IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    И за жени не е. Сняг, виелица ... добре съм с тез компактни форми, щот инак павета трябваше да слагам по джобовете.
    Наздраве!
    Фнимавай, щото компактната форма, съчетана със сфероидна, може те изтъркаля към подлите полендаци от тиквените бостани. И току виж и теб за тиква взели. Не че не ти отива. Наздраве за “Всяка тиква да си знае колко й дълга опашката"!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

      Абе вие балканджиите не сте много по работата , ми се чини ... нито по тая , нито по другата ...
      Ъхъ, правилно си разбрал. Ние сме по удоволствията.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Знам, знам. Аз затова съм казала, че първо му дай на чужденеций дърво, завършващо накрая с желязо /мотика, лопата, брадва .../, пък после му гледай сеира.
        Наздраве!
        Абе вие балканджиите не сте много по работата , ми се чини ... нито по тая , нито по другата ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          Да , ама лозето не ще молитва ами мотика ! Па от много наздраве буренясва ...
          Знам, знам. Аз затова съм казала, че първо му дай на чужденеций дърво, завършващо накрая с желязо /мотика, лопата, брадва .../, пък после му гледай сеира.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Само като прочета думичката "работа" и всичкия ми ентосиазъм се изпарява.
            Наздраве!
            Да , ама лозето не ще молитва ами мотика ! Па от много наздраве буренясва ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

              Еми намалете малко "наздравето" , па се заловете за работата , дет с ръце не се работи...
              Само като прочета думичката "работа" и всичкия ми ентосиазъм се изпарява.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Тцъ! Не се получава. Кметицата интродуцира 200 семейства братчеди да ни оправят демографията, но пак сме с отрицателен прираст. Мъкаааа!
                Наздраве!
                Еми намалете малко "наздравето" , па се заловете за работата , дет с ръце не се работи...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                  Верно ли чак павета бЕха нужни с тоя вЕтър днес?! Сняг...?! Това по североизтока ли е?
                  УжасТ! Така като ме четеш, дали имам нищо общо с Чужденеция!? Там са роби на труда, бре.
                  Аз съм по-разхайтената част на Родината. Баш у центъра ми е хабитата.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    И за жени не е. Сняг, виелица ... добре съм с тез компактни форми, щот инак павета трябваше да слагам по джобовете.
                    Наздраве!
                    Верно ли чак павета бЕха нужни с тоя вЕтър днес?! Сняг...?! Това по североизтока ли е?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      Добро утро сред бурите и ураганите! Некои останаха без покрив над главата, а вий драпате Наско да почерпи. Е, ако ще черпи да почерпи, че още не съм хапвал, освен една петифурка, коя съвсем ме отказа. Но гладът пълзи. А вън не е за мъже. Наскоооо...
                      И за жени не е. Сняг, виелица ... добре съм с тез компактни форми, щот инак павета трябваше да слагам по джобовете.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        Е таман ше са заемат с нещо полезно у тъмното ...белким пооправят демографската криза......спиране на тока и нета ше ни спаси кат нация ...стига да не подпишем Истанбулската конвенция , че тогаз вече си еВа мамата , кат наизлязат секакви полове и караконджоли ...
                        Тцъ! Не се получава. Кметицата интродуцира 200 семейства братчеди да ни оправят демографията, но пак сме с отрицателен прираст. Мъкаааа!
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          Е таман ше са заемат с нещо полезно у тъмното ...белким пооправят демографската криза......спиране на тока и нета ше ни спаси кат нация ...стига да не подпишем Истанбулската конвенция , че тогаз вече си еВа мамата , кат наизлязат секакви полове и караконджоли ...
                          Игнор и поставиха на конвенцията Наздраве, с домашна грозданка!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            В половината хабитат няма ток. Автохтоните обитатели ринат мокър сняг и отправят привети до родата по майчина линия на служителите от Енерго про.
                            Наздраве, Lelq!
                            Е таман ше са заемат с нещо полезно у тъмното ...белким пооправят демографската криза......спиране на тока и нета ше ни спаси кат нация ...стига да не подпишем Истанбулската конвенция , че тогаз вече си еВа мамата , кат наизлязат секакви полове и караконджоли ...

                            Коментар


                            • Добро утро сред бурите и ураганите! Некои останаха без покрив над главата, а вий драпате Наско да почерпи. Е, ако ще черпи да почерпи, че още не съм хапвал, освен една петифурка, коя съвсем ме отказа. Но гладът пълзи. А вън не е за мъже. Наскоооо...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                В половината хабитат няма ток. Автохтоните обитатели ринат мокър сняг и отправят привети до родата по майчина линия на служителите от Енерго про.
                                Наздраве, Lelq!
                                Направо бедствено при вас.

                                Коментар

                                Working...
                                X