IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    В лека мускулна треска съм. Преди три дни ходих в един парк и там на външните уреди реших да се раздвижа, ама съм се разпуснал твърде тази зима. Глей и ти нещо се не преумориш, че идва време за пресаждане на мушкатата. Наздраве за почивката от почивката!


    Там има едни млади дами, с джогинг-костюмарата, които помагат на закъсалите в раздвижването, но не си попаднал на тях... В Южния, или срещу Националния стадион...

    Все пак, мускулната треска трябва да ти е от заничането под храстите, за да търсиш някоя скрита снайпериСКа /габрУУчанка/... Не казвай в кой парк точно ходиш, за да не те изгубим преждевременно като редовен клиент на кръчмата. Аз от "Наздраве" - не съм чувАл да се Фаща мускулна треска..., па и сервитьорките не зная да се разхождат със снайпери между масите...


    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Направо се газира /както думат тийнейджърите/
      Наздраве!

      П.П. Как е язвата!? А подаграта!?
      В лека мускулна треска съм. Преди три дни ходих в един парк и там на външните уреди реших да се раздвижа, ама съм се разпуснал твърде тази зима. Глей и ти нещо се не преумориш, че идва време за пресаждане на мушкатата. Наздраве за почивката от почивката!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Мдааа, тормозът с филми на ужаса най-ефективен. Навремето съспенса го изографисвали по стените на черквите. Сега го разказват като шегичка. После й се смеят зловещо и гледат последиците с насиняването. Наздраве за чичините неволи! Нема може спи спокойно.
        Направо се газира /както думат тийнейджърите/
        Наздраве!

        П.П. Как е язвата!? А подаграта!?
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Прибира се леля от командировка в странство, ляга на спалнята, обръща се наляво, после надясно, след това по гръб и внезапно подскача: - Кой е спал в леглото ни?!?
          4i40.– Да му се не види и матрака с мемори пяна ...
          Наздраве!
          Мдааа, тормозът с филми на ужаса най-ефективен. Навремето съспенса го изографисвали по стените на черквите. Сега го разказват като шегичка. После й се смеят зловещо и гледат последиците с насиняването. Наздраве за чичините неволи! Нема може спи спокойно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Прибира се леля от командировка в странство, ляга на спалнята, обръща се наляво, после надясно, след това по гръб и внезапно подскача: - Кой е спал в леглото ни?!?
            4i40.– Да му се не види и матрака с мемори пяна ...
            Наздраве!
            Мании, тръпки ме побиха и надеждите се изпариха..

            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Не постя, прошка не искам, на чуждо не отказвам....

              пп Готвят ново чистилище за мен ...Мислят мъки неземни...

              Наздраве !
              няма да си сам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Ти не постиш ли?
                Не постя, прошка не искам, на чуждо не отказвам....

                пп Готвят ново чистилище за мен ...Мислят мъки неземни...

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Обидчийка и спамаджийка ...!!! УжасТ...

                  Отказвам да пия на една маса с такива 'ора ....

                  пп Начии, да се слага матрака....

                  Наздраве !
                  Прибира се леля от командировка в странство, ляга на спалнята, обръща се наляво, после надясно, след това по гръб и внезапно подскача: - Кой е спал в леглото ни?!?
                  4i40.– Да му се не види и матрака с мемори пяна ...
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Обидчийка и спамаджийка ...!!! УжасТ...

                    Отказвам да пия на една маса с такива 'ора ....

                    пп Начии, да се слага матрака....

                    Наздраве !
                    Ти не постиш ли?

                    Коментар


                    • Обидчийка и спамаджийка ...!!! УжасТ...

                      Отказвам да пия на една маса с такива 'ора ....

                      пп Начии, да се слага матрака....

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Видният чужденеций ме подведе. Гледам кви глупости пише и никой не го трий и си викам - сега е момента и аз да се включа компетентно.
                        Наздраве, Lelq!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          А честито! Мен у други теми като ме трият не ми дават обяснение що. Ти пак с привилегии Наздраве, tnm!
                          Видният чужденеций ме подведе. Гледам кви глупости пише и никой не го трий и си викам - сега е момента и аз да се включа компетентно.
                          Наздраве, Lelq!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Добро утро на целокупната клиентала на Кръчмата!

                            След като си простихме, може да започнем със заяжданията с нова сила. Времето гадно и предразполага към кофти номера и удари под пояса.
                            Наздраве!

                            П.П. Да са оплача! Един път да пиша у друга тема и да ме изтрия, щото съм спамела и съм сипела обиди. Де вика Арахната, време е да се свие едно гнездо за бяла лястовица на стрехата на Инвестор, че то голяма мъка те тука, те.
                            А честито! Мен у други теми като ме трият не ми дават обяснение що. Ти пак с привилегии Наздраве, tnm!

                            Коментар


                            • Наздраве и от мен! Присламчвам се на масата на Грую, щото и аз не постя и си маам тия три неща. А имам и запазено място в топлата, долна страна. Който се чувства засегнат, ако иска да прости, аз нама какво да ви прощавам, щото според мен не сте съгрешили Наздраве с червено вино на пиещите!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Откъде да знам!? Аз кокошка само у тенджера съм виждала.

                                П.П. Чужденеций, вземеш да влезеш у пътя, че с това твое триене, на Политика взе да прилича Кръчмата. Цялата си я изпъстрил в секси розово.
                                У тенджерата влиза ...

                                Коментар

                                Working...
                                X