IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро, Клиентелата!

    Навън гъста мъгла. То, изглежда и у Инвестор така. Ама поне Trakatrak' си докара параноична треска, а това е твърде добре.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Ти кво се лезиш бре. ?

      Тия историци все на хан Крук се праят...От черепа искат напитки да пият.....

      Наздраве , деее...!
      Дай Бозе, дай Бозе!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Добра вечер.
        Люта ряпа за салата с люта ракия
        Стига с тази ряпа бре.....
        Ще стряскаш децата през нощта.....

        пп Аз си рупам еко домати....Две щайги зелени набрах, сега се кефя на червени и много вкусни ( да не повярва човек )

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Сега отивам да разходя дебелото псе. Като се върна, смятам, ще съм в подходящото настроени да ти отговоря.
          Пий сега 1х25 и се подготви психически за последствията от коментара ти. Наздраве!


          Без да ти прочета заканата, пих 2х30 !!!

          Сега съм (пред)разложен за всякакви издевателства над крехката ми личност ....

          Дет се вика - мъчи ме, тормози ме....и там каквото си требва...не ми пука.

          Аз на всичко съм съгласен....

          Наздраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Вай, вай, ще му изпият мозъчето! Кефффф!!! Наздраве за напитките със сламка!
            Ти кво се лезиш бре. ?

            Тия историци все на хан Крум се праят...От черепа искат напитки да пият.....

            Наздраве , деее...!
            Last edited by 4i40; 07.11.2017, 19:32.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Сега отивам да разходя дебелото псе. Като се върна, смятам, ще съм в подходящото настроени да ти отговоря.
              Пий сега 1х25 и се подготви психически за последствията от коментара ти. Наздраве!
              Вай, вай, ще му изпият мозъчето! Кефффф!!! Наздраве за напитките със сламка!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Това не ми е задължение, а наследствено право на родата от столетия.
                Наздраве!

                П.П. Води родата няква статистика с похвалите, ама не мога да гарантирам за достоверност пълна.
                Харчистократка!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Как да нямаш? Кой ще дебне и причаква по друмища и проходи. Там имаш единственото право да съблечеш и обереш пътниците. Дори Тракалото, де му се каниш толкова време. Виж Чиче, понеже нема кво му вземеш завалията, може само го съблечеш. Даже доволен ще остане. От обслужването. Книга за похвали и хвалби държиш ли?
                  Това не ми е задължение, а наследствено право на родата от столетия.
                  Наздраве!

                  П.П. Води родата няква статистика с похвалите, ама не мога да гарантирам за достоверност пълна.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Добро утро !

                    1. Имаш право да мълчиш, като работиш.....
                    2. Имаш право да мърмориш, като работиш....
                    3. Имаш право да си казваш мнението.... в почивките....
                    4. Имаш право да почерпиш след работно време .....

                    Наздраве за правата на хората !
                    Сега отивам да разходя дебелото псе. Като се върна, смятам, ще съм в подходящото настроени да ти отговоря.
                    Пий сега 1х25 и се подготви психически за последствията от коментара ти. Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                      Тва кафе е като онова дето Холмс го пуши по индийските рецептите на Уотсън.И после разкриваше престъпления надсмивайки се над комисаря Лестрейд.Ама така е - който води здравословен начин на живот обикновено се води за тъп.

                      Наздраве за стогодишното опиянение:

                      https://www.youtube.com/watch?v=dyn_XPDlx5o
                      Щом си рекъл, наздраве да е!
                      https://www.youtube.com/watch?v=V2wkFgHnTXs

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Добра вечер.
                        Люта ряпа за салата с люта ракия
                        Много си се подлютил. Коя те ядоса?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Аз служебни задължения нямам, нито пък домашни. Ориентирала съм се към правата си и смятам на тоя етап към тях да се придържам.
                          Наздраве!
                          Как да нямаш? Кой ще дебне и причаква по друмища и проходи. Там имаш единственото право да съблечеш и обереш пътниците. Дори Тракалото, де му се каниш толкова време. Виж Чиче, понеже нема кво му вземеш завалията, може само го съблечеш. Даже доволен ще остане. От обслужването. Книга за похвали и хвалби държиш ли?

                          Коментар


                          • Добра вечер.
                            Люта ряпа за салата с люта ракия
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Аз служебни задължения нямам, нито пък домашни. Ориентирала съм се към правата си и смятам на тоя етап към тях да се придържам.
                              Наздраве!
                              Добро утро !

                              1. Имаш право да мълчиш, като работиш.....
                              2. Имаш право да мърмориш, като работиш....
                              3. Имаш право да си казваш мнението.... в почивките....
                              4. Имаш право да почерпиш след работно време .....

                              Наздраве за правата на хората !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Каке, там си стой. През тамариксовата пелена не мое се прицелиш.



                                А под този може си пиеш рома и да забравиш служебните си задължения:

                                Аз служебни задължения нямам, нито пък домашни. Ориентирала съм се към правата си и смятам на тоя етап към тях да се придържам.
                                Наздраве!

                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X