IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Не знам кви защити от реклами съм си сложила на лафтопа, ама тоя блиц никога не ми се отваря.
    Наздраве!
    Ти си добре с незнанието....
    Щот аз със знанието съм за никъде.....Не мога да целя буквите на телефона.....Малък екран, нищо не видя.....Купих таблет...Пробвах на вилата да се включа...Не тръгна мобилната версия на Инвестора...Пак не видя и не целя буквите......Мъкаааа......Щях да го метна по гаргите....

    пп Както писа Наивника - с тази информационна неграмотност съм за никъде...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

      наздраве!
      Емо, да не би новата ти работа да е свързана със ЗХБГ....? ( Провадиеее, е мойта песен ...)

      Не в в Бургас, но на половина от Варна, нов бизнес, свързана е с горивата, добре платена ...

      пп Ако е така, да ти продам стотина иляди акции, за да имаш сурат да работиш там....( шегувам се )

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        случайно в кръчмата да се намират такива жи'отни...?
        https://www.blitz.bg/layfstayl/khoro...ews595602.html
        Не знам кви защити от реклами съм си сложила на лафтопа, ама тоя блиц никога не ми се отваря.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • случайно в кръчмата да се намират такива жи'отни...?
          https://www.blitz.bg/layfstayl/khoro...ews595602.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Безопасната игла най-трайно захваща.Що не боде. Наздраве за розите без бодли!
            Една роза като не боде и като не мирише, ич не ми я фали.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Наздраве за младите пръчове!
              наздраве!

              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Ех, Кръчма!
                Още един пропилян ден без любов хвърлихме в чувала.
                А слънцето пече!

                Ще се погрижа за теб!
                Брилянтно изпълнение на Джо Бонамаса. Просто велик!
                Кака Бет е твърде татуирана за вкуса ми, но е много добра!
                Поздравявам,
                Joe Bonamassa with Beth Hart - I'll Take Care of You

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Ще цоцаш на аванта. На такова ми мирише. От некое младо и наивно. Наздраве за младите пръчове!
                  Интересно, ама безплатен обяд няма!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    В никакъв случай не признавай! Дори на Шанел № 5 да миришеш - отричай! Кажи, че е от агнешкото...и излизаш сух! ))
                    Най-добре да каже, че мирише на Шинел номбър 5. Наздраве за новобранците!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Разбирачев, и ти ли взе да клониш към безопасните карфици!? Мъка, мъка, мъкаааа!
                      Наздраве!
                      Безопасната игла най-трайно захваща.Що не боде. Наздраве за розите без бодли!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Гледам, че гадаеш на животни, та да кажеш на мен какво ще ми се случи - ухапа ме коза. Бебе . И сега показалецът ми е двоен и пурпурен
                        Ще цоцаш на аванта. На такова ми мирише. От некое младо и наивно. Наздраве за младите пръчове!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Козата - чисто животно - значи - чистофайница се носиш, т.е. - всичко ти е подредено и блести...

                          Козата дава мляко - това не зная какво означава... Бебето - ясно е какво означава /много ще го обичаш!/

                          Показалецът - двоен, значи най-малко двойно ще ти скочи заплатата /хонорара/...

                          Пурпурен..., означава, че огромен пурпурен аметист ще ти подари онзи, който мисли за теб..., а този камък е на Стрелеца от първата декада: от 22 ноември до 01 декември...

                          И те живяли - в щастие и благоденствие - мноооого години!
                          Не ми харесва предсказанието ти . То по скоро наричане. Ма много тривиално, без капка въображение. Но, айде ще черпя за положените усилия . Click image for larger version

Name:	file_161846_1400137705.jpg
Views:	2
Size:	15.1 КБ
ID:	3326504

                          Коментар


                          • Добро утро, Кръчма! Един голям сладолед с едно малко кафе, ако може

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              ...........

                              Прибирам се и жената вика - миришеш на агнешко....Изтръпнах - в буквалния или преносния смисъл го изрече....

                              Наздраве за дзверовете !

                              В никакъв случай не признавай! Дори на Шанел № 5 да миришеш - отричай! Кажи, че е от агнешкото...и излизаш сух! ))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Добро утро !

                                Като подминавам с пренебрежение подмятанията за безопасните игли, ви пожелавам слънчево и свежо настроение !

                                Бахти времето....Слънчасах на вилата..Преди 2 седмици кучешки студ, вчера изгорях ...

                                Поне бирата се лееше като пролетен поток....

                                Наздраве !
                                А, ти още не си в тая група. Добре, че сръбският оператор те държи в кондиция, инак и ти може без време да се влезеш в редиците.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X