IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Света Татяна било днес. Виртуален имен ден имам, начи.
    В тая връзка, да вземе някои да почерпи за мое здраве.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Шоколад с мляко
      Гледай поне млякото да е от истинска крава ...пък шоколада по добре да е от соя ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Шоколад с чай или шоколад с кафе, как е по-добре !? добър ден кръчма
        Шоколад с мляко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Мераклия!
          Ъхъ !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            Що бе... я глей ква е обла отсекъде , да ще чиче да я назначи за сервитьрка у кръчмата сяка вечер съм тука ...
            Мераклия!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Шоколад с чай или шоколад с кафе, как е по-добре !? добър ден кръчма
              Според мен шоколад с бодра музичка. Да смучеш ритмично, а не вяло да го схрускаш. Libertango in Berlin Philharmonic (amazing!!!)
              https://www.youtube.com/watch?v=GnyAgOWhMnk
              HAUSER - Adagio (Albinoni)
              https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
              Simply Three - Rain (Original Song)
              https://www.youtube.com/watch?v=KFppTBdCse8
              HAUSER - Oblivion (Piazzolla)
              https://www.youtube.com/watch?v=Z0DQxI3KM7o
              AUTUMN LEAVES - RICHARD GALLIANO TANGARIA QUARTET
              https://www.youtube.com/watch?v=9hjMisX997Y
              Ron Carter - The Shadow Of Your Smile
              https://www.youtube.com/watch?v=U4n8fL5BYMo
              ASTOR PIAZZOLLA & DANIEL BARENBOIM Libertango
              https://www.youtube.com/watch?v=OqiitDagbmU

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Не й отива ней да раздава кибапчета. По й отива да ги хапва. На мен също.
                Що бе... я глей ква е обла отсекъде , да ще чиче да я назначи за сервитьрка у кръчмата сяка вечер съм тука ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Шоколад с чай или шоколад с кафе, как е по-добре !? добър ден кръчма


                  За малките момичета: шоколад с шоколад! ))

                  Коментар


                  • Шоколад с чай или шоколад с кафе, как е по-добре !? добър ден кръчма
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      Пък аз реших че Лилито Павлова се е завъртяла покрай тебе с тавата кебапчета ...
                      Не й отива ней да раздава кибапчета. По й отива да ги хапва. На мен също.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение

                        Е поне издраска ли на някой гипсов орнамент Т+Т = ВНЛ
                        Трябва преведеш, ама не съм дращил, що пирона ми го отнеха на входа, че бил ладно оръжие. Добре че направих учуден поглед, тоя пирон от коя ли закачалка ми паднал в джоба. Наздраве за невинните очички!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Гладен си останах. Седях на последния ред (телевизионния) и нищо не ми поднесоха. Пък реших да се вживея в ролята на политик, та си представих как тъпча пасти в джебовете и къртя позлатени гипсови орнаменти от украсата на театрото. Дребна душица съм аз, исторично обременена. Днешните политици къртят орнаменти направо от държавата. Наздраве за исполинския скок на Бай Ганя от мускалчетата до ядрените централи!
                          Пък аз реших че Лилито Павлова се е завъртяла покрай тебе с тавата кебапчета ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Още един, де съди за другите по себе си.
                            Наздраве!

                            П.П. Търмък, сложи на масата каквото успя да завлечеш фчера от купоня.
                            Мааааани, само гледах. Воайоор! Чиче вика педалски били танците. Добре че гледах с половин око. Последният номер по ма хвана. Верно че имаше нещо извратено у него кога клатеха крака. Ай, наздраве за "Отечество любезно", кое си беше пирона на вечерта.
                            П.п. После кат се замислих, поляците трябва са ни признателни като освободители, що 1918 първо провалихме руснаците, а после и немците, та се пръкна нова Полша.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Гладен си останах. Седях на последния ред (телевизионния) и нищо не ми поднесоха. Пък реших да се вживея в ролята на политик, та си представих как тъпча пасти в джебовете и къртя позлатени гипсови орнаменти от украсата на театрото. Дребна душица съм аз, исторично обременена. Днешните политици къртят орнаменти направо от държавата. Наздраве за исполинския скок на Бай Ганя от мускалчетата до ядрените централи!
                              Е поне издраска ли на някой гипсов орнамент Т+Т = ВНЛ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Тарантул, ти се ненаяде бре ....От прасенца и хапки, забравихте да да изпеете "Одата на радостта" ...!!!

                                Ебахти откриването , ебахти гейските танци....

                                Добре, че бяха гостите да ни отсрамят...Научиха български по добре от тиквата....
                                Гладен си останах. Седях на последния ред (телевизионния) и нищо не ми поднесоха. Пък реших да се вживея в ролята на политик, та си представих как тъпча пасти в джебовете и къртя позлатени гипсови орнаменти от украсата на театрото. Дребна душица съм аз, исторично обременена. Днешните политици къртят орнаменти направо от държавата. Наздраве за исполинския скок на Бай Ганя от мускалчетата до ядрените централи!

                                Коментар

                                Working...
                                X