IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    В тоя сняг и тая виелица не тръгвам за Стара Загора. Независимо, че връх Св. Никола е част от работното ми място, днес не ми е на сърце да го превалям. Затова ще се доверя на нашата строга и справедлива модература.
    Наздраве!
    Арменския поп го търси в Стамбул. Наздраве за старата столнина от къде най-дълго са ни управлявали.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

      И на арменския поп. Помага.
      В тоя сняг и тая виелица не тръгвам за Стара Загора. Независимо, че връх Св. Никола е част от работното ми място, днес не ми е на сърце да го превалям. Затова ще се доверя на нашата строга и справедлива модература.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Манипулатор!!! Отивам да се оплача на уважаемата модература.
        Наздраве!
        И на арменския поп. Помага.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Споко Лелче !
          Ся, няма да воювате за един стол..Бъдете хипари - правете любов а не война там нейде в ъгъла ....

          пп Искам да е топло и слънчево...
          Ще, ще ... Няма да минат три, четири месеца и желанието ти ще се сбъдне.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Добре правиш, че го разхождаш. Така сланинката по-шарена става. На центъра водиш ли го? На концерти? Да е културно като стопанката. И после кога опитваме суджука от него да си припяваме от музикалното прасешко. Наздраве за хуманното отглеждане на животните!
            Манипулатор!!! Отивам да се оплача на уважаемата модература.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Съчетайте ги, така най-добре.
              Аз до преди малко пРАсето разхождах, щот кьощавият е във физиологическа невъзможност. Ама по-едрата 1/3 ми правеше компания. Знаеш, мразя да ми е гадно само на мен.
              Наздраве!
              Добре правиш, че го разхождаш. Така сланинката по-шарена става. На центъра водиш ли го? На концерти? Да е културно като стопанката. И после кога опитваме суджука от него да си припяваме от музикалното прасешко. Наздраве за хуманното отглеждане на животните!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Не капризнича, по мъжко е май, ама добре ми дойде. Наздраве , tnm!
                От излюпването и аз съм с дилемата на Грую - спорт или креват ... Пък може и да ги съчетая , да не се мина
                Наздраве и на останалите посетители и персонал (в СКЛАДА)
                Съчетайте ги, така най-добре.
                Аз до преди малко псето разхождах, щот кьощавият е във физиологическа невъзможност. Ама по-едрата 1/3 ми правеше компания. Знаеш, мразя да ми е гадно само на мен.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Ъгълът си е мой! Ама айде, от мен да мине [ATTACH=CONFIG]n3303685[/ATTACH]
                  Споко Лелче !
                  Ся, няма да воювате за един стол..Бъдете хипари - правете любов а не война там нейде в ъгъла ....

                  пп Искам да е топло и слънчево...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение


                    Като свършите с мацката от Израил, дайте и на мен едно кафе! В ъгъла съм!!!
                    Кво стаа тука бе. Амазонките ли се завърнаха? И сега кво? Ще ни водят под строй да таковаме. А Чиче като не може вече, до стената ли ще го възправят, макар с омекнали кунки.

                    Коментар


                    • Добро утро !
                      Честит празник на Груеца ( на патерици ) !
                      Винаги да е един гледан, лъскав, плодовит и расов кон !

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                        Като свършите с мацката от Израил, дайте и на мен едно кафе! В ъгъла съм!!!
                        Ъгълът си е мой! Ама айде, от мен да мине Click image for larger version

Name:	tursko-kafe.jpg
Views:	1
Size:	45.2 КБ
ID:	3303685

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          За здравето на Грую ще си затворим очите и ще пием това, което е сложил на масата. Друг път ще капризничим с теб.
                          Наздраве, Lelq!
                          Не капризнича, по мъжко е май, ама добре ми дойде. Наздраве , tnm!
                          От излюпването и аз съм с дилемата на Грую - спорт или креват ... Пък може и да ги съчетая , да не се мина
                          Наздраве и на останалите посетители и персонал (в СКЛАДА)

                          Коментар




                          • Като свършите с мацката от Израил, дайте и на мен едно кафе! В ъгъла съм!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Дубрутру.

                              Леля,дай кафето първо,много рано за питиета,Груеца,следобед най рано го чакай да се излюпи.
                              Eх, Емиле, за тая приказка заслужаваш да те почерпя, ама пусто не е вярна. Че даже жената организирала семейна фотосесия, та ще трябва и да се бръсна, че с този кръвнишки вид в момента съм само за снимки, но нейсе. Сега съм пред дилема - фитнес следобяд или да взема да му легна, ако децата позволят

                              П.С. А Джеймисъна си е класика в жанра, но толкова рано в неделя съм виждал се пие само бира, мастика или шампанско - първите 2 не ги понасям, та затова като руския цар, както се казва, с по едно Мойетче - да събудя спомена от последното и емоциите покрай него

                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                                Грую, да си жив и здрав и да помнят името ти!
                                пп. Взе, че ми хареса любимото ти питие. Едва ли ще ми стане любимо , ама не е лошо
                                За здравето на Грую ще си затворим очите и ще пием това, което е сложил на масата. Друг път ще капризничим с теб.
                                Наздраве, Lelq!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X