IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Наздраве на хората , който могат да се наслаждават на живота , и да забелязват неговата красота . Тези хора са най силно присъстват в тази тема.
    https://www.youtube.com/watch?v=fXys1CZ8whU
    Наздраве!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      А, тоз шедьовър е от младите, буйни година на Арахна. Кога е гонел момите из къпинака и не е дирил сметка, ще ли е изподран /от къпините, разбира се/.
      Наздраве!
      Наздраве на хората , който могат да се наслаждават на живота , и да забелязват неговата красота . Тези хора са най силно присъстват в тази тема.
      https://www.youtube.com/watch?v=fXys1CZ8whU

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение



        За измамните жени , провокирали създаването на този шедиовър.

        https://www.youtube.com/watch?v=Uuk6l3WwBG0

        Наздраве , макар че Франки е повече от наздраве и то в България по БНТ.
        А, тоз шедьовър е от младите, буйни година на Арахна. Кога е гонел момите из къпинака и не е дирил сметка, ще ли е изподран /от къпините, разбира се/.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          www.youtube.com/watch?v=xCFEk6Y8TmM
          НПървоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
          Измамни са жените. Знаят да лъжат тез доверчиви и прости същества мъжете. Наздраве за справедливия мъжки гняв!аздраве!


          За измамните жени , провокирали създаването на този шедиовър.

          https://www.youtube.com/watch?v=Uuk6l3WwBG0

          Наздраве , макар че Франки е повече от наздраве и то в България по БНТ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Измамни са жените. Знаят да лъжат тез доверчиви и прости същества мъжете. Наздраве за справедливия мъжки гняв!
            www.youtube.com/watch?v=xCFEk6Y8TmM
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Обещавам, обещавам ...
              Наздраве!

              П.П. Нали знаеш, че обещанието не като завещанието!?
              Измамни са жените. Знаят да лъжат тез доверчиви и прости същества мъжете. Наздраве за справедливия мъжки гняв!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Обещаваш ли?! Обезщетение ще искам, ако си ода надран без лавров венец от момини китки. Много ще ти се наложи черпиш.
                Обещавам, обещавам ...
                Наздраве!

                П.П. Нали знаеш, че обещанието не като завещанието!?
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Това, защото твоите къпини културни /т.е - селскостопанска култура/. Виж, ако са диво расли ... свят ще ти се завие от момите
                  Наздраве!
                  Обещаваш ли?! Обезщетение ще искам, ако си ода надран без лавров венец от момини китки. Много ще ти се наложи черпиш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Ти досиета на всички ли водиш ? Кой на колко е и колко пъти
                    За любов никога не е късно
                    Добро утро! Давай кафе!
                    Ма нали трябва да съм в час кой е по-опитен и бавно врял, що тя младежта само кипи и изпуска парата. Това си е почти геостратегия как да разкара Чиче към Дивото, а Начев към Карибите. Наздраве за съобразителност та!

                    Коментар


                    • Колето, забъркал сладолед
                      Click image for larger version

Name:	-фест-vol.3.jpg
Views:	1
Size:	14.1 КБ
ID:	3327054

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Събират хартия и пластмаса. В хабитата докараха 200 семейства роми от съседни градове и сега любимото им занимание е сутрин, преди да са минали колите, които събират боклука, да преровят контейнерите. Пълна отврат.
                        Наздраве, Lelq!
                        Наздраве, tnm! За ромите ясно, пак да подчертая и двете групи дето видях, не бяха от боята и не изглеждаха нуждещи се

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                          Някой да знае каква е далаверата с боклука? Докато чакам да ми измият колата, спира бус, изкача ято скакаци и аз мисля ще хвърлят нещо, а те взеха някакви неща. По - късно гледам други кофи ги претарашиха тумба скейтбористи, неизглеждащи да имат нужда. Та се чудя ?

                          Наздраве на който пие
                          Събират хартия и пластмаса. В хабитата докараха 200 семейства роми от съседни градове и сега любимото им занимание е сутрин, преди да са минали колите, които събират боклука, да преровят контейнерите. Пълна отврат.
                          Наздраве, Lelq!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                            Всичко е въпрос на добър камуфлаж!
                            Пунт и пластика.
                            Ако и това не помогне, озъбваш се и викаш наоколо: не ми обръщайте внимание, аз просто така си се усмихвам.
                            Не казвам "наздраве", че ми е рано, а и още нямам пълен кръчмарски лиценз, но с търпение и постоянство и това ще дойде,
                            Nina Simone Feeling Good
                            Само хамелеон си нямахме в Кръчмата.

                            П.П. Време ли ти е вече за наздраве?
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Е, кво, кво, като всеки път - хартии, пластмаси, Джелезо и т.н. Не съм чул да има нещо ултра дефицитно, което да се търси в момента, че и то по кофите за боклук, но знам ли
                              Та понеже един ник ми рече, че съм бил хейтър, та и съм бил залял форума с хейт, щото имам проблеми с главата, та наздраве за казанските българи - дано и това не прозвучи като хейт
                              Да , ама как им излиза сметката с цял бус?! Пък другите хич не изглеждаха нуждаещи се. Добре дошъл ! В Кръчмата и хейтърите пият . Пиянките сме мнооого толерантни. Особенно като си пием травките някои

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                                Някой да знае каква е далаверата с боклука? Докато чакам да ми измият колата, спира бус, изкача ято скакаци и аз мисля ще хвърлят нещо, а те взеха някакви неща. По - късно гледам други кофи ги претарашиха тумба скейтбористи, неизглеждащи да имат нужда. Та се чудя ?

                                Наздраве на който пие
                                Е, кво, кво, като всеки път - хартии, пластмаси, Джелезо и т.н. Не съм чул да има нещо ултра дефицитно, което да се търси в момента, че и то по кофите за боклук, но знам ли
                                Та понеже един ник ми рече, че съм бил хейтър, та и съм бил залял форума с хейт, щото имам проблеми с главата, та наздраве за казанските българи - дано и това не прозвучи като хейт
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X