IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Видният чужденеций ме подведе. Гледам кви глупости пише и никой не го трий и си викам - сега е момента и аз да се включа компетентно.
    Наздраве, Lelq!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      А честито! Мен у други теми като ме трият не ми дават обяснение що. Ти пак с привилегии Наздраве, tnm!
      Видният чужденеций ме подведе. Гледам кви глупости пише и никой не го трий и си викам - сега е момента и аз да се включа компетентно.
      Наздраве, Lelq!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Добро утро на целокупната клиентала на Кръчмата!

        След като си простихме, може да започнем със заяжданията с нова сила. Времето гадно и предразполага към кофти номера и удари под пояса.
        Наздраве!

        П.П. Да са оплача! Един път да пиша у друга тема и да ме изтрия, щото съм спамела и съм сипела обиди. Де вика Арахната, време е да се свие едно гнездо за бяла лястовица на стрехата на Инвестор, че то голяма мъка те тука, те.
        А честито! Мен у други теми като ме трият не ми дават обяснение що. Ти пак с привилегии Наздраве, tnm!

        Коментар


        • Наздраве и от мен! Присламчвам се на масата на Грую, щото и аз не постя и си маам тия три неща. А имам и запазено място в топлата, долна страна. Който се чувства засегнат, ако иска да прости, аз нама какво да ви прощавам, щото според мен не сте съгрешили Наздраве с червено вино на пиещите!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Откъде да знам!? Аз кокошка само у тенджера съм виждала.

            П.П. Чужденеций, вземеш да влезеш у пътя, че с това твое триене, на Политика взе да прилича Кръчмата. Цялата си я изпъстрил в секси розово.
            У тенджерата влиза ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

              Ми нали знаеш какво става с кокошката кат влезе у чужди двор...
              Откъде да знам!? Аз кокошка само у тенджера съм виждала.

              П.П. Чужденеций, вземеш да влезеш у пътя, че с това твое триене, на Политика взе да прилича Кръчмата. Цялата си я изпъстрил в секси розово.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Добро утро на целокупната клиентала на Кръчмата!

                След като си простихме, може да започнем със заяжданията с нова сила. Времето гадно и предразполага към кофти номера и удари под пояса.
                Наздраве!

                П.П. Да са оплача! Един път да пиша у друга тема и да ме изтрия, щото съм спамела и съм сипела обиди. Де вика Арахната, време е да се свие едно гнездо за бяла лястовица на стрехата на Инвестор, че то голяма мъка те тука, те.
                Ми нали знаеш какво става с кокошката кат влезе у чужди двор...

                Коментар


                • Добро утро на целокупната клиентала на Кръчмата!

                  След като си простихме, може да започнем със заяжданията с нова сила. Времето гадно и предразполага към кофти номера и удари под пояса.
                  Наздраве!

                  П.П. Да са оплача! Един път да пиша у друга тема и да ме изтрия, щото съм спамела и съм сипела обиди. Де вика Арахната, време е да се свие едно гнездо за бяла лястовица на стрехата на Инвестор, че то голяма мъка те тука, те.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Наздраве, Кръчма!

                    Прошки не исках, че не ми остана време, а и съвременният живот убива всичко традиционно и изконно, което съм виждал като малък - огновете на Прошки са най-малкото, което е останало от детството ми, в редките случаи, в които съм имал щастието да ги видя. Помня и хамкането (лапането) на бяла халва и яйце, вързано на конез, които спокойно можеха да ти избият поне 2 предни зъба, помня прескачанията на огновете (първата епилация, както се бъзикат някои), помня кукерските маски, за да се плашат тъмните сили, помня ходенето при кръстниците, за да се целува ръка и носи печен петел и торта (а снощи моите, на които аз съм кръстник, даже не ми се обадиха) и т.н., да не се отплесвам, че ми става тъжно и тъпо, пък и ме мързи да работя.

