IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Добре де ше поръчам - стихове от старите ленти ..
    https://www.youtube.com/watch?v=JcmSiGsr6qw

    Наздраве,Преци!

    Извън темата - протежето на сакса много бързо потъна - http://en.boerse-frankfurt.de/etp/Ex...9000011163/ITF

    Гледам в темата на флагмана,че от скука или от див спекулативен бяс, сте се отдали на вълнобройство.....

    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Добре де ше поръчам - стихове от старите ленти и наздраве на хабитатя
      Браво ! Ше те черпя една малка мастика ...със сух таратор .

      Коментар


      • Добре де ше поръчам - стихове от старите ленти и наздраве на хабитатя
        Слънце ли грее, дъжд ли вали, вятър ли вее сиви мъгли, сняг ли навява преспи, тъга... Ана ми дава свойта ръка. . Вървим си ние двамата: аз, малкият, тя - голямата; пет пари не даваме, приказки си съчиняваме...
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Добра вечер Кръчма! Наздраве или Неназдраве !?
          Нема ли да поръчаш първо ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Добра вечер Кръчма! Наздраве или Неназдраве !?
            Най добре е Наздраве!!!
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Добра вечер Кръчма! Наздраве или Неназдраве !?
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Мустаки има ли? Засукани? Я, не се излагай! Чичи от три дена го убеждава да се полово врътне, че Чичи да ти направи изненада голяма. Утре, другиден го чакай с колет с дюлева в ръка или по телепорта - ще ти се телепортира около суджуците. Внимавай го не изпуснеш, че тия помощнички закусыват непрестанно и особено маат изсушен суджук.
                Това няма да е помощница, а навлек някакъв. Не щъ го.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                  Де го тоя сняг бре,от га чакам,тука ни издуха мозъците...

                  Блазе ви....

                  Акар,от туй масло няма ли да ме разкара????

                  Дей сервитьотката,ше сменям поръчката,сакам вино вече
                  Остави се ... Десетина сантиметра сняг и хабитата - бедства. Децата обаче се радват. Извадиха шейнит, цял ден се търкалят навън.
                  Чух, че и пистите по Узана са ги обработили. По-кльощавият има някви желания в тая насока, но съм му наложила възбрана.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                    Де го тоя сняг бре,от га чакам,тука ни издуха мозъците...

                    Блазе ви....

                    Акар,от туй масло няма ли да ме разкара????

                    Дей сервитьотката,ше сменям поръчката,сакам вино вече
                    Пробвай. Може го ползваш с двойно предназначение. Наздраве за комплексното обслужване!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Ни щъ го. Тянка си има домашна помощница, подарък от по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието за един Осми март
                      Наздраве!
                      Мустаки има ли? Засукани? Я, не се излагай! Чичи от три дена го убеждава да се полово врътне, че Чичи да ти направи изненада голяма. Утре, другиден го чакай с колет с дюлева в ръка или по телепорта - ще ти се телепортира около суджуците. Внимавай го не изпуснеш, че тия помощнички закусыват непрестанно и особено маат изсушен суджук.
                      Last edited by Trakatrak'; 22.01.2018, 19:31.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Свато, денят много хубав. Мъглъ, незнайно точно от къде се сипе пуфкаф сняг. Идилия.
                        Наздраве!
                        Де го тоя сняг бре,от га чакам,тука ни издуха мозъците...

                        Блазе ви....

                        Акар,от туй масло няма ли да ме разкара????

                        Дей сервитьотката,ше сменям поръчката,сакам вино вече
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Да не си посмял да го дискриминираш, пресираш и депресираш. Вземи го за секретарка и да почва да прави кафе и палачинки. Като му се наситиш, прати го на Тянка да помага. Като домашна помощница. Наздраве за резервните варианти в секса и джендъра?

                          П.п. И да не го обръснете, ей.
                          Ни щъ го. Тянка си има домашна помощница, подарък от по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието за един Осми март
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Днес много се хилих с един образ...
                            Идва и ми вика - шефе, ставам джендър и си сменям пола.....Може да съм с брада и да заглеждам булките, но ще се пиша жена...
                            Бах маа му - що бре ?
                            Е как що - ще се пенсионирам по рано.......

                            Наздраве !
                            Да не си посмял да го дискриминираш, пресираш и депресираш. Вземи го за секретарка и да почва да прави кафе и палачинки. Като му се наситиш, прати го на Тянка да помага. Като домашна помощница. Наздраве за резервните варианти в секса и джендъра?

                            П.п. И да не го обръснете, ей.

                            Коментар


                            • Днес много се хилих с един образ...
                              Идва и ми вика - шефе, ставам джендър и си сменям пола.....Може да съм с брада и да заглеждам булките, но ще се пиша жена...
                              Бах маа му - що бре ?
                              Е как що - ще се пенсионирам по рано.......

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Не знам дали ще чакате 5 млн години, но японците какви роботизирани кукли са измислили ...мани, мани...Никога не казват "не"...Има-нема след 5г са тук......
                                Много добре. А дали ще им се отдава готвенето и прането, че съвсем да рахатясаме откъм домашни задължения!?
                                Наздраве!

                                П.П. Не че е проблем да си поръчаш храна за вкъщи и да си занесеш дрехите на химическо, ама ...
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X