IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Сипи ми един голям, двоен, троен ... а бе, давай една цяла бутилка Бакарди.
    Вчера едно парче лед се отлепило от покрива на сградата на вишуту, дето учи на мама безценното камъче и сега по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието е със сътресение на мозъка. Веднага го привиках в хабитата и се чудя дали да не прескоча до Голямо село и да дам някои разяснения на ректори, декани и прочие паплач, де управляват.
    Наздраве!

    П.П. Това с разясненията, щото има зачот в четвъртък и няма да се яви и преподавателката рекла, че ще види заверка - ама някой друг път.

    Ако трудно възприемат си носи и карабината....

    Наздраве !

    пп Слагай му лед на главата и в чашата с питието....Или само в чашата....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Кафе
      Пирона на заведението ти сервирам, а ти пак кална водичка тражиш.


      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Сипи ми един голям, двоен, троен ... а бе, давай една цяла бутилка Бакарди.
        Вчера едно парче лед се отлепило от покрива на сградата на вишуту, дето учи на мама безценното камъче и сега по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието е със сътресение на мозъка. Веднага го привиках в хабитата и се чудя дали да не прескоча до Голямо село и да дам някои разяснения на ректори, декани и прочие паплач, де управляват.
        Наздраве!

        П.П. Това с разясненията, щото има зачот в четвъртък и няма да се яви и преподавателката рекла, че ще види заверка - ама някой друг път.
        Леле, горкото, да избега от строгата си майка и пак бедствия да го преследват. Да заминава за Менорка или Ибиса. Да лечи стреса.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Дай Боже всекиму! Черпя!


          Ето, ако предпочиташ без гарнитура.

          И коктейлче:
          Сипи ми един голям, двоен, троен ... а бе, давай една цяла бутилка Бакарди.
          Вчера едно парче лед се отлепило от покрива на сградата на вишуту, дето учи на мама безценното камъче и сега по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието е със сътресение на мозъка. Веднага го привиках в хабитата и се чудя дали да не прескоча до Голямо село и да дам някои разяснения на ректори, декани и прочие паплач, де управляват.
          Наздраве!

          П.П. Това с разясненията, щото има зачот в четвъртък и няма да се яви и преподавателката рекла, че ще види заверка - ама някой друг път.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Дай Боже всекиму! Черпя!
            Кафе

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Не, имам железен стомах и мога да си позволя всичко природно, без каквито и да било последствия.
              Дай Боже всекиму! Черпя!


              Ето, ако предпочиташ без гарнитура.

              И коктейлче:

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Настойчива лелка! Явно заседнала къде малката стаичка за размишления.
                Не, имам железен стомах и мога да си позволя всичко природно, без каквито и да било последствия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Ми сервирай ми го де
                  Настойчива лелка! Явно заседнала къде малката стаичка за размишления.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Имам един компот дренки от миналата година. Държа го на за всеки случай. Какъфто е твоя.
                    Ми сервирай ми го де

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Бабата на едно съседче, царство й небесно, правеше сироп от рози. Много беше фин. А сладкото от рози го вкарвам в швейковски смисъл, доколкото той беше познавач на тоалетната тема. Литературно съм изкривен от няколко опорни сатирични романа. Но ти явно не знаеш какви са важните вторични функции на сладкото от рози. Дано се усещаш вече. Защото тази тема е за свободни духове и празни тумбаци, че да може да допълваме. Ако и отстрани да ни гледат изцъклено или кръвнишки. Аз съм свикнал.
                      Не съм проучвал..., ама ме навежда на..., разбрах...


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                        Нали съм сложил сладко от ягоди, бре! СеА па от рози искаш... Не че, си неам рози в двора, ама... за сладко... ли да го арчим това убаво цвете...?!?
                        Бабата на едно съседче, царство й небесно, правеше сироп от рози. Много беше фин. А сладкото от рози го вкарвам в швейковски смисъл, доколкото той беше познавач на тоалетната тема. Литературно съм изкривен от няколко опорни сатирични романа. Но ти явно не знаеш какви са важните вторични функции на сладкото от рози. Дано се усещаш вече. Защото тази тема е за свободни духове и празни тумбаци, че да може да допълваме. Ако и отстрани да ни гледат изцъклено или кръвнишки. Аз съм свикнал.

                        Коментар


                        • Ай наздраве на всички! След малко слагам салата с риба тон и чери доматки и едно узаки към нея...!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Мисла за твоето благоразположение, драга, та подсещам Мавърчо да поднесе сладко от рози, че ще вземе те запече с таа Пена от Помидорово.
                            Нали съм сложил сладко от ягоди, бре! СеА па от рози искаш... Не че, си неам рози в двора, ама... за сладко... ли да го арчим това убаво цвете...?!?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                              Сипете просо и да си ходя, че нещо се изпускам от много грижа и разхлабителни
                              Имам един компот дренки от миналата година. Държа го на за всеки случай. Какъфто е твоя.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Разсърди му се, че аз не съм! А все някой трябва . Наздраве tnm!
                                Как смееш да не се сърдиш? Аз за това ли се хабя. То първо трябва сърдене, това за Лелка е първа паралелка, после отиваш нагоре. Ругатни, закани, чупене чинии и бутилки и накрая боен танц върху масата. В тая кръчма екшън трябва има. Иначе съвсем бехте заспали. Наздраве за филмите със сцени на бой в кръчми, барове и ресторани!

                                Коментар

                                Working...
                                X