                    Та ще ме прощавате, когато съм съгрешил , защото със сигурност е имало такива моменти - и на Чиче, че го дразня с изхвърлянията си и неглижирането на някои неща, и на тракащия, че го съветвам и давам неискани акъли (но не и в тема История - за там съм непроклонен), и на Хемил - за силната си антиемигрантска реторика, и най-вече на дамите, че и без това са ни кът, та трябва да си ги къткаме Наздраве, аз си маам свинско и не ми дреме - чак толкова светец, и Богу не е драг


                    И понеже сте на спиритуална вълна - и Преци, и Хемил, пък и нали беше Прошки, препоръчвам ходенето до Атон в нашия Зографски манастир като алтернатива на Джерузалем. Няма еврейци, но има маляки в изобилие по пътя, но не и в манастира. Истинска наслада за душата е да станеш за молитва в 3 през нощта, дори и да не си ултра религиозен като мен. Да отпиеш от водата в двора, да отидеш пеша до съседен манастир, до опиташ ястие от манастирската трапеза или да поработиш в манастирската градина, макар времената и тук да не са точно такива, както преди 50 години, и консервите със зеленчуци и плодове да се карат с тирове на ферибота. Отидете, няма да съжалявате - нищо общо с които и да е манастир в пределите на страната ни, а визата е някакви мижави 25 евро.

                    За финал, любимата ми песен за празника, която винаги ще ми напомня за болката по загубеното минало, за което няма нито забрава, нито бъдеще, защото живеем в настоящето. Наздраве

                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Добро утро !
                      Приятен ден !
                      Навън мрачно, дъждовно, ладно ....гадничко .
                      Дай Боже всекиму по едно греяно вино, убава мръвка и топло голо.....

                      За Наивника, щот пости по две топли голи...
                      За Тарантул, греяна ракия ( язваджия, кво да го праиш...и той Човек ), но ще го пишим от голи топли, щот няма да знай кво да ги прай.....

                      Наздраве !
                      Готини пожелания Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Добро утро !
                        Приятен ден !
                        Навън мрачно, дъждовно, ладно ....гадничко .
                        Дай Боже всекиму по едно греяно вино, убава мръвка и топло голо.....

                        За Наивника, щот пости по две топли голи...
                        За Тарантул, греяна ракия ( язваджия, кво да го праиш...и той Човек ), но ще го пишим от голи топли, щот няма да знай кво да ги прай.....

                        Наздраве !
                        Защо, защо ме лишаваш. Лишей такъв! Язе с топла баня те вреждах, със сюнгер, с мека гъбичка, с Алепо-сапунче, така че дори да изпуснеш сапунчето.... да има кой ти го подаде... с топла грижовна ръка. А ти, понеже си лишей, барем на мъх ме прати да лежа, на меко и зелено, пък да има нещо меко ме покрива и топли, не чак толкова зелено.

                        Коментар


                        • Добро утро !
                          Приятен ден !
                          Навън мрачно, дъждовно, ладно ....гадничко .
                          Дай Боже всекиму по едно греяно вино, убава мръвка и топло голо.....

                          За Наивника, щот пости по две топли голи...
                          За Тарантул, греяна ракия ( язваджия, кво да го праиш...и той Човек ), но ще го пишим от голи топли, щот няма да знай кво да ги прай.....

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            Наздраве, Леля и топла вечер )
                            нещо ми е лятно настроението )) https://www.youtube.com/watch?v=gOaMva1OpWk

                            Без да съм леля..., мога да кажа нещо..., когато хапне като мен една топла рибка на скара, човек се настройва философски и тръгва да търси повод, за да пофилософства... Една такава порцийка с рибка може да извика спомени... На мен винаги ми напомня за Тасос и времето в очакване изпълнението на поръчката - някакво плато с всичко, което през деня вадят рибарите...

                            Темата от цитата на Съни ми привлече окото... Лятното вино можело да бъде отъждествено с лятно настроение? Напълно възможно е да пофантазираме, но също може да зависи и от географските ширини, които обитаваме...

                            Може би лятното настроение се сравнява с прочувственото изпълнение? Това твърдение също може да се приеме за вярно.

                            На мен ми грабна окото още една версия на "лятното вино", с малко по-"освободеният" клип във vbox7..., но в него нямаше толкова много сребърни шпори, които да подрънкват...


                            https://www.vbox7.com/play:18e4ecc0

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Не мое.

                              Ама те гърците са го измислили. Октоподи, калмари, миди и скариди било зеленчук. Та, ако преритам - няма да остана гладен
                              Как да не може? Има си ден за това. Доколкот си спомням.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Моите съчувствия! Хапвай барем рибка. По Карибите имало такива с вкус на праси.
                                Не мое.

                                Ама те гърците са го измислили. Октоподи, калмари, миди и скариди било зеленчук. Та, ако преритам - няма да остана гладен

                                Коментар

                                Working...
                                X