IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако някой знае за евтин, но качествен "подарък" за Тарантул да се обади....Аз черпя....

    Просто съм загрижен за другарчето.....

    http://www.blitz.bg/zdrave/uchenite-...ews585705.html

    Коментар


    • Поздравявам нашта Кака да се ободри и да не се обезсърчава на трудовото поприще. Може пък да пропее на международна сцена.
      https://www.youtube.com/watch?v=CziHrYYSyPc

      Коментар


      • https://m.youtube.com/watch?v=VJ5mPzdfV14

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

          Аз, вода пия само като съм на планина...
          ...
          Кръчма без политиканстване, коли, фудбул и жени/маже, НЕКА КЪК да функцьонира...
          налЕ...
          Явно ти не си ме разбрел, ама нейсе. Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Не се прави на вода ненапита. Аман от политикани!
            Аз, вода пия само като съм на планина...
            ...
            Кръчма без политиканстване, коли, фудбул и жени/маже, НЕКА КЪК да функцьонира...
            налЕ...
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

              Паек,
              ... земи една хладна Загорска
              и ...
              Да земеш се държиш сполучливо...
              Щот тука е КРЪЧМА, ней европарламенто...
              ... акомеразбираш ПРАЕЛНО..
              Не се прави на вода ненапита. Аман от политикани!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                Паек,
                ... земи една хладна Загорска
                и ...
                Да земеш се държиш сполучливо...
                Щот тука е КРЪЧМА, ней европарламенто...
                ... акомеразбираш ПРАЕЛНО..
                Аз у европарламента съм бил, даже на сесия ме водиха, ама в стола им няма свинско ( а така се бях наточил на евродепутатски кюфтета) - само риба, пиле и теле Иначе потна бира и там се сервира, ама без свинско не ми върви, дейш. Та у нашата Кръчма си е най-добре - кво ти дУша сака има
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Ти си трай, под тезгяха ще получиш стимулация, допълнителна материална. Може и потупване по рамото пред строя.
                  Паек,
                  ... земи една хладна Загорска
                  и ...
                  Да земеш се държиш сполучливо...
                  Щот тука е КРЪЧМА, ней европарламенто...
                  ... акомеразбираш ПРАЕЛНО..
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Така не е интересно. Друго си е ти да береш боровинката в единия край на храсталака, а от другата страна да е Баба Меца. Екшън и съспенс, дет се вика и високи нива на адреналина. Това на село никак не може се случи.
                    Наздраве!
                    Честно казано, в нашия балкан не съм срещал ни боровинки, ни мецани. Най-много в кръчмата да се подвизава една, ама тя по-опасна за Чиче, що си хрупва жилаво и отрудено, напояно с дюлевка. Наздраве и да ти е вкусен!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Вчера взех от Лидл боровинка и стамбулско грозденце. Боровинката ще ми е единствена, ако се захване, но ще мога дразна Чиче, че е зависим откъм Кака спрямо боровинките.
                      Ох, вчера "Дикая утка" пак ме изкефи, но що ли я смесих с домашнярка със сакъз? Проста тиква!
                      Така не е интересно. Друго си е ти да береш боровинката в единия край на храсталака, а от другата страна да е Баба Меца. Екшън и съспенс, дет се вика и високи нива на адреналина. Това на село никак не може се случи.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                        не.
                        офицянтките сасамо ЖЕНИ. УБАВИ (възпитани) ЖЕНИ.
                        Ти си трай, под тезгяха ще получиш стимулация, допълнителна материална. Може и потупване по рамото пред строя.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          То е неделимо а и той вече го отнесе
                          Ма, ти ще го развалиш човека и брака му ще потрошиш. Заради едно суши-муши. Простете му, той е улегнал вече... по Джей-Джей-Джеймисъна.
                          Last edited by Trakatrak'; 13.03.2018, 09:32.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Кефът - ясен / и все пак предвид възрастта ти е под въпрос/, но сладкото от диви ягоди отдавна свърши, от горски малини не правя, защото семената им много твърди ... Може ли от боровинки!? Брани нейде из дебрите на Централен Балкан.
                            Наздраве!
                            Вчера взех от Лидл боровинка и стамбулско грозденце. Боровинката ще ми е единствена, ако се захване, но ще мога дразна Чиче, че е зависим откъм Кака спрямо боровинките.
                            Ох, вчера "Дикая утка" пак ме изкефи, но що ли я смесих с домашнярка със сакъз? Проста тиква!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Лелчето....!

                              От теб малини и ягоди....Пък от мен кефа...пардон - кафето...

                              Наздраве !

                              пп Малий, как огладнях ...С тази вечеря в 18ч и тоз грейпфрут преди малко, направо ми стърже корема..
                              Кефът - ясен / и все пак предвид възрастта ти е под въпрос/, но сладкото от диви ягоди отдавна свърши, от горски малини не правя, защото семената им много твърди ... Може ли от боровинки!? Брани нейде из дебрите на Централен Балкан.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                                Коле, едвам го довлякох, ама целият е за теб! Толко се смях ..., че може и утре да получиш , ако си го изпиеш [ATTACH=CONFIG]n3310450[/ATTACH]
                                Леля !
                                Утре, за мача ще стигне...
                                БЛАГОДАРЯ !
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X