IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Картофеното пюре минава ли за веганско? С ароматно масълце, с топло млекце, ммммм... Ако нямам млекце му слагам провансалска майонеза и пак вкусът е веган и само веган. Особено с едно веганско котлетче.


    Коментар


    • Във филма Колибата имаше една сцена, в която Папа (Бог) каза на един опечален баща, че отдаването на скръбта означава да забравим, защо сме изпратени на този свят:

      Наздраве за нашето предназначение!
      Demi Lovato, "Stone Cold"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Правилно ли съм разбрала какво намекваш!? Убих та!!!
        Наздраве!
        Ти си дърта за таквиз работи. Къде се буташ в А група?
        Гробищата бяха задръстени от моторна полиция и камионетки. Толко полицаи на едно място не бях виждал. Някой от техните препращаха към по-добрия свят. Лека му пръст! И наздраве за живите!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Биричка за Тодор. Черпя, де ми изнесе кратка, синтезирана и съдържателна лекция по физиология на човека в Мъдрата тема.



          Наздраве!

          ТНМ , лекция не съм ти изнасял, защото знам че си в час. По скоро постът беше насочен към колегите. Но те ще усетят тези състояния, когато пазарите обърнат дългосрочно и по - специално тези които не са участвали по време на пазара от 2008 година. Как виждаш тези състояния когато хората са в група. Имам предвид подплашеното стадо или агресивната тълпа. Предполагам че при обратния вариант на тези състояния еуфория на тълпата , нивата на хормони на щастието са високи. То може би и Траката ще се изкаже. Наздраве и на теб.

          Коментар


          • Айде готин ден , Кръчма!

            Коментар


            • Добро утро, Кръчма!
              Подсетихте ме стар виц. Във влака , момче и момиче . Момичето през няколко минути казва къде го боли, момчето лекува с целувки. Срещу тях дядо седи , подпрял се на бастуна и гледа . Гледа , гледа и накрая пита :
              - Момче, хемороиди лекуваш ли ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Биричка за Тодор. Черпя, де ми изнесе кратка, синтезирана и съдържателна лекция по физиология на човека в Мъдрата тема.



                Наздраве!

                чакай да ти сложа малко чипс от бекон, че без месо не става. Казват, че било вредно, ми нека е вредно, дядо поп за грях е роден
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  С моят дофтур дерматолог имаме дългогодишна страстна връзка. Досаждаме си един на друг около 7 - 8 години. Ако забравя да го посетя няколко месеца, той ми изпраща съобщение, че да ми напомни. Вече спрях да броя бенките, които ми е махнал. Само че, неговият подход е друг. На изрязване подлежат само възпалените. Щото по думите му, някои бенки не са дефект, а ефект и заради това трябва да се науча да нося по-дълбоко деколте .

                  На една от пробите ми излезе резултат за много тежко автоимунно заболяване. Направо му спрях тока. Веднага ме изпрати във ВМА, при една 80 годишна лекарка. Диагнозата не се потвърди, но при моето посещение, взех, та уцелих семинарно занятие на група студенти. Разкатаха ми фамилията да ме разглеждат и да ме коментират.

                  Наздраве!
                  Ем, то и аз във ВМА, при другарката Кадурина - уж най-голямото светило евър и т.н.. Имаше и едни много хубави студентки (една беше малячка, която говореше отличен български и беше нетипично красива за етноса си), та чак ме досрамя, че си бях забравил плочките на корема вкъщи Та и там стана весело. Иначе нищо особено и не разбирам защо се стресират хората - веднъж една мома почти успях да ми откъсне една бенка в пристъп на страст, но пак нищо особено - просто си зарастна и толкова.

                  Но да не забивам на тази тема, все пак е кръчма. Наздраве за поводите!
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Биричка за Тодор. Черпя, де ми изнесе кратка, синтезирана и съдържателна лекция по физиология на човека в Мъдрата тема.



                    Наздраве!


                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Ако и на зъболекар ходиш, признавам та - най-безстрашна кака. Като глеам как фъфлиш като мен, едва ли. Шубето голем страх. Наздраве за коломаската - инициация, доказваща, че може навлезеш в зрял сексуален живот, тоест родилните мъки не те плашат веке!
                      Правилно ли съм разбрала какво намекваш!? Убих та!!!
                      Наздраве!

                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Припомни ми как преди 3 години ходих да си махам бенки - от поне 10 години бях решил да ги махам, шото са грозни и не ме кефят чисто естетически. Тогава и жена ми беше в ступор какво ще покаже хистология и т.н., а на мен ми беше все тая - това е просто козметичен дефект и толкова. Та тогава ми бяха написали страхотни глупсоти, само и само да вземат още пари от Здравната каса - казаха ми да не обръщам внимание какво пише, че не било вярно, ама за пред Касата го пишели. даже ми дадоха 30 дни болничен (за 5 бенки на гърба, разбираш ли?) и 3 дни болнично лечение, от които не съм лежал и 3 минути

                        Сега ходих на контролен преглед и един чичак (който ме гледа и миналата година на абсолютно същия апарат) ми вика, че съм имал двоен бъбрек, ама да не се плаша, било козметичен проблем по рождение. Даже и не погледнах в нета какво точно е това, просто му се изсмях как така миналата година не го е видял, пък тази изведнъж е прогледнал После разбрах, че на половината колеги е "открил" същото. Прегледи и специалисти да искаш.

