IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    С виски . В интерес на истината, аз не виждам какво ми е поднесъл, но предположих . Та може да си глътна и невидимото питие

    https://m.youtube.com/watch?v=ajVoeX4eqIQ
    Наздраве!
    Ми той инвестора докато отвори картинките.... и то питието сФрЪшило.... )))))))

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
      Наздраве, ама с кво?

      Леля, да не говориш за мартини, че гледам Трак ти е поднесъл ЪПсент...
      С виски . В интерес на истината, аз не виждам какво ми е поднесъл, но предположих . Та може да си глътна и невидимото питие

      https://youtube.com/watch?v=ajVoeX4eqIQ
      Last edited by Lelq; 20.04.2018, 23:55.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Наздравето (само ви пригласям, с водица ) Сега ще шофирам и не може. Приятно изкарване на вечерта! После може и аз да се включа
        Правилно - водица, за да е мирна главица Лек път! Ела после за наздраве!

        Коментар


        • Наздравето (само ви пригласям, с водица ) Сега ще шофирам и не може. Приятно изкарване на вечерта! После може и аз да се включа
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Наздраве, ама с кво?

            Леля, да не говориш за мартини, че гледам Трак ти е поднесъл ЪПсент...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Наздраве леля
              Наздраве !

              Коментар


              • Наздраве леля
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Тъй де, ама не са разхлаждащи, а разгорещяващи.
                  Първо разхлаждат, за да почувстваш по - добре топлината

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                    Пускам фурната да се загрява е отивам за задни джоланчета и бъчонка Радебергер.
                    Виж сега! Аз изповядвам едно специфично разклонение на минимализма - разточителен минимализъм
                    Имай търепение, да не предобрим нещата!
                    Да пием за размирното и безпринципно смесване на правилата и вкусовете!

                    Междувременно,

                    Джони Джели и Бони Тейлър


                    Като си спомня за ония сооооочни вурстове на Алекс в Берлин /Александерплац/, с оная - лееща се бира..., никакви джоланчета не бих погледнал! Наздраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                      Пускам фурната да се загрява е отивам за задни джоланчета и бъчонка Радебергер.
                      Виж сега! Аз изповядвам едно специфично разклонение на минимализма - разточителен минимализъм
                      Имай търепение, да не предобрим нещата!
                      Да пием за размирното и безпринципно смесване на правилата и вкусовете!

                      Междувременно,

                      Джони Джели и Бони Тейлър
                      Разточителен минимализъм със задно джоланче ми звучи като Франк Лойд Райт и неговият верен приятел Соколов или Ястребовски беше.
                      https://www.vbox7.com/play:0da396766c

                      Last edited by Trakatrak; 20.04.2018, 13:08.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Не само биричката е в зелено :р
                        Тъй де, ама не са разхлаждащи, а разгорещяващи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Лелче, много ти се е допила бира нещо. Навремето претенциозните пиячи предпочитаха бира в кафява наместо зелена бутилка, а прозрачната я гледаха направо с пренебрежение, дори отвращение.
                          Не само биричката е в зелено :р

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Добро утро, tnm!
                            При нас е схлупено , зелено и хладно Все едно денят е бутилка от зелено стъкло със студена и освежаваща напитка . И ако вали се надявам днес да се извали и най - късно утре по обяд, да грейне слънце. Щото ще бръмча на природа
                            Приятно изкарване! Аз понеже щот съм вампирясала /както правилно се изрази 4i40/, разходките из Природата ще ги откажа за известно време.
                            Наздраве, Lelq!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Минималист?! На джолан и бира?! По стара швабска рецепта? Е, хайде слагай, де.
                              Пускам фурната да се загрява е отивам за задни джоланчета и бъчонка Радебергер.
                              Виж сега! Аз изповядвам едно специфично разклонение на минимализма - разточителен минимализъм
                              Имай търепение, да не предобрим нещата!
                              Да пием за размирното и безпринципно смесване на правилата и вкусовете!

                              Междувременно,

                              Джони Джели и Бони Тейлър

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Добро утро, tnm!
                                При нас е схлупено , зелено и хладно Все едно денят е бутилка от зелено стъкло със студена и освежаваща напитка . И ако вали се надявам днес да се извали и най - късно утре по обяд, да грейне слънце. Щото ще бръмча на природа
                                Лелче, много ти се е допила бира нещо. Навремето претенциозните пиячи предпочитаха бира в кафява наместо зелена бутилка, а прозрачната я гледаха направо с пренебрежение, дори отвращение.

                                Коментар

                                Working...
                                X