IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро !

    Чета постовете от фчера и гледам за любоФ сте започнали да пишете....( дъртии, дъртиии...)
    Нашите Тигридии павонии не са за таквиз работи...
    С тях само наздравици и благи слова са разрешени !!! ( жалко )

    Наздраве !

    Коментар


    • Кръчмето още се е не пробудило, та няма гръмки реакции, клетви и ругатни. Да се порадваме на тишината.
      https://www.youtube.com/watch?v=Bcx8...SkD1&index=126
      https://www.youtube.com/watch?v=EqIpkMDRjYw
      https://www.youtube.com/watch?v=T2T5_seDNZE

      https://www.youtube.com/watch?v=l0whZ5J9hlM
      Last edited by Trakatrak'; 21.02.2018, 11:14.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


        ТвоАта либоФ - мноО интересна стана... Ти си имаш с нея приказката, но мен ме постави в центъра на ситуацията.... На това му се вика преФърляне на отговорност. НЕма такива: носи си сам отговорностите - както и не поделяй куршума с ближния, защото траекторията му сочи само към теб... ПРедавай се, докато е време. Тя може да ти прости. За песа - не гарантирам. За всеки случай го погледни мило, но - надей се тВа да има и ефект.

        Предварително можеш да се запишеш в хор "Бодра смяна" и да ни пуснеш клипче тук с изпълнения - ще те аплодираме бурно...
        ДОЛНИЯ ТЕКСТ ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ КАКИ
        Ти пък, ЛИБОФ, чак дотам. Недей вдига самочувствието на това шило. С Чичи само я въздигате, пък после се дърпате. Единият не щял в спалнята, искал в банята. Другият не щял в харем, падал си по свободната любов в хипибивак. Ще я уморите тая кака ви угажда на щенията. Я, двамата под строй в Габроу да строите на старшинката пристройка, да има де да ви настани. И да се спогаждате с Чичи, ей.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Еййй, събрахте се. Кака ще се възрадва задето друго габърче ще е до нея. Дано не й домъчнее за топките ти. Иначе без тях гените не пречат. Ай, наздраве за новото харе-харе-рем-съчетание. Бих те посъветвал и Чиче вземеш те придружи. Него няма нужда му режете топките, що и без това спаружени от дълголетие.

          ТвоАта либоФ - мноО интересна стана... Ти си имаш с нея приказката, но мен ме постави в центъра на ситуацията.... На това му се вика преФърляне на отговорност. НЕма такива: носи си сам отговорностите - както и не поделяй куршума с ближния, защото траекторията му сочи само към теб... ПРедавай се, докато е време. Тя може да ти прости. За песа - не гарантирам. За всеки случай го погледни мило, но - надей се тВа да има и ефект.

          Предварително можеш да се запишеш в хор "Бодра смяна" и да ни пуснеш клипче тук с изпълнения - ще те аплодираме бурно...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            Тъй като съм половин габровец по бащина линия - няма шанс за нормална връзка - може и гените ни да са в известна степен преплетени... Имам - тамошно - имотЕ и СЕ ме търсят разни да им ги продавам, но тЕхната /по разни причини/ - нЕма А стане... Пък и в Габрово от няколко години не съм стъпвал, въпреки много хубавите ми спомени от детството...

            Предвид горното - у кака /си/ - се отърквай ти, а също и кандидатствай за вакантното място на евнуха в харема ѝ в Габрово... Не е необходимо да ѝ пишеш - нито CV, нито мотивационно писмо: ще те вземе без интервю, от раз: само ще проследи погледа на псето към пакета ти - и си вътре...
            Еййй, събрахте се. Кака ще се възрадва задето друго габърче ще е до нея. Дано не й домъчнее за топките ти. Иначе без тях гените не пречат. Ай, наздраве за новото харе-харе-рем-съчетание. Бих те посъветвал и Чиче вземеш те придружи. Него няма нужда му режете топките, що и без това спаружени от дълголетие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Добре де, само опитвах. Явно ще трябва те навивам с други примамки. Но ти се осъзнай все пак. Важна роля ти отреждам. Може пък и у Кака се отъркаш докато свисти ножа между краката. Пък ако си хубавец, ще се застъпим те вземе за евнух в нейния харем. Наздраве за сближаването ти със строгата, ала несправедлива Тянка!

              Тъй като съм половин габровец по бащина линия - няма шанс за нормална връзка - може и гените ни да са в известна степен преплетени... Имам - тамошно - имотЕ и СЕ ме търсят разни да им ги продавам, но тЕхната /по разни причини/ - нЕма А стане... Пък и в Габрово от няколко години не съм стъпвал, въпреки много хубавите ми спомени от детството...

              Предвид горното - у кака /си/ - се отърквай ти, а също и кандидатствай за вакантното място на евнуха в харема ѝ в Габрово... Не е необходимо да ѝ пишеш - нито CV, нито мотивационно писмо: ще те вземе без интервю, от раз: само ще проследи погледа на псето към пакета ти - и си вътре...

              Коментар


              • Аз пък от 1999 г, назад, спомени нямам:

                https://www.youtube.com/watch?v=q0Zb8QqXo0A

                Тогава някви двама един след друг декламираха приветствия ама така и не разбрах за какво става дума....

                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Ти пък трябва да смениш ника си с Наивник - 2. Смяташ, че ще отида на явно заколение при песа, за да му държа реч, докато сам ти отмъкваш наденицата? И от това "ще спечеля" бъдещото си тънко гласче и липсата на интерес към заоблените дамски форми и разните други подробности? Еее, ама много си вЕрваш!!!

