IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Мир на праха на поредният физик!

    Като чета високоинтелектуалните размишления тук - не мога да не взема отношение...

    Ако и да е сериозна наука, физиката се гради на толкова предположения...

    19 милиарда години от /може би/ - Големият взрив...

    Физиката си е все още онзи голям трап, който "погълна" - точно като Черна дупка - толкова колеги в първи курс...

    Тогава елементарните частици бяха едно... Днес се оказва, че има и по-елементарни от тях /справка - Женева, ЦЕРН - с новият ускорител на частици/... Вероятно има още по-елементърни от кварките и лептоните...

    Е, какво казах? Едно нищо!

    Големият взрив... Big Bang...

    По тоя повод - сетих се за /ако и да не е съвсем на място/ - за "Теория на Големият взрив"...

    Може ли да каже човек, на кое точно му е времето във всеки един момент от време?


    Помните ли готините приятели и Шелдън?

    https://www.vbox7.com/play:ccae4704a...128&order=date

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Като твар низша, аз мразя физиците и космоса.....Толкова сме дребни, неуки и нищожни в тез космически сили и процеси, че направо се депресирам само като видях снимката на двете сблъскващи се галактики преди 2 дни или поглъщането на галактика от черна дупка....
      Не е красиво, ужасно е.....Хиляди светове и сигурно някакви твари изчезват ( анихилират се) за миг.....
      За физиците няма живот, има микро свят и макро свят.......Тва разумното по средата хия не ги интересува.....Важноот кога се е създале вселената и кога ще загине...
      Ден преди за умре, Хокинг каза - "най - после разбрах какво е имало преди големия взрив - създало се е времето..."

      Лека му пръст - дано види и края...

      Мир на праха на поредният физик!

      Като чета високоинтелектуалните размишления тук - не мога да не взема отношение...

      Ако и да е сериозна наука, физиката се гради на толкова предположения...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        Кръчмата, отсипвам малко и да пийнем по едно силно за големия Човек Стивън Хокинг, мозък, майсторът на черните дупки, гласът, който ни отваряше разума към Вселената и който днес пое своя път към звездите!
        Слушах с интерес думите му миналия септември в Лисабон на конференция, на която присъстваше и космическата човечка Сара, следях всяка нова статия от него през последните години...Дано намери своя начин и с Божията помощ да не спира да ни изпраща посланията си.
        RIP
        Като твар низша, аз мразя физиците и космоса.....Толкова сме дребни, неуки и нищожни в тез космически сили и процеси, че направо се депресирам само като видях снимката на двете сблъскващи се галактики преди 2 дни или поглъщането на галактика от черна дупка....
        Не е красиво, ужасно е.....Хиляди светове и сигурно някакви твари изчезват ( анихилират се) за миг.....
        За физиците няма живот, има микро свят и макро свят.......Тва разумното по средата хия не ги интересува.....Важноот кога се е създале вселената и кога ще загине...
        Ден преди за умре, Хокинг каза - "най - после разбрах какво е имало преди големия взрив - създало се е времето..."

        Лека му пръст - дано види и края...

        Коментар


        • За ценителите на свежа, млада, жизнерадостна и прекрасна.... музика !!!

          Наздраве !

          www.bbc.co.uk/programmes/b09vfd7l

          Коментар


          • Кръчмата, отсипвам малко и да пийнем по едно силно за големия Човек Стивън Хокинг, мозък, майсторът на черните дупки, гласът, който ни отваряше разума към Вселената и който днес пое своя път към звездите!
            Слушах с интерес думите му миналия септември в Лисабон на конференция, на която присъстваше и космическата човечка Сара, следях всяка нова статия от него през последните години...Дано намери своя начин и с Божията помощ да не спира да ни изпраща посланията си.
            RIP

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Добре, ша изчакаме да я подпишат.
              Хайде, нещо от твойта късна младост. Да си оправиш окомера, че Арахната съвсем те обърка с мойте снимки.

              www.youtube.com/watch?v=NCZuYS-9qaw
              Eeee, стига деее...
              Имай малко милост.....

              Благодаря и наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Ела, ела, не го щади. Пред дома му има лост, който може се ползва и за кръст, и за кол.
                П.п. Понеже забравям, реших, че аз съм те хвалебствал и надигнах шишето. Благодарско!
                Навлек.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Недей, че не е подписана Истанбулската конвенция и няма на кого да се оплача....
                  Наздраве !
                  пп Така се протегнах, че щях да падна от стола...
                  Добре, ша изчакаме да я подпишат.
                  Хайде, нещо от твойта късна младост. Да си оправиш окомера, че Арахната съвсем те обърка с мойте снимки.

                  www.youtube.com/watch?v=NCZuYS-9qaw
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Взема да дойда до Голямо село, та да ти наместя чакрите!? Какво ще кажеш?
                    Наздраве!
                    Ела, ела, не го щади. Пред дома му има лост, който може се ползва и за кръст, и за кол.
                    П.п. Понеже забравям, реших, че аз съм те хвалебствал и надигнах шишето. Благодарско!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Взема да дойда до Голямо село, та да ти наместя чакрите!? Какво ще кажеш?
                      Наздраве!

                      Недей, че не е подписана Истанбулската конвенция и няма на кого да се оплача....
                      Наздраве !
                      пп Така се протегнах, че щях да падна от стола...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Тцц, пак си далеч от истината....
                        Тянка може да е толкова засмяна, само кога гледа как по-едрата част от семейството копа треволяците на къра....
                        И усмивката и някак си загадъчна кога му казва - Скъпи, ако може тези камъчета (10-15 килца) да ги положиш морно на онзи дувар, а онези ( 15-20 килограмовите) на другия, че ми се губи симетрията...

                        пп Дай сега друга снимка, че един форумец дето правеше съчинения по картинка се загуби, та аз да го позамествам....УжасТТТ !
                        Взема да дойда до Голямо село, та да ти наместя чакрите!? Какво ще кажеш?
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                          Тук явно каменните стени се срутили та си гневно умислена.
                          Маникюрът си счупих, затова съм тъй потънала в мрачни помисли.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Черпя колегата, де ме хвалебстваше в една друга тема.


                            Наздраве!

                            П.П. Понеже не му знам предпочитанията, ще му се наложи да пие това, което на мен ми е на сърце.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Тук явно каменните стени се срутили та си гневно умислена.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Тцц, пак си далеч от истината....
                                Тянка може да е толкова засмяна, само кога гледа как по-едрата част от семейството копа треволяците на къра....
                                И усмивката и някак си загадъчна кога му казва - Скъпи, ако може тези камъчета (10-15 килца) да ги положиш морно на онзи дувар, а онези ( 15-20 килограмовите) на другия, че ми се губи симетрията...

                                пп Дай сега друга снимка, че един форумец дето правеше съчинения по картинка се загуби, та аз да го позамествам....УжасТТТ !
                                Тази иийнтелектоалка става ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X