IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Чужденеций!*? Въх!!!

    * Добруджанец

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

      Кат минете покрай Тутракан с лодката , ше ви фърла ено шише кайсийка ...да не му стане на някого нещо ...или пък че да му стане ...не се знае ...
      Чужденеций!*? Въх!!!

      * Добруджанец
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Тая делта на Дунав ти изникна като метил на черния дроб, бре. Другият път ще те взема, че да вкараш малко академичен привкус в споровете. Става огин и пламък когато се съберем балканци на една маса.
        Наздраве!
        Кат минете покрай Тутракан с лодката , ше ви фърла ено шише кайсийка ...да не му стане на някого нещо ...или пък че да му стане ...не се знае ...

        Коментар


        • Добра вечер.
          червено вино и сух суджук.
          какво му трябва на човек в тези тъмни студени дни....
          и добра компания разбира се....
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Февруари и март може да стегне без екстремни минуси, та дано забави. Не си ли ти главната участничка във филма "Бабет отива на война"? Та като така, на Бабетин ден требваа черпиш. С кайсиева от делтата. Требва добре да е отлежала в мътната вода.
            Тая делта на Дунав ти изникна като метил на черния дроб, бре. Другият път ще те взема, че да вкараш малко академичен привкус в споровете. Става огин и пламък когато се съберем балканци на една маса.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Ъхъ, ъхъ ... и тя свърши /няма само на 4i40 дюлювата да дава фира/
              Наздраве!

              П.П. Тая година твърде вероятно да се прецакат кайсиите. Деверът рече, че са напъпили, а е още само януари. Чужденеция вече не е това, което беше.

              П.П.П. Това за Бабин ден не съм го прочела. И вземи та сподели какво ти рече очната докторка.
              Февруари и март може да стегне без екстремни минуси, та дано забави. Не си ли ти главната участничка във филма "Бабет отива на война"? Та като така, на Бабетин ден требваа черпиш. С кайсиева от делтата. Требва добре да е отлежала в мътната вода.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Как да няма кайсиева? И тя ли свърши? Или Кака я укри в Делтата на Дунава? Папатаците да я пазят. Нееее, ще се разпусне тя. На Бабин ден има имен ден. Ще почерпи.
                Ъхъ, ъхъ ... и тя свърши /няма само на 4i40 дюлювата да дава фира/
                Наздраве!

                П.П. Тая година твърде вероятно да се прецакат кайсиите. Деверът рече, че са напъпили, а е още само януари. Чужденеция вече не е това, което беше.

                П.П.П. Това за Бабин ден не съм го прочела. И вземи та сподели какво ти рече очната докторка.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  Е на гладно ли ги пиете тез уйскита бе холан ... дружко си е петел на фурна със сухиндолска гъмза !
                  Добре, де! Донеси петела и едно манарче. Коет по-бързо се опече, него ще сложим на масата.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Така си е !
                    Много яко черпиш....
                    'Земи една бисквитка от Тракащия и я делни на 12 части....

                    пп като няма кайсиева поне да се наплюскаме на корем....
                    Как да няма кайсиева? И тя ли свърши? Или Кака я укри в Делтата на Дунава? Папатаците да я пазят. Нееее, ще се разпусне тя. На Бабин ден има имен ден. Ще почерпи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Къв петел, кви пет лефа!? У Кръчмата на фтори февруари ще се лей уиски и ще се ядат бадеми и шамфастък. Рожденик имаме на тоя дата.
                      Е на гладно ли ги пиете тез уйскита бе холан ... дружко си е петел на фурна със сухиндолска гъмза !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        Айде бе ... пък аз ше донеса петела за Фтори Феврувари ...
                        Къв петел, кви пет лефа!? У Кръчмата на фтори февруари ще се лей уиски и ще се ядат бадеми и шамфастък. Рожденик имаме на тоя дата.

                        П.П. Грую аз коняк ще пия, щот не съм фен на уискито.

                        П.П.П. За баницата - това беше първото нещо, което съм се научила да приготвям. Щот традицията на хабитата повелява на масата да се сервира баница, с цел да се спести откъм мръвки и друго ядене, кога те налазят гости. Като почнеш с наложени, вити, млечни, сладки, зелени и прочие баници - всяка булка трябва да ги умее. Аз се научих да правя и къпана баница от колежките кадъни и кавърма от Чужденеция, че да разнообразявам от време на време репертоара. Само кога не ме мързи, ама рядко ми се случва.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Ми то и Колето няма имен ден на Никулден, ама за доброто на Кръчмата се прежали човека. И аз така.
                          Наздраве!
                          Така си е !
                          Много яко черпиш....
                          'Земи една бисквитка от Тракащия и я делни на 12 части....

                          пп като няма кайсиева поне да се наплюскаме на корем....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            Айде бе ... пък аз ше донеса петела за Фтори Феврувари ...
                            Къф петел, бе, гевречетв, гевречета....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Ми то и Колето няма имен ден на Никулден, ама за доброто на Кръчмата се прежали човека. И аз така.
                              Наздраве!
                              По саможертвата сте вий. В окопите, на преградната тел, пред дулата на почерпки от всекъв сорт и вид. И после плачеш, дайте рецепта за диета. Наздраве за пълните с почерпки дни!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Тцъ! Мързи ме. Ама ако има кой да направи, ще се включа с яденето.
                                Наздраве!
                                Айде бе ... пък аз ше донеса петела за Фтори Феврувари ...

                                Коментар

                                Working...
                                X