                  Много си вЕрваш на фантазиите!

                  По-скоро точният куршум ще преметне, бягайки - твоите топки и ще ги върже на фльонга около вратлето ти, докато тъпчеш в устата си - наденицата - и едва ли ще можеш да преглътнеш поредната хапка... И точно тогава песът ще те довърши, но пък ще придобиеш възможности в пеенето на високите октави...
                  Добре де, само опитвах. Явно ще трябва те навивам с други примамки. Но ти се осъзнай все пак. Важна роля ти отреждам. Може пък и у Кака се отъркаш докато свисти ножа между краката. Пък ако си хубавец, ще се застъпим те вземе за евнух в нейния харем. Наздраве за сближаването ти със строгата, ала несправедлива Тянка!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Ти си симпатяга, ще привлечеш вниманието. И докато се изкажеш, вече ще съм бегал. Както и топките ти. Затова пък ще запишем речта ти в златния фонд на апашите. А Кака ще носи цвекя... на топките ти. Наздраве за закръглените форми! За каквото и да служат.

                    Ти пък трябва да смениш ника си с Наивник - 2. Смяташ, че ще отида на явно заколение при песа, за да му държа реч, докато сам ти отмъкваш наденицата? И от това "ще спечеля" бъдещото си тънко гласче и липсата на интерес към заоблените дамски форми и разните други подробности? Еее, ама много си вЕрваш!!!

                    Много си вЕрваш на фантазиите!

                    По-скоро точният куршум ще преметне, бягайки - твоите топки и ще ги върже на фльонга около вратлето ти, докато тъпчеш в устата си - наденицата - и едва ли ще можеш да преглътнеш поредната хапка... И точно тогава песът ще те довърши, но пък ще придобиеш възможности в пеенето на високите октави...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Пенционер! Тръгнал с 4i40 да се майтапи.!?
                      Наздраве!
                      Аааа, Чичи за Будашеща 1956-а впечатления споделя. Наздраве за спомени от миналите животи!
                      П.п. И до пенция още много ми остава.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Виж сега, една друга окупация помня съвсем смътно - Прага 1968. После за Афганистан 1979 бях вече гимназиал. Но да не се отпускам повече, че за малко спомени черпиш с драмска ракия, та да си ги пазя.
                        Пенционер! Тръгнал с 4i40 да се майтапи.!?
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Чеки да бъзна Тракалото тук, макар да твърди, че не бил съвремник на "окупацията" на Беломорието през ВСВ - да не се окаже по-чичо от чичо направо ще взема да купя една шам шамия от Горния порой на някоя Яна или Жана, както се пее в песента, но да не ме чуе жената, че имаше едно време една жана. Та наздраве с драмска ракия - картинки няма да слагам, че маляшкото ми иде възнанагорно, ама нали е спиртосано - става
                          Виж сега, една друга окупация помня съвсем смътно - Прага 1968. После за Афганистан 1979 бях вече гимназиал. Но да не се отпускам повече, че за малко спомени черпиш с драмска ракия, та да си ги пазя.

                          Коментар


                          • Чеки да бъзна Тракалото тук, макар да твърди, че не бил съвремник на "окупацията" на Беломорието през ВСВ - да не се окаже по-чичо от чичо направо ще взема да купя една шам шамия от Горния порой на някоя Яна или Жана, както се пее в песента, но да не ме чуе жената, че имаше едно време една жана. Та наздраве с драмска ракия - картинки няма да слагам, че маляшкото ми иде възнанагорно, ама нали е спиртосано - става
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Да видим, правилно ли съм те разбрал:

                              1. Според теб кучето било окръглено и отлежало. Не е ясно какво точно гарантира това?
                              2. Едва ли съм фен на подобни експерименти от вида "Морозов" - проверка на подробностите /напред/, докато ти отнасяш наденицата.
                              3. Сигурен ли си, дали от съседен храст няма да те застигне "приятелският" куршум - поздрав от стопанката, която толкова много обича да бъде прецаквана?



                              Извън горното, защо не помисли - да кажем - за по-добър сценарий: нещо по-саможертвоготовно от мен и... да кажем - без топки?
                              Ти си симпатяга, ще привлечеш вниманието. И докато се изкажеш, вече ще съм бегал. Както и топките ти. Затова пък ще запишем речта ти в златния фонд на апашите. А Кака ще носи цвекя... на топките ти. Наздраве за закръглените форми! За каквото и да служат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Хм, то окръглено и отлежало като стопанката. Но щом искаш да провериш, ще те пуснем напред. Дано после не викаш “Кученце, върни ми топките, върни ми ги.“ Наздраве за опитните бели мишлета!

                                Да видим, правилно ли съм те разбрал:

                                1. Според теб кучето било окръглено и отлежало. Не е ясно какво точно гарантира това?
                                2. Едва ли съм фен на подобни експерименти от вида "Морозов" - проверка на подробностите /напред/, докато ти отнасяш наденицата.
                                3. Сигурен ли си, дали от съседен храст няма да те застигне "приятелският" куршум - поздрав от стопанката, която толкова много обича да бъде прецаквана?



                                Извън горното, защо не помисли - да кажем - за по-добър сценарий: нещо по-саможертвоготовно от мен и... да кажем - без топки?

                                Коментар

                                Working...
                                X