IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук явно каменните стени се срутили та си гневно умислена.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Тцц, пак си далеч от истината....
      Тянка може да е толкова засмяна, само кога гледа как по-едрата част от семейството копа треволяците на къра....
      И усмивката и някак си загадъчна кога му казва - Скъпи, ако може тези камъчета (10-15 килца) да ги положиш морно на онзи дувар, а онези ( 15-20 килограмовите) на другия, че ми се губи симетрията...

      пп Дай сега друга снимка, че един форумец дето правеше съчинения по картинка се загуби, та аз да го позамествам....УжасТТТ !
      Тази иийнтелектоалка става ли?

      Коментар


      • Тцц, пак си далеч от истината....
        Тянка може да е толкова засмяна, само кога гледа как по-едрата част от семейството копа треволяците на къра....
        И усмивката и някак си загадъчна кога му казва - Скъпи, ако може тези камъчета (10-15 килца) да ги положиш морно на онзи дувар, а онези ( 15-20 килограмовите) на другия, че ми се губи симетрията...

        пп Дай сега друга снимка, че един форумец дето правеше съчинения по картинка се загуби, та аз да го позамествам....УжасТТТ !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Убаво дее...Няма да ти разбърквам представите за Тянка, но как си я представях да кърши морно и ленно тяло в ритъма на таз музика.....

          Аз да ти пиша, не мога да си я представя, въпреки богатата ми и изпълнена с подробностти фантазия...

          Наздраве за неочакваните неща !
          Иииииии, верно бе! Така полегнала по-реалистична ми се чини, ама преди дваесе годинки. Сега да не почнеш търсиш машинка на времето се връщаш 20 години.

          Коментар


          • Убаво дее...Няма да ти разбърквам представите за Тянка, но как си я представях да кърши морно и ленно тяло в ритъма на таз музика.....

            Аз да ти пиша, не мога да си я представя, въпреки богатата ми и изпълнена с подробностти фантазия...

            Наздраве за неочакваните неща !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Ахъ, щот трябва баланс да има. Все пак ти разполагаш с физическа сила, а съм крехко и деликатно създание.
              Наздраве!
              Само че си отровна и заразна. Като тая зараза тука:
              https://www.youtube.com/watch?v=AYG1GngcLRY
              https://www.youtube.com/watch?v=IfdEMGU3zmc
              https://www.youtube.com/watch?v=1BynYIXLVKk
              https://www.youtube.com/watch?v=9SNT1Oz_lbc
              Last edited by Trakatrak'; 14.03.2018, 11:49.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Каква взаимност!? Аз съм беззъб и обезоръжен, а ти си въоръжена до зъби. На това ли му викаш равни начала и равен старт? Наздраве за градивното равенство на мъжа над жената!
                Ахъ, щот трябва баланс да има. Все пак ти разполагаш с физическа сила, а съм крехко и деликатно създание.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Сипвай в джобчетата да си имаш занапред.
                  цъ, всеки ден по едно !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Ти пое ангажимента! Не се опитвай да го пробутваш. Освен това ми хареса идеята на хаджи, излюпвам се и димящото кафе ме чака . Та май и аз ще се наредя с него. А ти се стягай, щото обичам разнообразието и да не ми сервираш всяка сутрин едно и също, като онова мохито дето месеци ми го предлагат
                    Сипвай в джобчетата да си имаш занапред.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Браво " Матросов", евала Тарантул...!
                      Като се наведа теб ще нацели. Имай го предвид. Наздраве за втория в редицата!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Знам, знам ... Нал за туй се радваш на взаимност.
                        Каква взаимност!? Аз съм беззъб и обезоръжен, а ти си въоръжена до зъби. На това ли му викаш равни начала и равен старт? Наздраве за градивното равенство на мъжа над жената!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Имаш една шоколадова торта, полята с шоколадов сироп и една чаша горещ шоколад от мен !!!

                          Благодаря! Добави и един портокал

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Ти сериозно ли тази година боледува толко? Май си по скоро недоволен Я се стегни, младеж!
                            Имаш една шоколадова торта, полята с шоколадов сироп и една чаша горещ шоколад от мен !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Винаги съм старал за теб и твоя рахатлък. Наздраве с водчица!
                              Знам, знам ... Нал за туй се радваш на взаимност.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Винаги съм старал за теб и твоя рахатлък. Наздраве с водчица!
                                Браво " Матросов", евала Тарантул...!

                                Коментар

                                Working...
                                X