IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Наздраве, Lelq!
    Наздраве, tnm!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      Благодаря! Ще почерпя, а после ще гледам, кой ще се подмаже на Lelq и кой не
      Наздраве, Lelq!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
        Ей го, на!!! С чужда пита помен прави!
        Наздраве!

        П.П. Да са ни живи и здрави всички Безценни, които прекрачват прага на Кръчмата!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
          Благодаря! Ще почерпя, а после ще гледам, кой ще се подмаже на Lelq и кой не


          Зависи какво се разбира под понятието подмазване... Не се разбира кое е за предпочитане: да се- или да не се подмазваме... Имам усещането, че независимо от тълкуването - всичко ще е под ножа.

          Чичо няма да се /да те/ ПОДмаже, а направо ще те РАЗ-маже..

          ПОД-маже..., НАД-маже..., ЗАД-маже - чичовците имат фантазия... /от всичко, което ти дават - само мотиката не трябва да хващаш.../

          Наздраве за имениците! Мноооого Антонии днес, де - не може човек да се размине от желаещи да почерпят /и да бъдат целувани - също/..., каквото дойде, добре дошло!

          Коментар


          • Благодаря! Ще почерпя, а после ще гледам, кой ще се подмаже на Lelq и кой не
            Attached Files

            Коментар


            • Честит Имен Ден на всички Велики личности във Форума !

              Да са живи и здрави !

              Да вземат пример от Тарантул, кви черпни прави ! Историята ще ги помни и повтаря !

              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Утре с онова праси, дето го открадна при откриването на председателството, с него ли ще черпиш за честит имен ден?
                Наздраве!
                Наздраве на именяците! Черпа!
                https://www.youtube.com/watch?v=LRMR...FKuJRrD1tc0M80
                https://www.vbox7.com/play:5205c2b224

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Начи, Тарантулата много ме изнерви....

                  Шъ прай той течен шоколад с корички от портокал....Ще залива с него пълнени смокини със сиренце и боровинки.....
                  Ще маже душичката ненагледна на Лелчето с таз амброзия....
                  Ще подкупва неустоимото желание на Тянка да похапне сладко от рая....
                  А за мен кво остава.....? Коя тънка струна от благинките на живота да дръпна ...?

                  Няма ... и в склада на Колето няма.....

                  Наздраве !
                  Да ви е сладко !
                  Портокалови корички нема. От малък ги не понасям. И никого нема мажа и подкупвам, ами ше си ги ям. Сервирам кога всички са фиркани и строго предупреждавам че са тончов експеримент. Като така, половината се отказват ги опитат, а другите плюскат и си мълчат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Начи, Тарантулата много ме изнерви....

                    Шъ прай той течен шоколад с корички от портокал....Ще залива с него пълнени смокини със сиренце и боровинки.....
                    Ще маже душичката ненагледна на Лелчето с таз амброзия....
                    Ще подкупва неустоимото желание на Тянка да похапне сладко от рая....
                    А за мен кво остава.....? Коя тънка струна от благинките на живота да дръпна ...?

                    Няма ... и в склада на Колето няма.....

                    Наздраве !
                    Да ви е сладко !
                    Опа.
                    Чичка, по тънак лет си тръгнал... дазнайш...
                    (В СКЛАДА ИМА ВСИЧКО)
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                      със сняг ли го пиеш туй... Наздраве )


                      Прочетох, че сте коментирали как се пие узото и се сетих, че узото не трябва да се замразява на кристали. Препоръчват да бъде хладно за желащите, но с температура, над нулата. Това обясняват с факта, че от ниските температури /под нулата/ се разграждала разтворената в узото смола, която впоследствие вече не може да се свърже така, както е в оригиналната напитка /смолата- или маслените извлеци - може химиците да ползват по-различна терминология/.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Преди малко правих шоколадов сос за овъргаляне у него на пълнени сушени смокини. И понеже много остана, устата ми лепне. Утре ще е тежък ден... и вечер... и нощ.
                        Утре с онова праси, дето го открадна при откриването на председателството, с него ли ще черпиш за честит имен ден?
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Начи, Тарантулата много ме изнерви....

                          Шъ прай той течен шоколад с корички от портокал....Ще залива с него пълнени смокини със сиренце и боровинки.....
                          Ще маже душичката ненагледна на Лелчето с таз амброзия....
                          Ще подкупва неустоимото желание на Тянка да похапне сладко от рая....
                          А за мен кво остава.....? Коя тънка струна от благинките на живота да дръпна ...?

                          Няма ... и в склада на Колето няма.....

                          Наздраве !
                          Да ви е сладко !

                          Ти пък като си се заоплаквал като кВо беше там - като млада невеста за... работа... Хайде малко по-скромно, де! ))

                          Нали девизът ти на входа на рая /вилата/ бил: "Всяка събота - събУта!"

                          Пък и нали черито почва скоро да зрее...

                          Коментар


                          • Начи, Тарантулата много ме изнерви....

                            Шъ прай той течен шоколад с корички от портокал....Ще залива с него пълнени смокини със сиренце и боровинки.....
                            Ще маже душичката ненагледна на Лелчето с таз амброзия....
                            Ще подкупва неустоимото желание на Тянка да похапне сладко от рая....
                            А за мен кво остава.....? Коя тънка струна от благинките на живота да дръпна ...?

                            Няма ... и в склада на Колето няма.....

                            Наздраве !
                            Да ви е сладко !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Абсурт! Късата каишка може да ни удуши. По-добре да се пробва на къс повод.
                              Наздраве!
                              абе и тъй може ... ама винаги под оЧо ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                Наздраве , наздраве ... вас требе чичо да ви държи на по къса каишка ... кой знае какви ше ги забъркате , ако ви остави човек за една следобедна дрямка !
                                Абсурт! Късата каишка може да ни удуши. По-добре да се пробва на къс повод.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X