IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

    Верно бе,обърнаха го тука на сладкарница....

    дей наденицата,ке умра за нея.....
    ммммм ...
    Ма ти, ... за НАДЕНИЦЪТЪ липиташ ....
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      Добро утро! За мен кола с много лед и много лимон
      Добро утро !

      Къде е пиенето ...?

      пп Лелче, аз като писах, че спирам алкохола, това не означава, че трябва да следваш лошия пример...

      Наздраве !

      пп Щот ако Тракащия пише, че е спрял с убавината, нас това хич не ни интересува...
      Last edited by 4i40; 23.11.2017, 13:59.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

        не.
        тва не го продавам.
        Верно бе,обърнаха го тука на сладкарница....

        дей наденицата,ке умра за нея.....
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
          Добро утро! За мен кола с много лед и много лимон
          не.
          тва не го продавам.
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Добро утро! За мен кола с много лед и много лимон

            Коментар


            • Добрутро

              Кафе пихте ли...?!
              Аре и по една кифла за закуска...

              Коментар


              • И аз така Дон Емилио, малко разтоварващо.
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Гледам,че сте почнали да постите
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Нахакани и накакани, що скри кайсиевата, пък ми пробутваш чинията на Бузлуджа зимъска.

                    П.п. Кога ли българите са могли да работят в екип?
                    Е, нали не ти пробутвам и Корнелия Нинова с нея. Какво се оплакваш!?


                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Абееееееееее..., друго си е това...



                      или това...




                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Аз се не гавря с храната. Картофена салата с кафе - никогаш!
                        Мерси, готино е на вид. И за мен 1

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Дечурлигата пак зле са се представили на тестовете на PISA. Излязло, че не могат да работят в екип.
                          Спомням си преди години, по-кльощавата 1/3-та пълноправен член решава задачи по математика по тая система. Само дето учителите не бяха ги учили да прилагат математиката в практиката, та без малко да стане голяма издънка. Едната задача беше да намерят какъв път изминава крилото на вятърна мелница при пълно завъртане.
                          Наздраве!

                          П.П. Чак пък нахакани ...
                          Нахакани и накакани, що скри кайсиевата, пък ми пробутваш чинията на Бузлуджа зимъска.

                          П.п. Кога ли българите са могли да работят в екип?
                          Last edited by Trakatrak'; 22.11.2017, 20:12.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            То, не само 4i40 те яде, ама ще търпиш, щот си новобранец в Кръчмата. Trakatrak знайш ли колко кубика дърва за скарата нацепи, докато го признаем за пълноправен член на клуба!?
                            Наздраве!
                            Чеша се по главата. Такова нещо си не спомням. Подвеждаш го май, дано се върже. Хубаво си виках тогава, не се набивай в това кръчме, теа ше искат ги черпиш ката дена. Ама кат съм си и аз нахален, може келепир да падне, си рекох. Еееех, Бай ти Ганя, къде се запиля по Вената?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Такова образованието в България, не моем осмислим нахаканите ти искания, щото ромът го излях.... в мойто гърло. Хапна ли си от чушчицата?
                              Дечурлигата пак зле са се представили на тестовете на PISA. Излязло, че не могат да работят в екип.
                              Спомням си преди години, по-кльощавата 1/3-та пълноправен член решава задачи по математика по тая система. Само дето учителите не бяха ги учили да прилагат математиката в практиката, та без малко да стане голяма издънка. Едната задача беше да намерят какъв път изминава крилото на вятърна мелница при пълно завъртане.
                              Наздраве!

                              П.П. Чак пък нахакани ...
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                                На чичака му метнах "младо" що ме яде, ама не бренди..., а си спомних и за твоето желание - пълнолетно...
                                То, не само 4i40 те яде, ама ще търпиш, щот си новобранец в Кръчмата. Trakatrak знайш ли колко кубика дърва за скарата нацепи, докато го признаем за пълноправен член на клуба!?
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X