IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ама ти вярно бодро крачиш към пенцията. Добре, че имаше и други клипове дуета, та да сфана времевия диапазон кога си ергенувал. Малеей, малеей!!
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Уффф! Стига философства, а сипи едно голямо Бакарди. Позамръзнах днес, струва ми се.
      Бакарда ли? Ето, те ще ти сипят текила.
      https://www.youtube.com/watch?v=TJXpLIcw6PY
      https://www.youtube.com/watch?v=VSQjx79dR8s

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Баш кефът си има цена. Висока!

        Уффф! Стига философства, а сипи едно голямо Бакарди. Позамръзнах днес, струва ми се.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Кефът цена няма. Пък и аз пари не пръскам, щото все някой се излъгва, та ми поръча бутилка.
          Наздраве!
          Баш кефът си има цена. Висока!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            Другият е илюзорен: днес го има, а утре вече не е точно кеф...

            /но може и да греша/
            Аде бе ... друго си е ръка да пипне !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Чужденеций, тук сме на диаметрално противоположно мнение. Като и по много други казусЕ.
              Наздраве!

              П.П. Дан ти е свършила гумичката? Напоследък не триеш.
              И туй няма смисъл ... нали е виртуално всичко тука .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                За виртуалния не съм много убеден ...

                Другият е илюзорен: днес го има, а утре вече не е точно кеф...

                /но може и да греша/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  За виртуалния не съм много убеден ...
                  Чужденеций, тук сме на диаметрално противоположно мнение. Като и по много други казусЕ.
                  Наздраве!

                  П.П. Дан ти е свършила гумичката? Напоследък не триеш.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Кефът цена няма.
                    За виртуалния не съм много убеден ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Щом си самопризнаваш, аз какво да кажа. Наздраве с водка и да ти е сладко!

                      Ето тая е за без пари, пък хич не е лоша. Стика си пръскала семейното имане по карибски меласи.
                      Кефът цена няма. Пък и аз пари не пръскам, щото все някой се излъгва, та ми поръча бутилка.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Ако си имаше на понятие от физиологията на Баба Меца, въобще нямаше да се хилиш. Продължителност на живота около 25 години, достигат полова зрялост на 4 - 5 години, раждат през 3 - 4 години ... Ти сметни колку пъти става мама и колку пъти - баба.
                        Наздраве!

                        П.П. Кога те свие ишиаса, моля те да споделиш. Да може и аз да се посмея.
                        Щом си самопризнаваш, аз какво да кажа. Наздраве с водка и да ти е сладко!

                        Ето тая е за без пари, пък хич не е лоша. Стика си пръскала семейното имане по карибски меласи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                          Тука сте 'се некакви интелигентни пияници ...
                          Тоест ..... пиячи
                          Тия с парите са пиячи .......... горките бедняци са пияници и алкохолици
                          Отплеснах се !
                          Да вдигна една наздравица от моя край ................ !!
                          '' Ше пиете ли като 'ората или ........ да го вада ""
                          .................................................. ....................................
                          Никога , никой не е стигал до ..... второто
                          Пишман-мераклии са ...

                          Коментар


                          • Тука сте 'се некакви интелигентни пияници ...
                            Тоест ..... пиячи
                            Тия с парите са пиячи .......... горките бедняци са пияници и алкохолици
                            Отплеснах се !
                            Да вдигна една наздравица от моя край ................ !!
                            '' Ше пиете ли като 'ората или ........ да го вада ""
                            .................................................. ....................................
                            Никога , никой не е стигал до ..... второто

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              Мълча си и нищо не казвам, дума не продумвам, звук не отронвам. Безшумно се хихикам.
                              Ако си имаше на понятие от физиологията на Баба Меца, въобще нямаше да се хилиш. Продължителност на живота около 25 години, достигат полова зрялост на 4 - 5 години, раждат през 3 - 4 години ... Ти сметни колку пъти става мама и колку пъти - баба.
                              Наздраве!

                              П.П. Кога те свие ишиаса, моля те да споделиш. Да може и аз да се посмея.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Еййй, срам, Грую да ме засече като младок и любител историчар. Трябва си призная, че тая история ми съвсем далечна вече, що не съм бил даскал и не съм я преговарял.
                                Това вече е приказка, Трак -жив и здрав, за такава почерпка проблеми не правя във фактологията.
                                Наздраве! Аз след малко излизам да рина сняг, че всичките съседи са по-големи мърди и от мен - смятай за какъв невероятен мързел иде реч
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X