IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
    Добра вечер!
    Купона е на 6...
    Груйчи, да илядиш! Здраве, щастие, любов, късмет да са винаги с теб!
    Наздраве!

    Ох,туй мноо арно,всичко де започва с глен... е супер,към 300 вида са гленовете,като това де си показал е най популярно,ама непопулярните какви елексири са, малиии....
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Добра вечер!
      Купона е на 6...
      Груйчи, да илядиш! Здраве, щастие, любов, късмет да са винаги с теб!
      Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Мрънкало, сине на Арахна ... По-забавно описание на пъкъла не съм срещала ни в книгите, ни у виртуалното пространство. Време е да напишеш едно книжле с кратки хуморески.
        Наздраве!
        Защо пък кратки? Ти ме подценяваш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

          Аз натам бях тръгнал,даже резервирах спане,ама се отказах в последния момент,че видях,че е топло и нямат сняг,добре,че го прескочих,ама пък днес тука една беля стана с едно дете...... сигурно сте разбрали вече....
          Бог да го прости детенцето. Голяма трагедия.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Най-после в цивилизацията и ще мога да отговора на обоснованите нападки и набеждавания от страна на Кака Тянка Габърска Глогинкина. Хипохондрик не, ами болнав, щото след определена възраст, ако кога се събудиш нищо не те боли, то си се пренесъл при топлите минерални води на казаня и акупунктурата на дяволетата с тризъбците. Затова си и мрънкам, за да се убедя, че още съм на Горния свят колкото и да е долен. Пък съм дрънкало, та и вий да разберете, щото съм тук и вредя на храносмилането тянкино. Само се чудя Чиче, де е два пъти на тая въпросната възраст, защо толку редко се оплаква - през ден. Е, днес болен, утре ще се ошумулява. Сигур да не помислят мадамите, че съвсем сдал багажа и сдухал супата.

            https://www.youtube.com/watch?v=iVTVpfQU_RA
            https://www.youtube.com/watch?v=gIltN239X5w
            Мрънкало, сине на Арахна ... По-забавно описание на пъкъла не съм срещала ни в книгите, ни у виртуалното пространство. Време е да напишеш едно книжле с кратки хуморески.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Каквото и да правиш, не отказвам, пък нека ми е зле.....

              Днес бях на пързалка у Дивото.....Колата занесе и застана напреко на пътя....2 часа мъки... Леко съм настинал,но поне шавам ....Кът пребито куче, но мърдам....

              пп Кво се прави на Петльов ден, че съм забравил...
              Помъдряваш с годините. В началото на нашто виртуално пререкание като ти писах за наличното си въоръжение, изрази становище, че леко ти нагарча от толку еманципация.
              Сега гледам, смяташ ..., баш добре ще се чувстваш при амазонките /макар, че доста не отговарят на термина, щото са с бая големи "очи"/
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Тъйцък вервам да те устройва, че верно си беше заръчала, ама пусто се отплеснах днес

                Устройва ме. Дори малко към заядливост ме докарва. Добре се появи Арахна, че да има кого да тормозя.
                Приятно изкарване на купоня!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Конякът ми къде е? А бадемите!? Да не говорим, че вече е време и за тортата ...
                  Наздраве!

                  П.П. Днес ходих в Трявна. Едно приятелче, на което съм държала ръката с молива и съм го учила на алфата и омегата в професията/ пък той за благодарност ме регистрира в една камара сайтове за запознанства/ имаше някакви трудности и ходих да му оказвам помощ.
                  Не знам що, ама градчето ми се видя някак печално и запуснато, кално и разбито ... Ще трябва изглежда, да се чака пролетта.
                  Аз натам бях тръгнал,даже резервирах спане,ама се отказах в последния момент,че видях,че е топло и нямат сняг,добре,че го прескочих,ама пък днес тука една беля стана с едно дете...... сигурно сте разбрали вече....
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Освен всичкото друго /дрънкало, мрънкало, хипохондрик .../ и страхливец си бил!?
                    Наздраве!
                    Най-после в цивилизацията и ще мога да отговора на обоснованите нападки и набеждавания от страна на Кака Тянка Габърска Глогинкина. Хипохондрик не, ами болнав, щото след определена възраст, ако кога се събудиш нищо не те боли, то си се пренесъл при топлите минерални води на казаня и акупунктурата на дяволетата с тризъбците. Затова си и мрънкам, за да се убедя, че още съм на Горния свят колкото и да е долен. Пък съм дрънкало, та и вий да разберете, щото съм тук и вредя на храносмилането тянкино. Само се чудя Чиче, де е два пъти на тая въпросната възраст, защо толку редко се оплаква - през ден. Е, днес болен, утре ще се ошумулява. Сигур да не помислят мадамите, че съвсем сдал багажа и сдухал супата.

                    https://www.youtube.com/watch?v=iVTVpfQU_RA
                    https://www.youtube.com/watch?v=gIltN239X5w

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Каквото и да правиш, не отказвам, пък нека ми е зле.....

                      Днес бях на пързалка у Дивото.....Колата занесе и застана напреко на пътя....2 часа мъки... Леко съм настинал,но поне шавам ....Кът пребито куче, но мърдам....

                      пп Кво се прави на Петльов ден, че съм забравил...
                      Ми кво да ти кажа чиче ... ... който го може го прави , който е вече в запаса , дава акъл !

                      Груев , жив и здрав и всички около тебе също !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Честит рожден ден на Грую!
                        Да е жив и здрав, че да почерпи подобаващо!
                        Наздраве!

                        П.П. Честит Петльовден на всичките физически по-силни клиенти на Кръчмата. Живи, здрави и да си изпълнявате функциите!

                        П.П.П. Някъде прочетох, че началото на празника било езическо и се свързвало с въвеждането на момчетата в тънкостите на лова. По тоя повод взех решение - 4i40 го правя почетен член на клуб Бендида. Нека му е зле..
                        Каквото и да правиш, не отказвам, пък нека ми е зле.....

                        Днес бях на пързалка у Дивото.....Колата занесе и застана напреко на пътя....2 часа мъки... Леко съм настинал,но поне шавам ....Кът пребито куче, но мърдам....

                        пп Кво се прави на Петльов ден, че съм забравил...

                        Коментар


                        • Честит рожден ден, Грую !
                          Да си жив и здрав !
                          Радост, спокойствие и благина у дома !
                          С каквото 18 г почерпиш, не отказвам....

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Аз Джак-а не го уважавам много, но на такава покана трудно отказвам. Наздраве!
                            Ми като е цяла бутилка, ще ти се наложи да пиеш и ти и да загърбиш неуважението и любимото ти питие, също . Наздраве и да имаш страхотна вечер!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Така сме големите любови Мерси за кафето и наздраве с черен Джак!
                              Аз Джак-а не го уважавам много, но на такава покана трудно отказвам. Наздраве!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Merci, Lelq,
                                страхотен поздрав - ти си втората, която ме поздравява с песен днес, първата беше голямата ми любов.
                                Чудесен избор, хайде едно капучино от моя страна, че не знам дали е кафеено време вече
                                Така сме големите любови Мерси за кафето и наздраве с черен Джак!

                                Коментар

                                Working...
                                X