IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    За много години, Кръчмата
    нещо съм настинала и мисля да си загрея едно червено с щипка канела и мед и с туй шекерче да ви кажа Наздраве )
    За много, съни(тя) и от хубавите неща по много да имаш

    Коментар


    • За много години, Кръчмата
      нещо съм настинала и мисля да си загрея едно червено с щипка канела и мед и с туй шекерче да ви кажа Наздраве )

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Казаци бродят по Балкана. Ама май не били казаци, а черкези.
        Изгорили църквата и регистрите в нея. Затова не мое да върнем родословието още по-назад. Макето по този показател ме биеше.
        Църквите у Охрид и Преспа по-стари книги имат и пазят. И то само, за да може оная гад да ми се дуе насреща.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Горкото момче! Ше се пише нов роман "Под ярема". Аз ше съм нов Бойчо, Преци - Рада Госпожина, Леля - игуменка на манастира, Чиче ше е чорбаджи Марко с ракията, а Колчо Слепеца вече си го имаме. Ше освобождаваме измъчения добруджански народ от татаро-монголската шайка в твое лице. Наздраве за класическата литература!
          Че той, видният представител на хълмиста Чужденеция, не ще да го освобождавате. Баш добре си му е с мен. Животът му като песен, не спира да си тананика.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            " Руссиянъ и тебе ждъ закколи " ...
            Казаци бродят по Балкана. Ама май не били казаци, а черкези.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Много си точен! /нещо ми се губи връзката между Чорбаджи Марко и игуменката на манастира, но в съвременен вариант може да избутаме ново звучене и осъвременен български дух на повествованието.../

              Като се замисля - не съм чувАл /в медицинските среди/ да правят връзка между позициите... и вероятността за появата на близнаците... Няма инфо дори и в нета!

              /имам предвид позицията на мъжа - отпред или отзад - с покупките при пазаруването/...
              Ако е изотзад има по-голяма вероятност. Особено за многояйчни. Наздраве за природните заигравки с бъдещите майки!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Ееее, той много положителен образ за теб. За теб Хаджи Ахил, барем се уредиш с дълга шапчица. И да не ходиш по ония де реват “Въздухът трепери!"
                " Руссиянъ и тебе ждъ закколи " ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  Ако не намерите мераклия за Мунча , аз съм готов на саможертвата !
                  Ееее, той много положителен образ за теб. За теб Хаджи Ахил, барем се уредиш с дълга шапчица. И да не ходиш по ония де реват “Въздухът трепери!"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Горкото момче! Ше се пише нов роман "Под ярема". Аз ше съм нов Бойчо, Преци - Рада Госпожина, Леля - игуменка на манастира, Чиче ше е чорбаджи Марко с ракията, а Колчо Слепеца вече си го имаме. Ше освобождаваме измъчения добруджански народ от татаро-монголската шайка в твое лице. Наздраве за класическата литература!
                    Ако не намерите мераклия за Мунча , аз съм готов на саможертвата !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                      Добър ден! Някой ще сипе ли вино?
                      Ето от виното на Чичи, що се стиска. Но му го краднах най-добросъвестно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Горкото момче! Ше се пише нов роман "Под ярема". Аз ше съм нов Бойчо, Преци - Рада Госпожина, Леля - игуменка на манастира, Чиче ше е чорбаджи Марко с ракията, а Колчо Слепеца вече си го имаме. Ше освобождаваме измъчения добруджански народ от татаро-монголската шайка в твое лице. Наздраве за класическата литература!

                        Много си точен! /нещо ми се губи връзката между Чорбаджи Марко и игуменката на манастира, но в съвременен вариант може да избутаме ново звучене и осъвременен български дух на повествованието.../

                        Като се замисля - не съм чувАл /в медицинските среди/ да правят връзка между позициите... и вероятността за появата на близнаците... Няма инфо дори и в нета!

                        /имам предвид позицията на мъжа - отпред или отзад - с покупките при пазаруването/...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Миии, кво да намеквам...В статията си го пише....
                          Шъ ставаш щастлива или от бебе или от лавандула....Щот не понасяш лавандулата, начи чекай б;изнаци в къщата....

                          Наздраве !
                          Тройка с гарнитура младата им майка. Ще й отесней на Кака. Наздраве за радостните притеснителни поводи!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Май си праф. Не понасям аромат на лавандула.
                            Наздраве!
                            Засадил съм бая. Имах некво тревожно предчувствие кое ме подтикна. Наздраве за мъжката интуиция!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Според мен Кемал бей бая ги е култивирал. Особено тея, се хабитата им е в европейската част на държавата.
                              Наздраве!

                              П.П. Той и моят мъж като излезем навън върви два, три метра след мен и се крие да го не гледат ни жени, ни мъже ... но това нищо не значи. Малко е притеснителен, че затова.
                              Горкото момче! Ше се пише нов роман "Под ярема". Аз ше съм нов Бойчо, Преци - Рада Госпожина, Леля - игуменка на манастира, Чиче ше е чорбаджи Марко с ракията, а Колчо Слепеца вече си го имаме. Ше освобождаваме измъчения добруджански народ от татаро-монголската шайка в твое лице. Наздраве за класическата литература!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Миии, кво да намеквам...В статията си го пише....
                                Шъ ставаш щастлива или от бебе или от лавандула....Щот не понасяш лавандулата, начи чекай б;изнаци в къщата....

                                Наздраве !


                                Мълчи, ве! Виж как сега изведнъж ще заобича лавандулата и ще ти иска да ѝ посадиш клонче в саксията /на двора/...

                                Причина за горното е фактът, че не споменаваш от кого ще са близнаците:

                                - вариант А - от този, който плаща и носи покупките /разбира се, че той може и още нещо - трето/..

                                - вариант Б е по-сложен: млада...баба...

                                Лавандулата - единствено възможен вариант! Много по-безболезнен... /точно за такива случаи хората казват: голям залък лапни - дъхава лавандула на прозорчето - полей!/ ... и се кръсти - "лошото" да не влиза... , но като помисли човек - не е чак толкова лошо, една млада баба да попее на внучето си и да го полюлее, зер младите са все заети - то лекции, то живот - тежък и непосилен...

                                Наздраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X