IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро на всички! Вчера, понеже на последната кукла на големия лебед дадоха име на китка, отбелезахме Цветница и не съм се подвизавал тук. Днес имам огромното удоволствие да почерпя с кой каквото му душа сака- кеф виски, кеф рикийка, кеф ром (не цигане, алоу), мерло, траминер, естествено и бира. Може ивсичко - аз ше чиста и мета довечера, ако некой артиса, че го завием! Ай наздраве!
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Днес го давай по-яваш, щот в момента преживявам катарзис. Троен при това - счупих си единият нокът и се наложи да изрежа всичките; снощи съм забравила да прибера капките си за очи в хладилника и сега не знам стават ли или не; не мога да поръчам етиките за меда, щото антивирусната ми програма блокира сайта, от които ги поръчвам.
      Явно днес преди да стана съм била с лице към чаршафа и твърде вероятно е да съм стъпила на пода с левия, а не с десният крак.
      Наздраве!

      Емииии, то е лесно: трябвало е да се досетиш, когато ставаш - да махнеш чаршафа от лицето си, за да видиш с кой крак стъпваш...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        За теб сочните, за мен крехките. И внимавай некоя сочна круша не ти падне на главата и подобно Нютъна изобретиш всеобщото привличане на жените към мъжете.

        Дори в пожеланията си - голям скъперник го даваш! Защо пък една круша да ми падне..., ако може да са две?

        ...пък и защо да ми "пада"? Хората ги поднасят с подходяща подкрепа /поставка.../, а французите, които толкова мразиш, казват на тази подкрепа /например за круши/: soutien... Практични хора! На подкрепата, макар и за круши - дават име! Че то, какво друго има необходимост от подкрепа - че нещо не се сещам? Всичко друго може спокойно да си се носи /да плува/ в публичното пространство - за да пълни очите на околните...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Акъла да ти се вземе с некое нагло изявление хич не е трудно. Веднага почваш чистиш и смазваш карабината. Спокойно нерви и дишай дълбоко. 1 апрелий свърши, не се налага вече да черпиш.
          Днес го давай по-яваш, щот в момента преживявам катарзис. Троен при това - счупих си единият нокът и се наложи да изрежа всичките; снощи съм забравила да прибера капките си за очи в хладилника и сега не знам стават ли или не; не мога да поръчам етиките за меда, щото антивирусната ми програма блокира сайта, от които ги поръчвам.
          Явно днес преди да стана съм била с лице към чаршафа и твърде вероятно е да съм стъпила на пода с левия, а не с десният крак.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            В голяма грешка си!

            Младите /после/ НЕ стават гъсталаци!

            Младите /после/ - стават по-млади, по-хубави и не на последно място - по-сочни! .

            За теб сочните, за мен крехките. И внимавай некоя сочна круша не ти падне на главата и подобно Нютъна изобретиш всеобщото привличане на жените към мъжете.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Младите момичета може и да са цветя, ама после стават шубраци-гъсталаци къде се луташ какво точно искат и дали е баш така както го искат. Наздраве за обратите в женските желания и нежелания!

              В голяма грешка си!

              Младите /после/ НЕ стават гъсталаци!

              Младите /после/ - стават по-млади, по-хубави и не на последно място - по-сочни! .


              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                Честит празник на всички именици, но също и на всички дами във форума!

                Дамите са си цветята, призвани да ни радват в живота!



                п.п. Дамите-цветя - не винаги ни радват, но дори и само от време на време - достатъчно е..., все пак не трябва да губим борбеността си и да се отвличаме и превъзнасяме постоянно по цветните аромати..., "цветята" си дават сметка, че мъжете трябва да посрещаме и се справяме с трудностите - ето и затова ни мотивират с често нетрадиционното си и непредсказуемо поведение...

                п.п.п. Не напразно някой бе казал: "Непостоянство, твоето име е цвете!"..., пардон - май последното не беше цвете, а - жена... То е все едно!
                Младите момичета може и да са цветя, ама после стават шубраци-гъсталаци къде се луташ какво точно искат и дали е баш така както го искат. Наздраве за обратите в женските желания и нежелания!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Малееей, как ме развесели. Но..., и някви притеснения ме налегнаха. Забелязвам у теб първите наченки на деменция. Забравил си, че от мен нищо не може да се вземе, аз мога само получавам.
                  Наздраве!
                  Акъла да ти се вземе с некое нагло изявление хич не е трудно. Веднага почваш чистиш и смазваш карабината. Спокойно нерви и дишай дълбоко. 1 апрелий свърши, не се налага вече да черпиш.

                  Коментар


                  • Честит празник на всички китки и дървета ! Да са живи и здрави !
                    Много красота, аромат, фтички и пчелички около тях !

                    Наздраве, Наивнико !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Търпение имам предостатъчно, големият проблем при мен е, че когато вече получа нещото, след като съм чакал предостатъчно за него, правил съм мили очи, не съм забравил поводи и т.н. (основно за представителките на твоя пол иде реч), то ми е или скучно, или безразлично, или просто му е минало времето... С две думи загуба и на време, и на мат'риал

                      Та наздраве за случилите се точно навреме неща, останалото е история, а там тракащия има повече претенции от мен
                      Освен предпочитанието към цветните питиета, откривам и други неща, по които си приличаме. С теб сме типични хищници
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Честит празник на всички именици, но също и на всички дами във форума!

                        Дамите са си цветята, призвани да ни радват в живота!



                        п.п. Дамите-цветя - не винаги ни радват, но дори и само от време на време - достатъчно е..., все пак не трябва да губим борбеността си и да се отвличаме и превъзнасяме постоянно по цветните аромати..., "цветята" си дават сметка, че мъжете трябва да посрещаме и се справяме с трудностите - ето и затова ни мотивират с често нетрадиционното си и непредсказуемо поведение...

                        п.п.п. Не напразно някой бе казал: "Непостоянство, твоето име е цвете!"..., пардон - май последното не беше цвете, а - жена... То е все едно!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Търпение имам предостатъчно, големият проблем при мен е, че когато вече получа нещото, след като съм чакал предостатъчно за него, правил съм мили очи, не съм забравил поводи и т.н. (основно за представителките на твоя пол иде реч), то ми е или скучно, или безразлично, или просто му е минало времето... С две думи загуба и на време, и на мат'риал

                          Та наздраве за случилите се точно навреме неща, останалото е история, а там тракащия има повече претенции от мен
                          Че то всички са така

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Жив и здрав и наздраве!

                            Коментар


                            • Наздраве, Мамун, между другото, има една съвеЦка гимнастичка Мамун - честно казано ме кефи, въпреки фамилията и родословието
                              Обаче пусто не пия водка, та все виски, та виски. И вино не пия, но риба хапвам, та комбинацията ти е напълно ок. Наздраве!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Силно се надявам да си се въоръжил с необходимото търпение.
                                Наздраве!
                                Търпение имам предостатъчно, големият проблем при мен е, че когато вече получа нещото, след като съм чакал предостатъчно за него, правил съм мили очи, не съм забравил поводи и т.н. (основно за представителките на твоя пол иде реч), то ми е или скучно, или безразлично, или просто му е минало времето... С две думи загуба и на време, и на мат'риал

                                Та наздраве за случилите се точно навреме неща, останалото е история, а там тракащия има повече претенции от мен
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X