IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тихо се сипе първият сняг,
    нежно нашепва: сипи си пак!
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Дума не съм издумала за изглаждането на мозъчните ти гънки. На всеки може да се случи.
      Наздраве!
      Не си издумала, ама ме биеш по главата с дебели книги, дано изгладиш и последните гънки. И ме черпиш с боздуган (биричка с коняче), съвсем да думка вътре тъпаня.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Така де, Асен, който май се водеше Йоан Асен. Забравил съм вече, но ти си трай и не се подигравай на средно младите момчета. Наздраве за вариативността на паметта!
        Дума не съм издумала за изглаждането на мозъчните ти гънки. На всеки може да се случи.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Трак, остаряваш, къв Калоян, той ромейци в Трябва няма как да допусне - рязал им е тиквите дооооста по на юг. Ванко Асен си е ванко Асен, иначе казано Белгун, на адаша брат му Та той е бастисал Исакчо в Тревненския проход или поне така казват.
          Еййй, срам, Грую да ме засече като младок и любител историчар. Трябва си призная, че тая история ми съвсем далечна вече, що не съм бил даскал и не съм я преговарял.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Тцъ! Битката е през 1190 година. Не ще да е Калоян. Той по-късно ги млати ромеите.
            Наздраве!

            Така де, Асен, който май се водеше Йоан Асен. Забравил съм вече, но ти си трай и не се подигравай на средно младите момчета. Наздраве за вариативността на паметта!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Е, Колчо нале е менажер, що и кръчмата да не е менажерия? Вълчо не съм го пропуснал, но дебне той Кума Лиса под псевдонима Чиче. Йоан Асен, това Калоян ли ще рече. Май той се нещо се беше сражавал с тоя Ангел?
              Тцъ! Битката е през 1190 година. Не ще да е Калоян. Той по-късно ги млати ромеите.
              Наздраве!


              Last edited by tnm; 26.02.2018, 17:08.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Е, Колчо нале е менажер, що и кръчмата да не е менажерия? Вълчо не съм го пропуснал, но дебне той Кума Лиса под псевдонима Чиче. Йоан Асен, това Калоян ли ще рече. Май той се нещо се беше сражавал с тоя Ангел?
                Трак, остаряваш, къв Калоян, той ромейци в Трябва няма как да допусне - рязал им е тиквите дооооста по на юг. Ванко Асен си е ванко Асен, иначе казано Белгун, на адаша брат му Та той е бастисал Исакчо в Тревненския проход или поне така казват.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Това не е Кръчма, а същинска менажерия. Сал Кумчо Вълчо си изтървал из цялата навалица.
                  Наздраве!

                  П.П. На пролет Баба Меца ще дойде, ама няма да е сама. С две мечета ще е.

                  П.П.П. Преди няколко седмици една група млади ентосиасти от Трявна решиха да ми покажат новия паметник, отбелязващ мястото на битката между Иван Асен и Исак Ангел. Едвам издрапахме в снега. Паметникът - нищо особено. Ама като се загледах по снежната покривка, видях, че първо Баба Меца му е фърлила едно око, подир нея - Кумчо Вълчо.
                  Е, Колчо нале е менажер, що и кръчмата да не е менажерия? Вълчо не съм го пропуснал, но дебне той Кума Лиса под псевдонима Чиче. Йоан Асен, това Калоян ли ще рече. Май той се нещо се беше сражавал с тоя Ангел?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Под твари не визирам хюман индивиди. Твари са милите хлебарки, любезните мишлета, коварните котета, два-три таралежа, дворното куче, което пускаме се стопли, кокошчици няколко, доставящи яйчица направо в тигана, след тях лисичка една, де ги проследява, навън чакат също ред за покана два чакала, лисунгер и добре че Баба Мецана още не е станала, на напролет и тя ще наобикаля. Интернационална кръчма е това, няма шега.
                    Това не е Кръчма, а същинска менажерия. Сал Кумчо Вълчо си изтървал из цялата навалица.
                    Наздраве!

                    П.П. На пролет Баба Меца ще дойде, ама няма да е сама. С две мечета ще е.

                    П.П.П. Преди няколко седмици една група млади ентосиасти от Трявна решиха да ми покажат новия паметник, отбелязващ мястото на битката между Иван Асен и Исак Ангел. Едвам издрапахме в снега. Паметникът - нищо особено. Ама като се загледах по снежната покривка, видях, че първо Баба Меца му е фърлила едно око, подир нея - Кумчо Вълчо.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      Това, с "другите твари" - не го намирам за сериозно... Нали не мислиш, че определението има връзка с Конвенцията от Стамбула - града голЕма?

