IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Вола го яж ти. Аз теленца обичам
    Навремето един сърбин, мебелен търговец, викна сръбски готвач да сготви цял вол за купона по откриване на магазина му. Това е презентация на едро!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      [ATTACH=CONFIG]n3313314[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]n3313315[/ATTACH] Добро, мързеливо утро, Кръчма!
      идеалка си, сега да треснем и припознавачите, докато проспя мача, и ще е жик-так работата. Наздраве!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Аз съм на патица с кисело зелце. Но като добавя пържолата ще загладя косъма, а ти ще си останеш на голо винце. Чувала ли си я тая:
        Ой, винце голо, изяде ми воло!
        Вола го яж ти. Аз теленца обичам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
          [ATTACH=CONFIG]n3313314[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]n3313315[/ATTACH] Добро, мързеливо утро, Кръчма!
          Аз съм на патица с кисело зелце. Но като добавя пържолата ще загладя косъма, а ти ще си останеш на голо винце. Чувала ли си я тая:
          Ой, винце голо, изяде ми воло!

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	images (6).jpg
Views:	1
Size:	15.1 КБ
ID:	3313314 Click image for larger version

Name:	untitled_design_17_0.jpg
Views:	2
Size:	45.6 КБ
ID:	3313315 Добро, мързеливо утро, Кръчма!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Да знайш, че съм те докладвала където трябва, дето си ми разбил защитата на файса и си ми публикувал дълбоко интимните снимки насред Кръчмата. Очаквай фключване от онез с черните качулки.
              Наздраве!
              Клати ми се........ хамака. Голем кеф!
              П.п. Не знаех, че имаш файс, анфайс и профайл, но ще взема мерки. И ти вземай, че на това ветро чичето съвсем издухано ще е. На моя завет си е бурновито, кво ли е при вас или по Годечко?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Мдаа, литетатурно-исторически консултант съм му. Пише спомени за пътешествия по повърхността, релефа, кухините и водите на обширните тънкамънкини телеса. Очаква се да е бестселър. Наздраве за литературните успехи на чужд гръб и твойта кожа.
                Да знайш, че съм те докладвала където трябва, дето си ми разбил защитата на файса и си ми публикувал дълбоко интимните снимки насред Кръчмата. Очаквай фключване от онез с черните качулки.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Тцъ! Гинекологът ми жена. Но, дерматологът ми мъж. С него големи приключения, обаче човекът не издържа. Чак в Голямо село избяга от мен
                  Наздраве!
                  Мдаа, литетатурно-исторически консултант съм му. Пише спомени за пътешествия по повърхността, релефа, кухините и водите на обширните тънкамънкини телеса. Очаква се да е бестселър. Наздраве за литературните успехи на чужд гръб и твойта кожа.

                  Коментар


                  • ДОбрутро.

                    пускам кафенце и бегам.

                    хубав ден.
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Убаво, че е все пак зъбаря ти....
                      Щот можеше да е гинеколога ...
                      Наздраве !
                      Тцъ! Гинекологът ми жена. Но, дерматологът ми мъж. С него големи приключения, обаче човекът не издържа. Чак в Голямо село избяга от мен
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                        Когато седна на зъболекарския стол, моята зъболекарКА го настройва така, че тялото ми да е почти хоризонтално /легнало/.


                        Е, в легнало положение - какво друго /освен "глупости"/ - да говори мъж /зъболекар/ на жена?...

                        ... от друга страна, кога една зъболекарка би говорила глупости на легнал мъж?


                        От трета страна, ако постоянно ти говори глупости, предлагам да бойкотираш някои негови инструкции, например, когато ти каже "Изплюй!" - ти да глътнеш и да му обясниш със спокоен тон /напримеееер.../, че плюенето не е културно! /мама и тати така са те възпитали/...



                        В допълнение към подтемата, сещам се за оная /почти/ истинска история...

                        Малкото дете не иска да приеме нищо от онова, което майката опитва да постави в устата му... То плюе по пода... Тя се ядосва все повече, но запазва самообладание и убедително му говори:

                        - Когато устата е пълна - трябва да се преглътне. Не се плюе по пода!

                        Таткото, който в момента чете вестника си, но следи с интерес развитието на ситуацията, след последните напътствия на мама - повдига очи от вестника си и като че иска да добави нещо по темата, но тя го отрязва:

                        - Ти да мълчиш!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Моят зъболекар голям зевзек. Като седна на стола и като вземе да ми говори разни глупости, с глас се смея. Той пък ми се сърди, че съм развалила имиджа. Пациентите очаквали от кабинета му само рев да се чува.
                          Наздраве!
                          Когато седна на зъболекарския стол, моята зъболекарКА го настройва така, че тялото ми да е почти хоризонтално /легнало/.


                          Е, в легнало положение - какво друго /освен "глупости"/ - да говори мъж /зъболекар/ на жена?...

                          ... от друга страна, кога една зъболекарка би говорила глупости на легнал мъж?


                          От трета страна, ако постоянно ти говори глупости, предлагам да бойкотираш някои негови инструкции, например, когато ти каже "Изплюй!" - ти да глътнеш и да му обясниш със спокоен тон /напримеееер.../, че плюенето не е културно! /мама и тати така са те възпитали/...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Моят зъболекар голям зевзек. Като седна на стола и като вземе да ми говори разни глупости, с глас се смея. Той пък ми се сърди, че съм развалила имиджа. Пациентите очаквали от кабинета му само рев да се чува.
                            Наздраве!
                            Убаво, че е все пак зъбаря ти....
                            Щот можеше да е гинеколога ...
                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Айде и за дамите, че и зъболекарите са хора, което ми напомня, че трябва да ида при моята
                              Моят зъболекар голям зевзек. Като седна на стола и като вземе да ми говори разни глупости, с глас се смея. Той пък ми се сърди, че съм развалила имиджа. Пациентите очаквали от кабинета му само рев да се чува.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                НАШАТА КАКА МАМАТА СИ ТРАКА-ТРАКА!
                                Мераци, мераци ...
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X