                        Знам, че Чиче ще ме скастри, но това с прегледите и докторите е пълна пунта мара и не трябва да му се обръща внимание. Ако зависише от мен, компании като Софарма отдавна да са фалирали, но масата се гипсира (българите сме сред най-големите хипохондрици в цял свят, като особено вярваме на врачки, шамани, баячки, билкари и т.н.), лети до Бразилия да ги гледа някой местен ходжабей и после реве за Фалкон-я. Мат'риал.

                        Наздраве, че хич не ми се работи, а имам камара работа, дето не знам дали и кога ще я отметна
                        С моят дофтур дерматолог имаме дългогодишна страстна връзка. Досаждаме си един на друг около 7 - 8 години. Ако забравя да го посетя няколко месеца, той ми изпраща съобщение, че да ми напомни. Вече спрях да броя бенките, които ми е махнал. Само че, неговият подход е друг. На изрязване подлежат само възпалените. Щото по думите му, някои бенки не са дефект, а ефект и заради това трябва да се науча да нося по-дълбоко деколте .

                        На една от пробите ми излезе резултат за много тежко автоимунно заболяване. Направо му спрях тока. Веднага ме изпрати във ВМА, при една 80 годишна лекарка. Диагнозата не се потвърди, но при моето посещение, взех, та уцелих семинарно занятие на група студенти. Разкатаха ми фамилията да ме разглеждат и да ме коментират.

                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Ба, и на маникюристка и на козметичка ходя. Въобще, очертавам се кат безумно смела.
                          Наздраве!
                          Ако и на зъболекар ходиш, признавам та - най-безстрашна кака. Като глеам как фъфлиш като мен, едва ли. Шубето голем страх. Наздраве за коломаската - инициация, доказваща, че може навлезеш в зрял сексуален живот, тоест родилните мъки не те плашат веке!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Ба, и на маникюристка и на козметичка ходя. Въобще, очертавам се кат безумно смела.
                            Наздраве!
                            Припомни ми как преди 3 години ходих да си махам бенки - от поне 10 години бях решил да ги махам, шото са грозни и не ме кефят чисто естетически. Тогава и жена ми беше в ступор какво ще покаже хистология и т.н., а на мен ми беше все тая - това е просто козметичен дефект и толкова. Та тогава ми бяха написали страхотни глупсоти, само и само да вземат още пари от Здравната каса - казаха ми да не обръщам внимание какво пише, че не било вярно, ама за пред Касата го пишели. даже ми дадоха 30 дни болничен (за 5 бенки на гърба, разбираш ли?) и 3 дни болнично лечение, от които не съм лежал и 3 минути

                            Сега ходих на контролен преглед и един чичак (който ме гледа и миналата година на абсолютно същия апарат) ми вика, че съм имал двоен бъбрек, ама да не се плаша, било козметичен проблем по рождение. Даже и не погледнах в нета какво точно е това, просто му се изсмях как така миналата година не го е видял, пък тази изведнъж е прогледнал После разбрах, че на половината колеги е "открил" същото. Прегледи и специалисти да искаш.

                            Знам, че Чиче ще ме скастри, но това с прегледите и докторите е пълна пунта мара и не трябва да му се обръща внимание. Ако зависише от мен, компании като Софарма отдавна да са фалирали, но масата се гипсира (българите сме сред най-големите хипохондрици в цял свят, като особено вярваме на врачки, шамани, баячки, билкари и т.н.), лети до Бразилия да ги гледа някой местен ходжабей и после реве за Фалкон-я. Мат'риал.

                            Наздраве, че хич не ми се работи, а имам камара работа, дето не знам дали и кога ще я отметна
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                              [ATTACH=CONFIG]n3334095[/ATTACH] Незнам ще се види ли, дакелът - просяк Наздраве и чао до утре!
                              Хехем това е стара традиция по Талията, да се проси с куче, спомням си, че я забелязах още през 2000-та година, ако не ме лъже паметта, когато посетих Рим за пръв път Интересното е, че тенденциите в просенето, един вид модата в тази насока, отново се задава от Запад на Изток. Апропо, аз просяци в Дубай, Сингапур или Хонконг не съм виждал...

                              Та за тенденциите - от Запад привнесоха просенето със свирене с някакъв инструмент в превозните средства, после внесоха просенето в стойка Г - с прибрани колене и изпънати напред ръце, а сега вече, след като София стана най-кучкарския и помиярски град в Европа, внесоха и просенето с кучета. Точно преди 10-на дни ми направи Фпечатление как две ромчета мъкнеха един помияр на каишка и ми обясняваха - Дай бе, бате, дай за хляб на кучето! В смисъл, ромът знае, че на него няма да дам, но се надява някой от поне 20-те% болни кучкари в София да се трогне и да даде...

                              Едно време имаше една песен - искам да съм негър в щата Алабама, но татко гузно рече, че в рода ни няма - та сега аз искам да съм куче в парка "Гео Милев", ше си ръфам на воля и няма да ми дреме, щото аз съм над всичко и всички. Връх в хранителната верига и еволюцията един вид. Помиярска работа!

                              Ха наздраве - снощи беше весел коктейл - един чичак се реди 6 пъти на кетъринга (броих му ги), та се замислих за разказа на Алеко за Бае ви Ганя, как си натъпкал джобовете със "сос майонез", пък той се разтекъл. Мила родна картинка. Наздраве от зарана
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Смела Кака! Смела! Готова да даде дори два-три косъма да й изрежат. Без да се панира. Най-много да тропира фризьора. Наздраве за безумно смелите Каки де се подлагат на фризиране!
                                Ба, и на маникюристка и на козметичка ходя. Въобще, очертавам се кат безумно смела.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X