                      Всъщност, ако ме питаш, то, според мен "другите твари" понамирисват доста повече от мъжете..., но това си е лично мнение.
                      Под твари не визирам хюман индивиди. Твари са милите хлебарки, любезните мишлета, коварните котета, два-три таралежа, дворното куче, което пускаме се стопли, кокошчици няколко, доставящи яйчица направо в тигана, след тях лисичка една, де ги проследява, навън чакат също ред за покана два чакала, лисунгер и добре че Баба Мецана още не е станала, но напролет и тя ще наобикаля. Интернационална кръчма е това, няма шега.
                      Last edited by Trakatrak'; 26.02.2018, 16:45.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Знаех си аз, че не смърдят само мойте партенки. Но то пък каква кръчма, ако не намирисва на мъже и други твари. Това да не е будоар? Ако има оплаквания, отивай до Стара Загора /според Кака/ или до Стамбул /според моята преценка/.

                        Това, с "другите твари" - не го намирам за сериозно... Нали не мислиш, че определението има връзка с Конвенцията от Стамбула - града голЕма?

                        Всъщност, ако ме питаш, то, според мен "другите твари" понамирисват доста повече от мъжете..., но това си е лично мнение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Аха, напоследък е зачестил с изявите в Кръчмата и Колето ще ни простуди, от постоянното проветряване.
                          Слагай дърва в камината
                          Знаех си аз, че не смърдят само мойте партенки. Но то пък каква кръчма, ако не намирисва на мъже и други твари. Това да не е будоар? Ако има оплаквания, отивай до Стара Загора /според Кака/ или до Стамбул /според моята преценка/.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Добро утро, клиентела на Кръчмата!
                            Обичам сняг и дъжд, мразя вятър и силно слънце. Може да изляза на една разходка из Природата днес, стига да има кой да ми уйдиса на акъла.
                            Наздраве!

                            Заявките се правят от предния ден - не се научИхте в таА кръчма... /в другите кръчми отдавна знаят "правилата"/...

                            Ако знаех, че търсиш уйДИСВАНЕ на акъла - можех да припаля трактора и да мина да те взема, но без извънгабаритни товари във вид на омразните ми рошльовци... ))

                            Всъщност, съвсем забравих, че съм без работа, а и от мухата - правя слон /най-малко/... ))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Хитра си тиии, нагъваш кроасаните запушила нос и чакаш още. А този приятел познаваш ли го?
                              Аха, напоследък е зачестил с изявите в Кръчмата и Колето ще ни простуди, от постоянното проветряване.
                              Слагай дърва в камината

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Никакъв проблем не беше - реално като заметнеш хафтоматя като онази девойка и не усещаш въобше какво се случва зад гърба ти, а ваденето на пълнителя става за по-малко от секунда. Едно цъкване, което в силаната музика не се чува, и си готов Аз дори съм губил автомат, като катерихме известната височина Цицата в Разград - пълзяхме нагоре, автоматът ми на гърба, но нещо се откачил, защото се скъсала там една кукичка на ремъка и дори не съм разбрал, Добре че нямаше голяма трева, та лесно го намерих, но в такива моменти трудно разбирап какво става.

                                Абе големи истории имам от казармата, но да не отегчавам дамите. Само ще кажа, че и сексът не е бил мираж (какви девойки имаше на Китайското посолство и на Словашкото - огин), и един трансджендър почти го пребих, като ми дойде с предложение да ми доставял ласки (на посолсвата на ул. "Шипка", тогава ремонтираха Канала и нямаше движение по улицата), и импулсния телефон на еврейското посолство го разцепихме (говореше се за 10 000 лева сметка), и на купон в Стидентски съм ходил с автомата, а финала Франция-Бразилия го гледахме цялата рота пълзешком с пълно бойно - абе наистина голяма веселба беше. Спомени.

                                Сега ще се разходя да хапна една пържола, че някой трябва и пъртина до Мола да направи
                                Не ми се разправя в публичен форум. Но и по нашето затегнато време имаше замайващи въображението издънки. Пък един пощаджия от левата писта почти, макар женен, ни показваше на апаратче диафилми с цомби. Голям майтап! Айде, да се не изпускам, че имаше и компромати достойни. Ако се съберем на някоя форумна запивка, може да се разприказваме. Макар че аз много не помня. Пфу, пак се издъних пред Чиче. Наздраве за казармените халтури!

                                Коментар

                                Working...
                                X