IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чиче,наздраве! Сипи ми 5 десерта по 25 грама, че да удавя на екс мъката по двата ми изтрити без обяснение поста от оптимизма и политиката!
    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      ти го овърза Айде наздраве с още едно двойно от авантата
      Малечко черпи....Браво !

      пп Даже и на аванта, пак едно малко 25 гр за десерт...

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Аааа, убаво, убаво.......
        Кът съм на 25 мг, силна гроздова ракия, се замислих да не би да овържеш думичките боза и мъж в некакво словосъчетание....

        Наздраве, Лелче !
        ти го овърза Айде наздраве с още едно двойно от авантата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Ехххх, добре! Какво друго ми остава.

          Това става, ама когато ме заведеш на сладкарница. Сипи ми сега едно голямо питие от бутилката на maverik. С чужда пита, помен да направиш.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Хм, истински мъже? Млад момък съм аз, тепърва ще възмъжавам. Обръснах мъха, от утре пускам мустаки. Виж чичетата, дано могат го още, поне на външен вид го докарват. Костюмче, лоденче, бомбе, пенсне и бастонче. Сички дрешки и аксесоари поради крайна здравна необходимост.


            Чак пък 'сички....
            Само колан на кръста, бинт на разширената вена и стяга на лакътя....

            пп Кът се знам себе си, тебе жаля....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Друго имах предвид с бозата , но щом си рекъл за мъжете, няма да споря. Наздраве, 4i40
              Аааа, убаво, убаво.......
              Кът съм на 25 мг, силна гроздова ракия, се замислих да не би да овържеш думичките боза и мъж в некакво словосъчетание....

              Наздраве, Лелче !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Еххх, Лелче.....
                Истинска боза има, но истински мъже ..тц...( останахме само аз и дъртия Трак...)

                Наздраве за добрите спомени !
                Хм, истински мъже? Млад момък съм аз, тепърва ще възмъжавам. Обръснах мъха, от утре пускам мустаки. Виж чичетата, дано могат го още, поне на външен вид го докарват. Костюмче, лоденче, бомбе, пенсне и бастонче. Сички дрешки и аксесоари поради крайна здравна необходимост.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Еххх, Лелче.....
                  Истинска боза има, но истински мъже ..тц...( останахме само аз и дъртия Трак...)

                  Наздраве за добрите спомени !
                  Друго имах предвид с бозата , но щом си рекъл за мъжете, няма да споря. Наздраве, 4i40

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    И сега има истинска боза.
                    Ще се възползвам от почерпката, че другото дет са го сервирали, много съмнително изглежда . Наздраве!
                    Еххх, Лелче.....
                    Истинска боза има, но истински мъже ..тц...( останахме само аз и дъртия Трак...)

                    Наздраве за добрите спомени !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                      Като си спомня..., едно време..., бозата с банички я пиехме..., времена..., хубави времена..., бяха...! Сега и бозата не е боза..., кеКса го наричаме мъфин...
                      И сега има истинска боза.
                      Ще се възползвам от почерпката, че другото дет са го сервирали, много съмнително изглежда . Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                        Като си спомня..., едно време..., бозата с банички я пиехме..., времена..., хубави времена..., бяха...! Сега и бозата не е боза..., кеКса го наричаме мъфин...
                        https://www.youtube.com/watch?v=e1HrZAuIzKU
                        https://www.youtube.com/watch?v=Uqs9pDHuVHE
                        https://www.youtube.com/watch?v=cnDgvk3-gy8
                        https://www.youtube.com/watch?v=ebKgjEF79vs
                        Last edited by Trakatrak'; 05.12.2017, 18:52.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          На теб на кво друго ти прилича? Много обичам. Ако некои са вдигнали захарта, аз все още се справям. Докога ли?
                          Като си спомня..., едно време..., бозата с банички я пиехме..., времена..., хубави времена..., бяха...! Сега и бозата не е боза..., кеКса го наричаме мъфин...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                            Я по един ром за цЕлата кръчма! Наздравеееееееее!

                            Къде го? Избега да го не разреждат с кола дьевачките..

                            П.п. Той па се появил като видял, че в кръчмата няма девчонки.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                              Трак, това боза с мъфини ли е, бре...?!? ))))))))))))
                              На теб на кво друго ти прилича? Много обичам. Ако некои са вдигнали захарта, аз все още се справям. Докога ли?

                              Коментар


                              • Я по един ром за цЕлата кръчма! Наздравеееееееее!

                                Коментар

                                Working...
                                X