IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Пичове,ша звинявате ма много ми беше натоварено вчера и неможах да почерпя и тук.

    Затуй на патерица,айде наливайте смело,аз ша оправя

    П.с. одъртях още.
    Жив и здрав!
    Наздраве!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Пичове,ша звинявате ма много ми беше натоварено вчера и неможах да почерпя и тук.

      Затуй на патерица,айде наливайте смело,аз ша оправя

      П.с. одъртях още.
      E, и ти си роден на датата на едно голяма либоф от едно време - яко бях хлътнал, сега нямам сантименти Тя обичаше водка, докато аз си жулех виски, та в нейна чест и в твоя - наздраве!

      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Пичове,ша звинявате ма много ми беше натоварено вчера и неможах да почерпя и тук.

        Затуй на патерица,айде наливайте смело,аз ша оправя

        П.с. одъртях още.
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

          Загорка в десети полвина ?
          Може.
          Еее, 10 е бая...но виж в 12 беше екстра

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Здравей Коле и наздраве! Загорка?
            Загорка в десети полвина ?
            Може.
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
              А.П.Чехов писал:
              "Если человек не курит и не пьет, то невольно закрадывается сомнение, а не сволочь ли он"
              Здравей Коле и наздраве! Загорка?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                По мое лично мнение, секи ми е за нещо длъжен. Ти също не правиш изключение.
                Сипи сега една голяма чаша, че това от картинката не стига за двама сериозни пиячи.
                Съкрушен съм! Имало каки по-нагли и от мен.


                И
                още

                Коментар


                • А.П.Чехов писал:
                  "Если человек не курит и не пьет, то невольно закрадывается сомнение, а не сволочь ли он"
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    По мое лично мнение, секи ми е за нещо длъжен. Ти също не правиш изключение.
                    Сипи сега една голяма чаша, че това от картинката не стига за двама сериозни пиячи.
                    Добро утро и наздраве!
                    Attached Files

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      За какво пък на теб? Да не би да сме делили награбеното на прохода? Ти, като оправна жена, ще се присламчиш към Грахчо и ще му напиеш ромчето.
                      По мое лично мнение, секи ми е за нещо длъжен. Ти също не правиш изключение.
                      Сипи сега една голяма чаша, че това от картинката не стига за двама сериозни пиячи.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Малко ще ти е зор да си опечеш чушките за лютеницата на това огнище, ама инак добре изглежда.
                        Наздраве!
                        Това е виртуално огнище. То е за фукане.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          И на мен си ми длъжник. Сипи, да правя компания на съкровището!
                          За какво пък на теб? Да не би да сме делили награбеното на прохода? Ти, като оправна жена, ще се присламчиш към Грахчо и ще му напиеш ромчето.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            За Грахчо едно ромче, че съм му длъжник.
                            И на мен си ми длъжник. Сипи, да правя компания на съкровището!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              Я, да видим има ли завистливи, мразещи, пукащи се от яд чичета? И лелки? И каки? И други новобранки? Препичам се на слънце и огън даже се готвя си запаля. Да ми нагрей.... гърбината. Наздраве!
                              Малко ще ти е зор да си опечеш чушките за лютеницата на това огнище, ама инак добре изглежда.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар



                              • За Грахчо едно ромче, че съм му длъжник.

                                Коментар

                                Working...
                                X