IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

    Мани, Прецакано, изложих се!
    Голям срам! И се случва все по-често.

    Междувременно питах знаещите и се оказа, че става дума за Loreen - Euphoria

    и тя по-скоро има нещо арабско в гените си, ама къде ми е била главата, не се обзалагам.
    Наздраве!
    Да си излея мъката
    Добро утро, Начеф!

    Не знайш как добре ми дойде тази песничка със сутрешния чай. Не че имам нужда от коригиране на настроението, де. Щот мен за разлика теб, рядко ме нагазва сереозноста. Вероятно, в процесът на планова селекция на родата, нейде по серпентините на унаследяването ДНК-то ми е претърпяло точкова мутация /свързана със загуба на информация/ и това качество е слабо застъпено в поведенческия ми модел
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Днес, по случай Деня на победата (на Левски на финала за купата) и защото мирише на море, любов и още нещо, а и понеже никой не иска да сипи, ей ви по едно синьо коктейлче и довечера да викате за моите хора - аз съм във В най-отгоре, точно по средата - ако видите някой екзалтиран глупак там, да знаете, че съм аз Наздраве! Купата е синя!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
        Тодоре, петимен съм за хубава приказка и с радост я споделям. Башкъ от това, днес нямам признаци на едно ужасно заболяване, което ме спохожда често - кризи на сериозност. Приятелски да споделя, че в такива моменти бягам далеч от кръчмарските очи и уши
        Разгеле, гледам те тук и искам да те поздравя с нещо. Не те знам какво пиеш, но обичайно сипвам от най-хубавото.
        Поздравът ми ще е нещо екзотичено.
        Досущ като отношенията ни
        Simply Falling - Iyeoka

        Наздраве!
        Благодаря за поздравите, Вече писах баланса е труден. Между житейските амбийции за който отделяме много време и енергия. И да се опитваме да се радваме на живота.

        Коментар


        • Dobro утро! (dnes по-ранко се наложи)
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

            Мани, Прецакано, изложих се!
            Голям срам! И се случва все по-често.

            Междувременно питах знаещите и се оказа, че става дума за Loreen - Euphoria

            и тя по-скоро има нещо арабско в гените си, ама къде ми е била главата, не се обзалагам.
            Наздраве!
            Да си излея мъката
            Наздраве, човеко! Не си се изложил. И лорийнн е добро
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • А, забравих нещо мноооого важно - пееше босичко, по пръстчета
              Може да имам някакъв недиагностициран фетишизъм и да не съм откъсвал поглед

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                Ми да не си имал предвид Джесика фолкър например !? Или онази французойка, по-младата. (То нали имаше такава приказка - на стар вълк младо агне ) Да кажем наздраве, за чернокожи и безименни
                Мани, Прецакано, изложих се!
                Голям срам! И се случва все по-често.

                Междувременно питах знаещите и се оказа, че става дума за Loreen - Euphoria

                и тя по-скоро има нещо арабско в гените си, ама къде ми е била главата, не се обзалагам.
                Наздраве!
                Да си излея мъката

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                  Лека, май бях харесал много една песен на тъмнокожа изпълнителка, която изглежда представяше Швеция, но нещо не мога да я намеря, а и името ми бяга ...
                  Утре пак
                  Ми да не си имал предвид Джесика фолкър например !? Или онази французойка, по-младата. (То нали имаше такава приказка - на стар вълк младо агне ) Да кажем наздраве, за чернокожи и безименни
                  Last edited by precakanoto; 09.05.2018, 00:52.
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Хайде лягай да спим. "Разпадащите се" измихс и настъпи тишина , с приспивно жабокряк . Наздраве за лека нощ
                    Лека, май бях харесал много една песен на тъмнокожа изпълнителка, която изглежда представяше Швеция, но нещо не мога да я намеря, а и името ми бяга ...
                    Утре пак

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                      Нали ти казах - нездрава емоция със срамен произход
                      Хайде лягай да спим. "Разпадащите се" измихс и настъпи тишина , с приспивно жабокряк . Наздраве за лека нощ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Като спомена Евровизията, да черпя с нещо любимо от нея
                        https://m.youtube.com/watch?v=8QSgNM9yNjo

                        пп. Ти що се малтретираш да я гледаш ?
                        Нали ти казах - нездрава емоция със срамен произход

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                          Уффф!
                          За сетен път констатирам, че около Евровизия в душата ми избуяват разни нездрави и трудно обясними страсти.
                          Имам известно предположние за причините, които пораждат това, но малко ме е срам да споделя. Оставяме само голия факт.

                          За нашата песен кво да кажа. Теша се с обяснението, че нямам музикалната култура, подготовка и сетива, че да я разбера, усетя и харесам отведнъж.
                          Още разни неизбистрени сенки се въртят в главата ми, ма кой ли го интересува?!

                          Важно е, че се появи подходящатd думичка, която дава повод да вдигнем наздравица,

                          За избуялата страст!
                          Nina Simone - I put a spell on you
                          Като спомена Евровизията, да черпя с нещо любимо от нея
                          https://m.youtube.com/watch?v=8QSgNM9yNjo

                          пп. Ти що се малтретираш да я гледаш ?

                          Коментар


                          • Значи, незнам кой от властимащите на денят ми е съсед, но ми писна всяка нощ да мият улицата и да хвърлят боклука по няколко пъти на ден , с едни тракащи и разпадащи се камиони

                            Коментар


                            • Тодоре, петимен съм за хубава приказка и с радост я споделям. Башкъ от това, днес нямам признаци на едно ужасно заболяване, което ме спохожда често - кризи на сериозност. Приятелски да споделя, че в такива моменти бягам далеч от кръчмарските очи и уши
                              Разгеле, гледам те тук и искам да те поздравя с нещо. Не те знам какво пиеш, но обичайно сипвам от най-хубавото.
                              Поздравът ми ще е нещо екзотичено.
                              Досущ като отношенията ни
                              Simply Falling - Iyeoka

                              Наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Това на заяждане малко ми прилича или се бъркам!?
                                Наздраве!

                                П.П. Загледах се Разгледай мнение. Малейй, кви глупости сме писали преди 6 години. Прелистих няколко страници - голям смях
                                Нема заяждане , има само распускане. Но зависи кой как го приема.

                                Коментар

                                Working...
                                X