IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Ти да си мълчиш щото имаш важни задачи. Съсредоточи се!
    Приказването ич не ми пречи на съсредоточаването.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение
      ей михлюзи, ай наздраве
      Е, с кво? Нищо не си сложил на масата.

      Коментар


      • ей михлюзи, ай наздраве

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

          И аз благородно излъгах,а също и на късмет свързах ел.схемата.Английския ми е кат на гугъл-преводачка, но на МКС-а не се говори,а се дебне...

          Абе лъжат ни, че сме почти идеални кандидати,но истината е,че ако сички се дигнем Горе,нема кой да копа тук Долу!


          Ти сигурен ли си, че това не е няква кампания против пренаселеността на Земята. Наздраве за находчивите социалинженерни начинания!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            Май ги изментих, че мога права 15 набирания.
            И аз благородно излъгах,а също и на късмет свързах ел.схемата.Английския ми е кат на гугъл-преводачка, но на МКС-а не се говори,а се дебне...

            Абе лъжат ни, че сме почти идеални кандидати,но истината е,че ако сички се дигнем Горе,нема кой да копа тук Долу!



            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Прехвърля те, щот е чувал за прословутата женска солидарност.
              Наздраве, Lelq!
              Ти да си мълчиш щото имаш важни задачи. Съсредоточи се!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                Я тука бързо попълнете теста!

                https://ria.ru/infografika/20170728/...381.html?inj=1

                На издържалите,Честито,стягайте се за Полет - https://www.youtube.com/watch?v=C2IJHAuZULA

                На останалите,Наздраве,продължаваме със Земните Мъки - https://www.youtube.com/watch?v=Z42c61nwdZo
                Спартакистчо, бил съм бил с малко над 35, та...... иначе съм почти готов за полет. Само разстоянието до Луната не съм уцелил, но кога те пратим до там, ще пуснеш един лъч го измерим по-точно. Май ги изментих, че мога права 15 набирания. Поне от 15 години не съм пробвал. А ти пиши от Луната, Марс или поне от МКС. Шти пратим бутилка водка.

                Коментар


                • Я тука бързо попълнете теста!

                  https://ria.ru/infografika/20170728/...381.html?inj=1

                  На издържалите,Честито,стягайте се за Полет - https://www.youtube.com/watch?v=C2IJHAuZULA

                  На останалите,Наздраве,продължаваме със Земните Мъки - https://www.youtube.com/watch?v=Z42c61nwdZo
                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Разбира се, че ще й строша очилата. Инак не мога да стигна до очите й и да ги издера.
                    Наздраве!
                    Кратка схватка с Кака и горка асистентка е просната на студентската банка. Наздраве за бойните дисциплини!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Аз не се оплаквам. Ти реши, че имам нужда от някакви неща и те оставих да ми ги сервираш. Щом ме прехвъряш на нея считам, че според теб вече нямам нужда от грижите ти. Та наздраве по случая!
                      На думи съм готов се грижа за цялото човечество. Наздраве за виртуалния алтруизъм!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Аз не се оплаквам. Ти реши, че имам нужда от някакви неща и те оставих да ми ги сервираш. Щом ме прехвъряш на нея считам, че според теб вече нямам нужда от грижите ти. Та наздраве по случая!
                        Прехвърля те, щот е чувал за прословутата женска солидарност.
                        Наздраве, Lelq!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Не забравяй да й строшиш очилата най-демонстративно. Голяма обида за хабилитирано лице. Ако не носи очила, свали своите и с рамките й почисти ушите. Да те чува по-ясно. Пък ако все още не дочува, то е ясно - УНГ. Наздраве за разбирателството!

                          Разбира се, че ще й строша очилата. Инак не мога да стигна до очите й и да ги издера.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Ако още се оплакваш, включи се в мъстителната акция на Кака и ще се почувстваш облекчена. Наздраве за зова на справедливостта.
                            Аз не се оплаквам. Ти реши, че имам нужда от някакви неща и те оставих да ми ги сервираш. Щом ме прехвъряш на нея считам, че според теб вече нямам нужда от грижите ти. Та наздраве по случая!
                            Attached Files

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto
                              Привет банда Обедна почивак няма ле Хайде който обядвал -обядвал и да казва наздраве
                              Преци, пак влизаш с бутонките в глезените. Чиче тамън легна да подремне и ти надувааш тръбата да навдига манерката, де я ползва хем за приспивателно, хем за приспивна песен, хем за възглавка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                То не е важно какво има в буркана, стига да предизвика желаният от инсекта ефект. За сега опитите са неуспешни. Ориентира ли се към химията, съм го закъсала .
                                Наздраве Кръчма!
                                Ако още се оплакваш, включи се в мъстителната акция на Кака и ще се почувстваш облекчена. Наздраве за зова на справедливостта.

                                Коментар

                                Working...
                                X