирането на останалите - над 30 плодни дръвчета...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
        Цинга-манго лятото продължава. Цял ден кълцах голяма бяла черница докато я докарам до прическа "канадска ливада". Толку се уморих, че дори отказах почерпка с ракийка. Ще рече, че не съм се много уморил, но съм правил фасони.
        Окончателно и безвъзвратно те мразя..... защото :

        1. Използваш прекрасно циганско лято да се пърлиш на слънцето..
        2. Имаш бяла черница а аз досега 3 пъти съдих черна и все се не лови....( последната е на 3 г и ми минава между краката..колкото да я препи....)..
        3. Показваш уникални градини, дето ми са в мечтите..( между другото съседите ме стреснаха с факта, че някакви ми снимали къщата и двора. Оказа се, че искали да я ползват за модел....)

        Затова те наказвам - вместо 44 г ти пращам 2 х 22 г, за да копат, плевят и подрязват квот намерят да стърчи.....

        Наздраве !

        пп Изпих последната дюлевица....Радост и мъка..!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Баси, кой идиот разчерта така Раковска? Още се хиля. Двупосочна велосипедна алея, нови осеви.... А хората си карат, как си беше
          Май ще има сгазени велосипедисти, дори без да са къркали или шмъркали. Безумната велосипедна мрежа спука от смях дори плъховете от канала на Перловска река. Но такива са възможностите, тъй като центърът на София е овехтял като транспортна схема, задръстен е и спасение няма. Да идват дроновете за човеци и добичета.

          Коментар


          • Баси, кой идиот разчерта така Раковска? Още се хиля. Двупосочна велосипедна алея, нови осеви.... А хората си карат, как си беше

            Коментар


            • Цинга-манго лятото продължава. Цял ден кълцах голяма бяла черница докато я докарам до прическа "канадска ливада". Толку се уморих, че дори отказах почерпка с ракийка. Ще рече, че не съм се много уморил, но съм правил фасони.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                Trakatrak', умно момче си и културно при това...

                що допускаш излишни прилагателни, като това "решителни" за моми.
                Доказано е отдавна, че жените са по-решителни от мъжете, бе човек.... азбучна истина, аксиома си е направо това...
                Само който си е нямал вземане-даване с моми, и метаморфозите им през всичките стадии, през които тези чудни същества преминават, си няма и понятие колко решителни наистина са те.

                Айде наздраве и от мен по повод повода
                Решителните моми са твърде по-решителни от момите решителни. Наздраве за степенуването!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Не бре, не съм таз зодия....Тез много нерешителни..Единият пита другия, после наобратно.....Докато се начудят какво да правят и труповете на враговете им вече плуват по течението....

                  За натурите си прав....Друго си е с овца да се бориш, от ноктите на лъв да страдаш, жилото на скорпиона да вадиш...Някакси по интересно е...и мазохистично....

                  Наздраве !

                  пп Благородно ти завиждам за есенното слънце, дето ти радва тялото и душата....Аз имам много проблеми в работата и съм 7/24 ангаже....

                  С пожелание за едно 44 г " Слънчице " да върши същата работа и през тъмната фаза на денонощието !
                  Много скромно пожелание - 44 г. Ай пиши го теб 24 г. видим, че си Чиче Арабие. Наздраве за прекомерните изисквания!
                  Last edited by Trakatrak'; 15.10.2017, 21:09.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    На нашта няма-ТъНа-Мъна прилича. По борбени натури си падаш ти. Да може те сборят кога се дърпаш и колебаеш. Да не си зодия Близнаци? Наздраве за решителните моми!
                    Trakatrak', умно момче си и културно при това...

                    що допускаш излишни прилагателни, като това "решителни" за моми.
                    Доказано е отдавна, че жените са по-решителни от мъжете, бе човек.... азбучна истина, аксиома си е направо това...
                    Само който си е нямал вземане-даване с моми, и метаморфозите им през всичките стадии, през които тези чудни същества преминават, си няма и понятие колко решителни наистина са те.

                    Айде наздраве и от мен по повод повода
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      На нашта няма-ТъНа-Мъна прилича. По борбени натури си падаш ти. Да може те сборят кога се дърпаш и колебаеш. Да не си зодия Близнаци? Наздраве за решителните моми!
                      Не бре, не съм таз зодия....Тез много нерешителни..Единият пита другия, после наобратно.....Докато се начудят какво да правят и труповете на враговете им вече плуват по течението....

                      За натурите си прав....Друго си е с овца да се бориш, от ноктите на лъв да страдаш, жилото на скорпиона да вадиш...Някакси по интересно е...и мазохистично....

                      Наздраве !

                      пп Благородно ти завиждам за есенното слънце, дето ти радва тялото и душата....Аз имам много проблеми в работата и съм 7/24 ангаже....

                      С пожелание за едно 44 г " Слънчице " да върши същата работа и през тъмната фаза на денонощието !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Моя лафтоп отказва да се сбори със сайта тот коментара ти, щот бил несигурен. А той нали ходи скоро на доктор и сега фнимателен го раздава.
                        Наздраве!
                        Шъ ти го разкажа с едно изречение...
                        Руса полицайка хваща 2,5м див питон и го прибира с финес и усмивка в един сак....

                        Мечта за всеки един мъж....

                        Наздраве !

                        пп Тропни му по клавиатурата на тоз лафчо и му кажи да си гледа битовете....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Добро утро !
                          Тянка убаво е описала времето кога "няма не искам ....давам 5 златни лева в повече....."
                          Убави времена, убави моми и момци....

                          На мен друга ми е на сърце от 5мин....
                          https://www.blitz.bg/svyat/khrabra-p...ews550840.html

                          Наздраве !
                          Моя лафтоп отказва да се сбори със сайта тот коментара ти, щот бил несигурен. А той нали ходи скоро на доктор и сега фнимателен го раздава.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Че кой е от Боженци? Твоята рода ли? Чудех се откъде дърводелството така отръки ти иде (Чиче с две-три изречения хубаво го одялкваш)? А то от резбарския еснафлък си била дошла. Как ти беше името? Пинокиоела? Чудех се що ти расте носа отвреме-навреме. Наздраве за трайно дългите носове! Като моя.
                            Родът на Вера Мутафчиева е от Боженци. Членували са в една гилдия с моята рода - тази на мутафчиите, т.е занаятчиите, които са тъкали чували от козя вълна за пренасяне на жито, царевица, ръж и просо. Сигурно и други такива разни. Моите предци са се преориентирали в тая насока, кога им резнали клона с опазването на прохода. Те не са от Боженци, а от центъра на хабитата.
                            Наздраве!

                            П.П. Ся, последно Пинокела ли съм или Малвина!?
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро !
                              Тянка убаво е описала времето кога "няма не искам ....давам 5 златни лева в повече....."
                              Убави времена, убави моми и момци....

                              На мен друга ми е на сърце от 5мин....
                              https://www.blitz.bg/svyat/khrabra-p...ews550840.html

                              Наздраве !
                              На нашта няма-ТъНа-Мъна прилича. По борбени натури си падаш ти. Да може те сборят кога се дърпаш и колебаеш. Да не си зодия Близнаци? Наздраве за решителните моми!

                              Коментар


                              • Добро утро !
                                Тянка убаво е описала времето кога "няма не искам ....давам 5 златни лева в повече....."
                                Убави времена, убави моми и момци....

                                На мен друга ми е на сърце от 5мин....
                                https://www.blitz.bg/svyat/khrabra-p...ews550840.html

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X