IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Мърда!
    Ами,не благодаря,сакам си човешкото отношение,кво ще си говоря с тая машина?
    + туй искам да е на пясък,тя Кака знае как
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Аз съм добронамерен и позитивен човек...Такива несгоди само на себе си заръчвам и поменавам...

      За такива кът Тракащия само три неща му пожелавам....Третото го подминава, но защо са другарите поД маса - да помагат ...

      Наздраве с кайсиевата дет ще чепиш.....ама друг път....!
      Другарите под маса са за да светят. Като светилници или като светулки. Дръж си очите отворени, за да светиш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Ти изглежда си забравил, ама кога Trakatrak реши да стане част от постоянната клиентела на Кръчмата, ние му гласувахме доверието на първо време, дърва да цепи за камината.
        Наздраве!
        Аз съм добронамерен и позитивен човек...Такива несгоди само на себе си заръчвам и поменавам...

        За такива кът Тракащия само три неща му пожелавам....Третото го подминава, но защо са другарите по маса - да помагат ...

        Наздраве с кайсиевата дет ще чепиш.....ама друг път....!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Ти изглежда си забравил, ама кога Trakatrak реши да стане част от постоянната клиентела на Кръчмата, ние му гласувахме доверието на първо време, дърва да цепи за камината.
          Наздраве!
          Чеса се по главата. Такъв спомен неам. При такова условие отивам в съседната кръчма. Заедно с дебелия пес с кървясали очи, що Тянка и него би накарала да й нацепи зимнината.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Коо ?.... Неее !....

            Тракащия дърва не цепи.....Възрастничак е вече....Вика млади дръвосекачки....

            Наздраве !
            Ти изглежда си забравил, ама кога Trakatrak реши да стане част от постоянната клиентела на Кръчмата, ние му гласувахме доверието на първо време, дърва да цепи за камината.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Коо ?.... Неее !....

              Тракащия дърва не цепи.....Възрастничак е вече....Вика млади дръвосекачки....

              Наздраве !
              Цепа! И дърва цепа, и дървосекачки млади. Ако има. Ама баш млади нема. Дори да има, бая ячки. Кат за Чиче.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Малейй, не знаеш колку си праф. Къде се ската оня с паяжината, да го пратим да нацепи дърва за камината и да сложим едно джезве благородна течност, да стане още по-благородна!?
                Наздраве!
                Таа с танка стана нагла. Понеже го нема кльощавото третинче, търси кой да й нацепи дървата. А за плата дървена ракия в джезве с мед се прикрие колко дървена.
                Паяжинко отморява преди бегло наторяване дръвчета с компост. Дребна, но вредна работа. Ще рече, полезна и отегчителна дейност. После май ме чака почерпка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Малейй, не знаеш колку си праф. Къде се ската оня с паяжината, да го пратим да нацепи дърва за камината и да сложим едно джезве благородна течност, да стане още по-благородна!?
                  Наздраве!
                  Коо ?.... Неее !....

                  Тракащия дърва не цепи.....Възрастничак е вече....Вика млади дръвосекачки....

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                    Тянка пак с чувство за хумор, примесен с тънка ирония...

                    Наздраве !

                    пп Като гледам времето, става и за греяна ракия...
                    Малейй, не знаеш колку си праф. Къде се ската оня с паяжината, да го пратим да нацепи дърва за камината и да сложим едно джезве благородна течност, да стане още по-благородна!?
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Като махнеш орехите и индришето, вероятно напитката ще си я бива.
                      Наздраве!


                      Тянка пак с чувство за хумор, примесен с тънка ирония...

                      Наздраве !

                      пп Като гледам времето, става и за греяна ракия...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        [/B]

                        И аз го харесвам и го слагам в сладката. Поне си намирам повод да ми вдигнат скандал - "всичките сладка все на едно и също миришели"....( няма угодия, все мрънкане...)

                        За начални форми на повишена захар - 20 пресни счукани ореха с черупките, 20 листа индрише се киснат в ракия 20 дни на тъмно , като се разбърква периодично.
                        Сутрин по лъжичка !
                        Като махнеш орехите и индришето, вероятно напитката ще си я бива.
                        Наздраве!
                        Last edited by tnm; 15.11.2017, 13:53.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Обаче ме впечатли с онази комбинация на индришето с ореха ... трябва да я споделиш тази рецепта, хубаво ухае това индрише... харесва ми
                          И аз го харесвам и го слагам в сладката. Поне си намирам повод да ми вдигнат скандал - "всичките сладка все на едно и също миришели"....( няма угодия, все мрънкане...)

                          За начални форми на повишена захар - 20 пресни счукани ореха с черупките, 20 листа индрише се киснат в ракия 20 дни на тъмно , като се разбърква периодично.
                          Сутрин по лъжичка !
                          Last edited by 4i40; 15.11.2017, 13:49.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            Кво кафе бе братчед , химия ...и после що ме боли тук и там ...
                            Мълчи докат продам реколтата пластмаса. После ще делим: Едно за теб, пет за мен, едно за теб, десет за мен. Наздраве за прогресията.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              цяла машина за Дон Емилио ?! Е тва е обслужване.. Добрютру, с чай от треволяци .... да видим дали събуждат)))
                              Ами, да има за цяла година.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Мърда!
                                Кво кафе бе братчед , химия ...и после що ме боли тук и там ...

                                Коментар

                                Working...
                                X